Politika, politické témy a aktuálne dianie na Slovensku

Ktorú politickú stranu by ste volili dnes?

Smer-SD
1
3%
SaS
11
31%
OĽaNO-Nova
2
6%
Kotleba - ĽSNS
11
31%
SNS
0
Žiadne hlasovania
Sme rodina
3
9%
KDH
0
Žiadne hlasovania
Most-Híd
0
Žiadne hlasovania
Iné
3
9%
Nikoho
4
11%

Celkom hlasov: 35

Re: Politika, politické témy a aktuálne dianie na Slovensku

Príspevokod užívateľa Calvo1 » 26.03.2017

Presne takto si predstavujem plodnú diskusiu ktorá vedie k vcelku presnému záveru, ďakuejm za objasnenie a za chyby ktoré som nechtiac napísal sa ospravedlňujem
tanio skóry nie sprzedam!
Užívateľov profilový obrázok
Calvo1
Dátum registrácie: 14.11.2013
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 4 krát
Bolo mu ďakované: 7 krát

Príspevokod užívateľa Hector » 28.03.2017

Prave hladam na webe film UNOS , o Meciarovych amnestiach. Kde by som nasiel najlepsiu verziu na stiahnutie? Co na to hovorite? Aky mate na to cele nazor?
Hector
Odborník na výživové doplnky a prohormóny
Dátum registrácie: 07.07.2015
Poďakoval: 1 krát
Bolo mu ďakované: 1 krát

Príspevokod užívateľa Pipik88 » 28.03.2017

Fraška jednym slovom... načo riešit minulost? Ked vačšina nieje medzi zivymi Mečiar to ma za par Oskarko teraz vyšiel ale ked mal spievat čuškal zašitý a teraz robí ramena... zruší sa to a čo? Toto je podla mna len odputanie od problemov a prítomnosti... Kolko je teraz káuz a takto to vyhovuje ludí to zaujíma odvracia sa pozornost a čo o dalších 20 rokov budeme riešit Gorilu Sirokeho Bašternaka a dnesne kauzy a stale len minulost... má sa riešit to čo je teraz dnešné kauzy tendre olgarchovi atd atd a nie mafiana Mečiara a jeho slovensko v 90. rokoch bol kralom kralov a teraz je to stejnak už jedno čo bolo dolezite je sa poučit ale mam taky pocit ze dnes to je ešte vačší vysmech tie kauzy... Vsak kde na svete maju takych kok0tov v parlamente? Mečiar Dzurinda Najebany Janko teraz Kapitan potom Šašo a tak podobne ja sa čudujem dokedy sa toto bude tolerovat vsak si uz fakt robia čo chcu a ludia len mrmlu pri pive ponadavaju aky su a nič sa nerieiš prídu volby zvolia zas ale takto to nejde donekonečna ja som fakt zvedaví dokedy sa toto udrží tento system vsak uz len ten Danko a tie vyložky čo bozkaval :D :D :D ako čo ti jebe to je tak skurvene velky vysmech všetkym ludom ze si uz mozu dovolit fakt vsetko... a kolko sa to riešilo tyzden dva mesiac a je ticho a zas príde ina kauza a zas ina ina všetko prehrmí a zas sa zvolia znova... :roll: Znižuje sa nezamestnanost a ako ked do velkych fabrík stale hladaju ludí lebo uz nik nechce za tie peniaze robit dokonca ani srb a rumun tu uz nejde za take smiešne peniaze ved to je na hanbu tato demokracia... To sa takto neda robit večne ale mam pocit ze sa stejnak nič nezmení aj ked by bolo treba uz ***** razantnu zmenu vo všetkom....
VZP clovek plati penaze na poistenie zdravotne a aky tam je teraz dlh a riesi sa to tym ze idu obmedzit to a to tak naco to ***** platim ked si to beztrestne rozkradnu a ja si to vsetko este raz zaplatim...
Stejnak vychodisko ziadne...
SNS SMER nula bodov tam cesta nevedie
Kolar to iste skoda slov
Kotleba hmm cakal som od neho viac a ma take nazory ze by sme tu zili ako v 19 storoci za opicami a bolo by to tu ako v severnej korei...
Sulik uz rozpraval ako bude premier nedosiahol sup do bruselu lovaciky tam hrabat
Matovic ten je vymeteny na totalku

A vol dakoho...
Pipik88
Dátum registrácie: 29.09.2016
Poďakoval: 4 krát
Bolo mu ďakované: 5 krát

Príspevokod užívateľa Chaskar » 29.03.2017

ako uz bolo x krat popisane,kazdy kto sa dostane "hore" zacne sa spravat inak a je s neho oligarcha.v podstate pri volbach sa ludia rozhoduju volit mensie zlo.nieje dolezita strana ale povaha naroda.v ktorom state je taka korupcia ako u nas?pozrite na rumunsko,vsetci vravime ze su to cigosi,spiny a neviem co este vsetko ale....nieco sa ludom nepaci a hned idu do ulic,do par dni od protestov padol zakon ktory by ochranoval vyssie postavenych oligarchov a ocistil od korupcie.viem o com hovorim,skoro rok som sa tam pohyboval a viem v akych podmienkach ziju napriek tomu chcu si ist za svojim nielen o tom polemizovat.proste pokym nasa mentalita sa nejak vyrazne nezmeni,nikdy inak nebude a lud bud vzdy na tom rovnako len bude stat pod zastitou inej strany.
Nikoho nenahovaram na uzivanie dopingu.moje vedomosti su cisto z vlastnych skusenosti bez akehokolvek tlaku na ostatnych.nezaoberam sa predajom AS,dakujem za porozumenie.neodpovedam na ziadne typy PM!
Chaskar
Dátum registrácie: 29.12.2016
Poďakoval: 262 krát
Bolo mu ďakované: 358 krát

Príspevokod užívateľa berzerker » 29.03.2017

O filme Unos hovoril aj Meciar, ze to bola len nacasovana propaganda.
https://sk.wikipedia.org/wiki/Spin_doctoring

To ci to bol dobre urobeny film je druha vec, este som ho nevidel. Osobne sa casto pozastavujem nad tym, co nam z mainstreamovych medii serviruju. Napriklad Danko, niekomu sa znepacil a uz idu "po nom" , robia sa srandicky na internetoch, zakladaju skupiny atd. Raz sa utoci na neho, inokedy na dalsieho, podla toho, ako treba usmernit verejnu mienku. Kto to robi, kto to riadi, preco to robi, odkial ma peniaze, co chce dosiahnut, komu to pomoze, komu to uskodi? Toto su otazky, ktore si treba polozit.
Taktiez film Kandidat bol uvedeny pred prezidentskymi volbami na SR.
AA - Lab / vyziva / zdravie / trening / fitness * moja stranka na FB
berzerker
Dátum registrácie: 07.01.2010
Bank: Locked
Poďakoval: 3 krát
Bolo mu ďakované: 2 krát

Príspevokod užívateľa Hector » 30.03.2017

Suhlasim s Chaskarom. Mali by sme ist do ulic, ale nas Slovensky narod to vzdy radsej vsetko pretrpel. Mame to v genoch.

Zazil som cloveka, ktory robil pre ludi, behal hore dolu po celom Slovenku ked sa zvolebnievalo. Po volbach sa dostal do NRSR a a prislo mi to, ako keby zatvoril okna na bavoraku. Proste to bol do pol roka iny clovek. Velky, vela vazeny pan... Clovek samu nedovolal, nebolo s nim reci, sluby skoncili v kosi atd... Dnes tam uz nieje a zasa ide o toho isteho cloveka ako pred par rokmi, ked sa nic zvlastne nedialo.

Cim to bude...? Urcite to ale nieje prvy ani posledny clovek, ktore politika pokryvila.

Inac co to dnes v parlamente povedal s nervami Matovic do ksichtu kapitanovi Dankovi, ze ty si idiot? Wau, tento chalan to je silna kava... :lol:
Hector
Odborník na výživové doplnky a prohormóny
Dátum registrácie: 07.07.2015
Poďakoval: 1 krát
Bolo mu ďakované: 1 krát

Príspevokod užívateľa Miky Cernak » 03.04.2017

Politika a tito nasi kkti hanba im fuj. Uz sa na to z poza mrezi nemozem pozerat. Keby som mohol, vsetci by boli do tyzdna dolu. Ale mna raz pustia, neplanujem tu hnit navaky :wink:

PS: Matovic je debil, plna huba nenavisti voci vsetkym. Ale takyto kkt sa tam udrzi zo vsetkych najdlhsie :oops:
Miky Cernak
Dátum registrácie: 17.03.2017

Príspevokod užívateľa DanteUnchained » 05.04.2017

O filme Unos hovoril aj Meciar, ze to bola len nacasovana propaganda.
https://sk.wikipedia.org/wiki/Spin_doctoring

To ci to bol dobre urobeny film je druha vec, este som ho nevidel. Osobne sa casto pozastavujem nad tym, co nam z mainstreamovych medii serviruju. Napriklad Danko, niekomu sa znepacil a uz idu "po nom" , robia sa srandicky na internetoch, zakladaju skupiny atd. Raz sa utoci na neho, inokedy na dalsieho, podla toho, ako treba usmernit verejnu mienku. Kto to robi, kto to riadi, preco to robi, odkial ma peniaze, co chce dosiahnut, komu to pomoze, komu to uskodi? Toto su otazky, ktore si treba polozit.
Taktiez film Kandidat bol uvedeny pred prezidentskymi volbami na SR.
S Dankom celkom nemas pravdu, pred volbami musel mat kurevsky nadrvene veci vsak aj opakoval tie iste hlasky kolom dokola :) a nemal take stresy, ktore ocividne nezvlada kvoli brebtom a blbostiam co trepe a nedavaju zmysel. Za narast ega potom co sa stal predsedom NR tiez nemozu media, tam len odhalil svoju pravu tvar, lebo uz sa nestiha kontrolovat.

Skor vidno vplyv medii ked potrebuju cielene nastavit temu, ktorej sa ma obcan chytit, amnestie okolo unosu neviem aky mali dovod, ale spomen si na mesiace o emigrantoch chvilu pred volbami a fico kazdu chvilu pri plotoch trepal dristy... a po volbach zrazu emigranti asi prestali chodit na pokyn robertka.. je to stale podobne hrozne ale uz to nie je ta spravna tema, som zvedavy ci zacnu znova informovat vo velkom ked sa more ohreje a znova budu plachtit.
Wake up.
WAKE UP!
You can do anything.
Don't limit yourself.
Change the world...

Always try to reach the unreachable or you will grow weaker.
DanteUnchained
Dátum registrácie: 10.01.2016
Poďakoval: 58 krát
Bolo mu ďakované: 32 krát

Príspevokod užívateľa MarianBB » 12.04.2017

1. Som rád, že v hlasovaní vyhráva SaS aspoň vidno, že sú tu ľudia, ktorý rozmýšľajú hlavou a nie niečím iným...
2. Politici sú skorumpovaný všade na svete nielen na Slovensku, otvorene si napíšme kto z nás ked by riadil štát by nechcel zabezpečiť seba, svoju rodinu a pomôcť svojím kamarátom.
3. Je nepochybné, že za odvlečením Kováča stál Lexa a Mečiar, úbohé je že až po 20 rokoch a prezentovaní filmu sa niečo pohlo - to svedčí o tom aký sme hlúpy národ.
4. Kotlebovci určite neviete nič o histórii dupľom nie o programe strany a aké následky pre Slovensko by malo vystúpenie z EU (ale chápem tiež som bol taký)

Mier X Politika je to čo nás rozdeľuje ale všetky cesty vedú aj tak do posilovne a nikdy nevieš od koho budeš potrebovať šampón :-)
Most spája to čo PCT ničí :-)
:-) Only ORAL 4ever ! :-)
MarianBB
Dátum registrácie: 12.05.2016
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa HAVANA » 22.03.2018

Pán premiér, vypadol Vám cukor do kávy :D :D
HAVANA
Dátum registrácie: 24.05.2010
Poďakoval: 15 krát
Bolo mu ďakované: 12 krát

Príspevokod užívateľa Vinnie » 22.03.2018

no je síce okolo toho veľké haló, ale takto skladačka nevyzerá. skôr to fakt bude cukor či špáradlo.
"existuje aj neaky doplnok na rast a hrubku koko..? pocul som vraj ze Nitrix"
Vinnie
Dátum registrácie: 22.09.2010
Poďakoval: 62 krát
Bolo mu ďakované: 432 krát

Príspevokod užívateľa HAVANA » 22.03.2018

no je síce okolo toho veľké haló, ale takto skladačka nevyzerá. skôr to fakt bude cukor či špáradlo.
Veď som napísal "vypadol Vám cukor do kávy" :)
HAVANA
Dátum registrácie: 24.05.2010
Poďakoval: 15 krát
Bolo mu ďakované: 12 krát

Príspevokod užívateľa efraim » 23.03.2018

1. Som rád, že v hlasovaní vyhráva SaS aspoň vidno, že sú tu ľudia, ktorý rozmýšľajú hlavou a nie niečím iným...
2. Politici sú skorumpovaný všade na svete nielen na Slovensku, otvorene si napíšme kto z nás ked by riadil štát by nechcel zabezpečiť seba, svoju rodinu a pomôcť svojím kamarátom.
3. Je nepochybné, že za odvlečením Kováča stál Lexa a Mečiar, úbohé je že až po 20 rokoch a prezentovaní filmu sa niečo pohlo - to svedčí o tom aký sme hlúpy národ.
4. Kotlebovci určite neviete nič o histórii dupľom nie o programe strany a aké následky pre Slovensko by malo vystúpenie z EU (ale chápem tiež som bol taký)

Mier X Politika je to čo nás rozdeľuje ale všetky cesty vedú aj tak do posilovne a nikdy nevieš od koho budeš potrebovať šampón :-)
S tým, že súčasná, znovu vymenovaná, vláda musí padnúť, samozrejme súhlasím. Lenže v súčasnosti v politike nemáme nikoho kto by ich nahradil. Sulík, Matovič, Kollár? Však to je zlý vtip. Za 4 roky by sme boli úplne v riti... Predčasné voľby by momentálne neriešili nič. Prezident mal poveriť úradnícku vládu a možno do nasledujúcich volieb sa objaví niekto, komu by sa oplatilo dať svoj hlas... Podľa mňa politické dianie posledných týždňov je iba jedno veľké divadelné predstavenie - tragikomédia. :thumbdown:
efraim
Dátum registrácie: 17.05.2013
Poďakoval: 92 krát
Bolo mu ďakované: 95 krát

Príspevokod užívateľa silný » 23.03.2018

Ale aspon je sranda, trochu to tu zas ozilo :)
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Poďakoval: 111 krát
Bolo mu ďakované: 646 krát

Príspevokod užívateľa Chaskar » 23.03.2018

tragikomedia?hmm skor by som povedal ze toto je obraz Slovenskeho naroda ako celku.co sme si volili a volime to mame!ze nemame koho volit to je nas problem-chodte do politiky a urobte zmenu...proste za vsetko si mozeme sami,nikto iny cize je to obraz nas vsetkych.stazujete sa?stazujte sa pred zrkadlom,svajciari nevolia za nas.a system typu:”ja nevolim,nemam koho hovori za vsetko”.nepaci sa vam tu?odidte,cesta je volna,nechcete odist?robte nieco pre zmenu.
Nikoho nenahovaram na uzivanie dopingu.moje vedomosti su cisto z vlastnych skusenosti bez akehokolvek tlaku na ostatnych.nezaoberam sa predajom AS,dakujem za porozumenie.neodpovedam na ziadne typy PM!
Chaskar
Dátum registrácie: 29.12.2016
Poďakoval: 262 krát
Bolo mu ďakované: 358 krát

Návrat na "Všetko ostatné (posilovne, bazár, kde cvičiť, domáca posilka atď.)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Google [Bot] a 22 neregistrovaných