Osobný tréner

Osobný tréner

Príspevokod užívateľa Lenka987 » 27.07.2017

Dobrý deň, viete mi poradiť dobreho osobneho trenera v ke? Chcela by som sa naucit poriadne jednotlive techniky ale bojim sa tych rychlokvasenych trenerov:/ ak by ste vedeli poradit nejakeho dobreho trenera alebo trenerku budem vdacna :)
Naposledy upravil/-a miroslav.kavcak v 15.03.2018, upravené celkom 2 krát.
Dôvod: zlučovanie vlákien
Lenka987
Dátum registrácie: 27.07.2017
Cash on hand: Locked

Re: Osobný tréner v KE

Príspevokod užívateľa donek » 10.08.2017

ahoj, znamy trenuje uz vyse 10 rokov, skus sa skontaktovat porozpravat, trenuje vo fitnes centre borovicovy haj na terase. mail: trener.vrabel@gmail.com
donek
Dátum registrácie: 11.11.2006

Online trener

Príspevokod užívateľa Dnldyfo » 15.03.2018

Zdravim, cvicim uz par rokov pravidelne a hladam nejakeho online trenera zo slovenskej alebo ceskej sceny. Poradili by ste mi niekoho ?
Dnldyfo
Dátum registrácie: 18.07.2013

Re: Online trener

Príspevokod užívateľa Chaskar » 15.03.2018

Grznar
Nikoho nenahovaram na uzivanie dopingu.moje vedomosti su cisto z vlastnych skusenosti bez akehokolvek tlaku na ostatnych.nezaoberam sa predajom AS,dakujem za porozumenie.neodpovedam na ziadne typy PM!
Užívateľov profilový obrázok
Chaskar
Dátum registrácie: 29.12.2016
Poďakoval: 262 krát
Bolo mu ďakované: 358 krát

Príspevokod užívateľa silný » 15.03.2018

Kiro Markopulos
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Bank: Locked
Poďakoval: 111 krát
Bolo mu ďakované: 650 krát

Príspevokod užívateľa Chaskar » 15.03.2018

nie teraz vazne,tieto online treningy,co ja viem mne to pride neosobne proste...proste pre mna neefektivne.ako jasne zaklad je u kazdeho rovnaky no dalej?
Nikoho nenahovaram na uzivanie dopingu.moje vedomosti su cisto z vlastnych skusenosti bez akehokolvek tlaku na ostatnych.nezaoberam sa predajom AS,dakujem za porozumenie.neodpovedam na ziadne typy PM!
Chaskar
Dátum registrácie: 29.12.2016
Poďakoval: 262 krát
Bolo mu ďakované: 358 krát

Návrat na "Všetko ostatné (posilovne, bazár, kde cvičiť, domáca posilka atď.)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 14 neregistrovaných