Politika, politické témy a aktuálne dianie na Slovensku

Ktorú politickú stranu by ste volili dnes?

Smer-SD
1
3%
SaS
11
31%
OĽaNO-Nova
2
6%
Kotleba - ĽSNS
11
31%
SNS
0
Žiadne hlasovania
Sme rodina
3
9%
KDH
0
Žiadne hlasovania
Most-Híd
0
Žiadne hlasovania
Iné
3
9%
Nikoho
4
11%

Celkom hlasov: 35

Re: Politika, politické témy a aktuálne dianie na Slovensku

Príspevokod užívateľa DanteUnchained » 23.03.2018

Ludia by si mali vo volbach uvedomit, ze nepriatel mojho nepriatela je moj priatel - ak nechcem aby vladol smer tak musim dat zakonite hlas jeho protipolu.

A k zalozeniu vlastnej strany: Mozes mat najlepsie umysly, najcistejsich ludi na kandidatke, najvacsich odbornikov a aj tak ta ludia volit nebudu, lebo stanovis "realne dosiahnutelne" sluby ktore nemaju smrnc. Hlupaci by chceli vsetko zadarmo, a cim viac tym lepsie a aj tak si zvolia cloveka co im sice da nejake omrvinky zadarmo, ale znie to ako najvacsia hostina za poslednych 20 rokov, ale sam si nakradne niekolkonasobne viac.

Roky kedy bol smer vsade, ako absolutny vitaz volieb a mal vsetky VUC okrem BB tusim, tak to bolo peklo pre hocikoho kto nebol pribuzny s nejakym smerakom. To ani nebola korupcia na vsetkom, to bola cista mafia.

Kolegov znamy ma stavebnu firmu, vyhrali sutaz s ich ponukou na rekonstrukciu casti budovy skoly. O dva dni telefonat, material sa kupuje z firmy xyz, ledva boli po dokonceni na nule. A je kopec takychto projektov ktore zostali nedokoncene, lebo sa prachy minuly po 3 dnoch prace, zostal tam len material lezat. A potom ze nevieme cerpat eurofondy....

Dotacia na cerpadla pre fyzicke osoby, nepamatam si uz presne pocty ale podla prietoku boli 2 modely cerpadiel, vyssi a nizsi vykon. O nejakej hodine sa mali otvarat registracie 5 minut predtym vypadok a ked sa registroval minutu po tom co to zapli zrazu poradove cislo registracie 7000 a samozrejme len nizsi vykon. Dodavatel cerpadla jediny autorizovany na instalaciu, takze "dotacia" boli len omrvinky co to cele stalo..

Strasne sa divim, ze nam uz davno nestopli eurofondy na niektore odvetvia, napr. na rozvoj ciest a dialnice, vsak keby dostali sumar kolko km sa vybudovalo a kolko km opravilo, tak nas vyhostia z celej EU, jak sme to prehajdakali, pochybujem ze sme postavili/opravili aspon 50% toho co okolite staty za rovnake prachy.
Wake up.
WAKE UP!
You can do anything.
Don't limit yourself.
Change the world...

Always try to reach the unreachable or you will grow weaker.
Užívateľov profilový obrázok
DanteUnchained
Dátum registrácie: 10.01.2016
Cash on hand: Locked
Bank: Locked
Poďakoval: 58 krát
Bolo mu ďakované: 32 krát

Príspevokod užívateľa Pipik88 » 24.03.2018

A čuduješ sa? :) Taká je realita sám osobne poznam človeka čo je podnikatel čerpa eurofondy a povedal ze určite % musí odviest niekam a potom sa už nik nestara o to ako to bude s danami a ostatným lebo to ma kryte... založí firmu na niekoho vyhra tender dokončí zakazku firma skončí alebo sa presunie niekam za hranice a takto dookola to je realita a nezmení sa nič či tam bude Fico alebo Sulík obaja su rovnaký kokoti...
Sulík čo koluje to video s Kočnerom je jedno kdo bude pri moci su ludia čo maju tolko penazí že si dokazu kupit kazdeho ja tvrdím to ze aj ked sa zmení vlada nič nove a dobre to neprinesie lebo to skončí tak ako vzdy Mečiar Dzurinda Fico stale to iste stale ta ista rozpravka smeruje to do vačších a vačších sračiek... Vseobecne to treba zmenit od zakladov policiu dat mimo štát to je podla mna zaklad ze to ma byt samostatne a nie takto ako to je že príde nova vlada vsade si dosadia svojych ludí a veselo sa kradne vo velkom.

A slováci si nechaju srat po hlavach a sme jebnuty narod však tolko kauz kolko mal Fico a stale ho ludia volia vsak to je uz kokotizmus prvej triedy a ten človek čo volil SNS a Danka piči by mal chodit kanalmi a hanbit sa a odjebat sa odtialto do piče ked volil takeho primitíva čo dojebe aj uprimnu sustrost pozastalym rodinam fakt vysmech takychto ludí mat vo vedení štatu vsak to je na hanbu hanbucu tam mat kokota čo nevie ani rozpravat a to s tými vyložkami no boha...

S tým podnikatelom to je realny priklad ja som nemal ziadne socialne štipko na vyške nič mi nedali jeho dcera chodí na vyšku na BMW za 120 000e a dostava 280 či kolko je maximalne socialne štipko a má kadejaké vyhody pretože tatino podnikatel priznana minimalka jeho žena nerobí a pritom maju len auta doma v hodnote 600 000e vseobecne je zle nastavený systém na SR tym čo to treba sa nedostane a ty čo maju moc dostanu ešte viac...

To iste ako ked povie Kotleba že by cigani nemali nič dostavat ano je to super kazdy sa poteší kazdy tlieska ale čo by nastalo potom? Keby nemali nič? Začali by kradnúť vo velkom a myslím si ze zabíjať by im tiež nerobilo problém to by potom len nastalo peklo ;) treba zase mat realne nahlady na svet a nie taketo... Išiel menit republiku a ako dopadol v BB a vo vlade kyva hlavou ako kažu ako kazdy... a rečí okolo bolo kopec.

Popravde keby boli volby vobec neviem koho by som volil... Prakticky niet koho
Pipik88
Dátum registrácie: 29.09.2016
Poďakoval: 4 krát
Bolo mu ďakované: 5 krát

Príspevokod užívateľa basgitara » 01.10.2018

No čo, poznáte ho a kupovali ste niečo od neho ?
Prílohy
Snímka 2.JPG
Snímka 2.JPG (62.95 KiB) 570 zobrazení
Snímka.JPG
Snímka.JPG (79.19 KiB) 570 zobrazení
basgitara
Dátum registrácie: 13.06.2012

Príspevokod užívateľa NothingSpecial » 02.10.2018

Bohužiaľ už poznáme...
Aj tak je možné že sú proste iba predhodení , celé to tu smrdí.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

NothingSpecial
Dátum registrácie: 22.02.2018
Bolo mu ďakované: 12 krát

Príspevokod užívateľa Vinnie » 02.10.2018

ako vlastne zistili že to je práve tá spomínaná štvorica a aké sú dôkazy ?
"existuje aj neaky doplnok na rast a hrubku koko..? pocul som vraj ze Nitrix"
Vinnie
Dátum registrácie: 22.09.2010
Poďakoval: 62 krát
Bolo mu ďakované: 432 krát

Príspevokod užívateľa miroslav.kavcak » 02.10.2018

Súhrny názov: operatívno pátrania činnosť. Je to súbor úkonov a opatrení výuzivanych policajným zborom utajovaným spôsobom. Ale z tých, ktoré sú vyzradene v súvislosti s týmto je to odpocuvanie a záznam komunikácnej prevádzy a I.P. adresy pri pozeraní si kuciakovho domu cez Google Maps. Z vecných dôkazov majú zaistene ich telefóny , počítače , mobily, pravdepodobne vražednú zbraň , ďalšie zbrane a strelivo.
Pod tlakom dôkazov sa niekto k vine doznal, keďže sa uz vie aj suma za ktorú to urobili a všetko sa potom rozpadne ako domček z karát.
V prípade podozrenia, že niektorý užívateľ svojim príspevkom porušil pravidlá fóra, stačí príspevok nahlásiť a ja už zjednám nápravu.
miroslav.kavcak
Moderator
Dátum registrácie: 23.05.2011
Poďakoval: 24 krát
Bolo mu ďakované: 226 krát

Príspevokod užívateľa HAVANA » 02.10.2018

To je všetko pekné že prišli na to kto pravdepodobne stlačil spúšť. Len či prídu aj na to, kto si tú vraždu objednal...
Inak novinári tohto typu ... "kto sa vŕta paličkou v hovne, je dosť možné že sa zašpiní" ...
HAVANA
Dátum registrácie: 24.05.2010
Poďakoval: 15 krát

Príspevokod užívateľa NothingSpecial » 03.10.2018

Havana , to vieš že nie aj keď je to jasné ...

NothingSpecial

Príspevokod užívateľa efraim » 03.10.2018

No, super, konečne sa to niekam pohlo. Ale nikomu nevadí, že nás tu fotí nejaký americký satelit?
efraim
Dátum registrácie: 17.05.2013
Poďakoval: 92 krát
Bolo mu ďakované: 95 krát

Príspevokod užívateľa basgitara » 03.10.2018

Ale podla mna polícia nemala prezrádzať, že dokáže zistiť, čo si kto pozeral na Google maps.Preto chlapi, ked pôjdete niečo kradnúť, nie že si to predtým pozriete na Googli.
basgitara
Dátum registrácie: 13.06.2012

Príspevokod užívateľa NothingSpecial » 03.10.2018

Tak sa aspon usmievaj a napni biceps , nič iné sa s týmto naozaj nedá spraviť.

NothingSpecial

Príspevokod užívateľa efraim » 03.10.2018

Odteraz budem vonku chodiť iba s napnutými svalmi. Možno sa mi ozve nejaká slečna zo CIA :-)
efraim
Dátum registrácie: 17.05.2013
Poďakoval: 92 krát
Bolo mu ďakované: 95 krát

Príspevokod užívateľa HAVANA » 03.10.2018

No, super, konečne sa to niekam pohlo. Ale nikomu nevadí, že nás tu fotí nejaký americký satelit?
Samozrejme že nie! Veď sme predsa hrdými členmi NATO! Pre nás by malo byť cťou, že nás naši drahí partneri sledujú, mali by sme im byť vďační. Jeden satelit by si mohli umiestniť aj do môjho hajzla, aby vedeli skontrolovať aké hovno každé ráno vyseriem a či náhodou nemá teroristický úmysel.
Ale podla mna polícia nemala prezrádzať, že dokáže zistiť, čo si kto pozeral na Google maps.Preto chlapi, ked pôjdete niečo kradnúť, nie že si to predtým pozriete na Googli.
Polícia (teraz nemyslím tých čuráčikov čo ti v meste dajú papuču keď zle zaparkuješ) a armáda má prístup k informáciám a má možnosti že by nám každému len sánka padla. Veď do toho sektoru tečú miliardy eur. A keď sa s niečím novým príde, skôr než sa o tom vôbec dozvie verejnosť v nejakom časopise sajns fikšn, armáda a polícia to už dávno má...
Mimochodom, používaním googlu dávate SÚHLAS na podobné prešetrovania. Aj keď to je vaše "súkromie" a bla bla iné p1čov1vy. To isté fejsbúk a pentagram a čo ja viem ešte čo všetko iné. A keď aj nejaké osobné informácie uniknú, príde debilko cucumberg a verejne sa vám za to ospravedlní, možno mu dajú zaplatiť nejakú pokutu vo výške ako by sa vám vykotúľalo 50 centov z peňaženky.
HAVANA
Dátum registrácie: 24.05.2010
Poďakoval: 15 krát

Príspevokod užívateľa Vinnie » 03.10.2018

to áno, ale len idiot je schopný riešiť citlivé témy skrz facebook a hladať cez google citlivé informácie predtým ako sa k niečomu odhodlá.
"existuje aj neaky doplnok na rast a hrubku koko..? pocul som vraj ze Nitrix"
Vinnie
Dátum registrácie: 22.09.2010
Poďakoval: 62 krát
Bolo mu ďakované: 432 krát

Príspevokod užívateľa miroslav.kavcak » 03.10.2018

To s tým satelitom je bullshit. Nebolo to potvrdené a dokonca ambasádou USA vyvrátené. A o tých I.P. si myslím to iste, ale to asi vypustila generálna prokura. Ja si preto často zahryznem do jazyka keď sa bavíte o “neschopnosti” polície, keďže mne sú tieto veci známe, ale podliehajú utajeniu. A to znacnu čast metód, foriem a prostriedkov operativno pátracej činnosti nepoznám, lebo podlieha ešte vyššiemu stupnu utajenia.
V prípade podozrenia, že niektorý užívateľ svojim príspevkom porušil pravidlá fóra, stačí príspevok nahlásiť a ja už zjednám nápravu.
miroslav.kavcak
Moderator
Dátum registrácie: 23.05.2011
Poďakoval: 24 krát
Bolo mu ďakované: 226 krát

Návrat na "Všetko ostatné (posilovne, bazár, kde cvičiť, domáca posilka atď.)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 20 neregistrovaných