Akné

Akné

Príspevokod užívateľa Big_Stone » 26.03.2008

Nazdar.Mam taky problem ako je akne (jebaky hnustne) a uz fakt neviem co stym ... bol som stym u doktora aj v salone ale stale nic neni to az take zle ale neni to nic prijemne. Nevedeli by ste mi nieco poradit z vlastnych skusenosti aby som tento moj problem odstranil ?!? Trocha sa hambim ze som zalozil taku temu ale fakt neviem si pomoct dakujem
Big_Stone
Dátum registrácie: 26.03.2008
Cash on hand: Locked

Príspevokod užívateľa katzo » 26.03.2008

kolko mas rokov?Typujem 15-17. To casom prejde, neboj.Musia sa ti hormony vyburit. Skus viac honit :)
Kamarat mal tiez dost problem a siel k dermatovenerologicke a ta mu predpisala kremiky, olejiky, masticky aj tabletky nejake a po ukonceni liecby vyzeral stale **** ale jebaky uz nemal
Užívateľov profilový obrázok
katzo
Dátum registrácie: 24.06.2007
Poďakoval: 1 krát

Príspevokod užívateľa Baloo » 26.03.2008

ja to mam tiez (na chrbte) a je to uz dost zle si myslim, tazko sa mi drepuje lebo ked si dam na chrbat cinku tak to boli ako svina, tiez mi nic nepomahalo ale teraz v poslednej dobe si to rano aj vecer natieram takou vodickou ERYFLUID a celkom to pomaha, nie moc, ale aj za tu trosku som rad, inak ti neviem poradit ze co, ale tiez ma to sere :(
Baloo
Dátum registrácie: 23.03.2007
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Baloo » 26.03.2008

kolko mas rokov?Typujem 15-17. To casom prejde, neboj.Musia sa ti hormony vyburit. Skus viac honit :)
Kamarat mal tiez dost problem a siel k dermatovenerologicke a ta mu predpisala kremiky, olejiky, masticky aj tabletky nejake a po ukonceni liecby vyzeral stale **** ale jebaky uz nemal
no ja uzz mam 18 a v septembri 19 a furt to mam
Baloo
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa marcus-16 » 26.03.2008

na tazsiu formu akne su uz vsetky masticky aj kremiky nahovno..
z osobnej skusenosti -> Roaccutane <-, mal som jebakov az az, ked som bol mladsi(boli to uz skor vredy ako jebaky :shock: ) a teraz mam plet jak detsku prdelku :D ..
..ale kozne su <>, nepredpisu ti to len tak..treba za nou normalne prist a povedat "chcem roaccutane/aknenormin.."
->..ja cvicim len ruky a hrudnik!!!aby ked sa vyzleciem na plazi aby to dako vyzeralo kto sa ti pozera na chrbat nikto ale zeny maju radi kozy!!!!!a bicepsy!!!
->proteiny su vlastne bielkoviny s vitaminmi..

http://sviniar.mybrute.com/
marcus-16
Dátum registrácie: 02.12.2007

Re: Akné ... :(

Príspevokod užívateľa Mustang » 26.03.2008

Nazdar.Mam taky problem ako je akne (jebaky hnustne) a uz fakt neviem co stym ... bol som stym u doktora aj v salone ale stale nic neni to az take zle ale neni to nic prijemne. Nevedeli by ste mi nieco poradit z vlastnych skusenosti aby som tento moj problem odstranil ?!? Trocha sa hambim ze som zalozil taku temu ale fakt neviem si pomoct dakujem
z toho si nic nerob, to su tie hormony, ja mam doma tych karovin celu kopu, avon,vichy,nivea atd... musis sa o plet viac starat. ja mam skor problem s porami ale nieje to hrozne lebo to drzim pod kontrolou :)
odporucam Zynerit to dostanes od koznej na predpis, a potom nieco na noc (podla typu pokozky) cistiaci gel (na odumrete bunky) a nejake tonikum na ksicht radsej vsetko rovnakej znacky lebo rozdielne znacky sa nemusia dobre znasat
Nechoď tam, kam vedie cesta...namiesto toho choď tam, kde žiadna nieje a zanechaj stopu...
Mustang
Moderator
Dátum registrácie: 25.07.2006

Príspevokod užívateľa DS » 26.03.2008

z osobnej skusenosti -> Roaccutane <-, mal som jebakov az az, ked som bol mladsi(boli to uz skor vredy ako jebaky :shock: ) a teraz mam plet jak detsku prdelku :D ..
..ale kozne su <>, nepredpisu ti to len tak..treba za nou normalne prist a povedat "chcem roaccutane/aknenormin.."
Počuj, to vraj ma veľa nepriaznivích učinkov. Mal s s niečim problem? A su nejaké obmedzenia, čo nemôžeš jest, piť? (napr. alkohol asi)
DS
Dátum registrácie: 18.03.2007
Poďakoval: 1 krát

Príspevokod užívateľa YASSA » 26.03.2008

aj ja mam eryfluid a este aj skinoren,minuly rok mi dokonca kozny predpisal doxyhexal a nemohol som jest ziadne mliecne vyrobky -schudol som vtedy 5 kil
YASSA
Dátum registrácie: 11.10.2007

Počuj, to vraj ma veľa nepriaznivích učinkov. Mal s s niečim problem? A su nejaké obmedzenia, čo nemôžeš jest, piť? (napr. alkohol asi)
neziaducich ucinkov je tam pokkot..ale co clovek neurobi preto aby bol pekny? :wink:
..anabolika ich maju tiez vela a aj tak ich vela ludi dava..
na mne sa prejavili len tie klasicke->suche pery a celkovo koza, clovek musi vela pit..nic strasne..
bral som to pol roka a odvtedy pekna plet..dovtedy to bola fakt hrozna, mastna koza, jebaky, fujj :oops: ..teraz s tym nemam problem a siel by som do toho znova, keby som musel..
dovtedy som pouzival vsetky mozne aj nemozne kremy a vodicky(eryfluid, zynerit..) ale bolo to take docasne nanic riesenie..
roaccutane by som odporucil kazdemu kto ma s tym problem..
ked chcete mat stale skaredu a mastnu plet, mazte sa tymi hlupostami co vam dava kozna..ak chcete mat pekne plet.......jedine roaccutane..
->..ja cvicim len ruky a hrudnik!!!aby ked sa vyzleciem na plazi aby to dako vyzeralo kto sa ti pozera na chrbat nikto ale zeny maju radi kozy!!!!!a bicepsy!!!

marcus-16

Príspevokod užívateľa Sarin » 26.03.2008

Roaccutan som mal aj ja a mozem odporucit az na nejake tyzdnove bolenie chrbta a kratke vypadky pamate to je okej
....ale ked to doberes tak sa ti to znova vrati, uz to neni take ako predtym ale aj tak... dalsiu kuru sa mi nexcelo kedze liekov zerem az az.
Z vklastnej skusenosti najviac jebakov sa mi robilo, ked som cvicil.......Fak dat sit :lol:
janci:"Stravujem sa podľa krvných skupín!"
Sarin
Dátum registrácie: 02.03.2008

Roaccutan som mal aj ja a mozem odporucit az na nejake tyzdnove bolenie chrbta a kratke vypadky pamate to je okej
....ale ked to doberes tak sa ti to znova vrati, uz to neni take ako predtym ale aj tak... dalsiu kuru sa mi nexcelo kedze liekov zerem az az.
Z vklastnej skusenosti najviac jebakov sa mi robilo, ked som cvicil.......Fak dat sit :lol:
individualne, mne sa to nevratilo..mozno len uplne minimalne..
a vypadky pamate?tebe to muselo riadne slapat :lol:

marcus-16

Príspevokod užívateľa ACHMED » 26.03.2008

urob tak ako ti odporucil marcus...

roaccutane je najlepsia volba na akne, je to v podstate konecne riesenie ked nezaberaju ine masticky a vodicky a podobne hluposti...treba to zobrat hned radikalnym sposobom a hotovo...vedlajsich ucinkov je dost ale stoji to za to, myslim ze sa moze stat ze budes mat zvysene pecenove hodnoty...

po kure roaccutanom by sa ti uz akne objavit nemalo...
ACHMED
Dátum registrácie: 16.08.2007

Re: Akné ... :(

Príspevokod užívateľa okadlo » 26.03.2008

jednoznacne tabletky Roacoutane chlape mam uplne cistu tvar, sice sa dlho žerú a su toxicke pre pecen a vysusaju pery ale zaberaju vsetkym zabrali aj kamaratom, ja som strasne vyzeral aj teraz :D ale bez jebakov
fullbody+kick box
okadlo
Dátum registrácie: 10.07.2007

Príspevokod užívateľa mato191 » 26.03.2008

Ja som bral roaccutane dva krat .... vazne mi potom uplne zmizli jebaky ale malo to dost vedlajsich ucinkov...suche pery,suche oci a boleli ma z toho aj svaly a klby :? ale horsie to bolo cez leto musel som sa natierat 30-kou opalovacim kremom lebo koza bola dost citliva na slnko ale odporucam to brat lebo kremy a take **** moc nepomahaju :wink:
BP 90 kg, SQ 120 kg, MT 130 kg-dal by som aj viac len neboli uz zavazia...:)

vyska 190 cm vaha 92kg
cvicim nepravidelne....
mato191
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa cayman » 26.03.2008

ja som to mal dost krute ked som bol mladsi, ale mne sa to lepsi samo...casom...co mi davala kozna selijake pucoviny tak boli dobre, ale len kym som to bral...a bolo to nechutne drahe...nejake aknefug ci jako sa to volalo...stalo to cez 2 kila a spotrebu som mal vyssiu jak hummer :lol: ...a fungovalo iba ked som to uzival...chcela mi dat lieky, myslim ze aknenormin sa to vola...ale najprv mi dala vybrat mandle a to dost pomohlo (ked ich doktor jemne potlacil tak z nich isiel hnis ci co...fuj)...nech ti da kozna rovno lieky...kamaratka mala brutalne jebaky...cely xicht mala jako karpaty...a uz ma v pohode...
Ja teraz potrebujem hlavne veci na zjemnenie koze...aby nebolo tolko vidno jazvicky...
Keď vstúpite do posilovne, sústreďte sa len na maximálny výkon. Akonáhle však máte tréning za sebou, zabudnite na cvičenie a radujte za zo života.
cayman
Odbornik
Dátum registrácie: 27.01.2008

Návrat na "Všetko ostatné (posilovne, bazár, kde cvičiť, domáca posilka atď.)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 12 neregistrovaných