Manželstvo?

Re: Manželstvo?

Príspevokod užívateľa John1003 » 06.08.2018

Tak srovnávat to s lidma, co nechají polovinu výplaty v matech už je trošku extrém. Já přece nepíšu, že cvičení je pro partnerku to nejhorší, co jí může potkat. Existuje spousta daleko horších věcí. Ale myslím to tak, že se spousta holek nestačí divit, kolik věcí tomu obětujeme a že to opravdu není jenom o tom, jít párkrát týdně cvičit. Ale kdybych měl použít ty ostatní záliby který si vyjmenoval, tak jsem si jistý, že alespoň ta moje si několikrát řekla: „Kdyby ten můj radši chodil do hospody“ nebo „Kéž by chodil radši na ryby“. Samozřejmě jen obrazně řečeno. :) a časem by jí to chybělo..

Ona i první věc, kterou kulturista při převzetí ceny řekne, je poděkování partnerce nebo manželce (pokud vůbec nějakou má), že to s ním v nejhorších chvilkách vydržela. A myslím, že to je myšleno doslovně a né jenom jako společenská slušnost, jako při přebírání oscarů.
John1003
Dátum registrácie: 26.04.2017
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 7 krát
Bolo mu ďakované: 58 krát

Re: Manželstvo?

Príspevokod užívateľa mar55 » 07.08.2018

Kdyby se jednalo pouze o cviceni....spojis-li s tim jeste praci a podnikani a je-li tvoje hobby, tak poslouchas od zeny furt stezovani si, kdyby byl min aktivni, kdyby byl radsi linej, atd. Ale zase si to asi v duchu vazi a sectou, tak v konecnem dusledku to i vydrzi :).
Ja jsem ji uz taky rikal at si najde nezamestnaneho alkoholika a ten bude mit na ni cas furt :)
mar55
Dátum registrácie: 20.11.2014
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 12 krát
Bolo mu ďakované: 9 krát
Kontaktovať užívateľa:

Návrat na "Všetko ostatné (posilovne, bazár, kde cvičiť, domáca posilka atď.)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 17 neregistrovaných