Politika, politické témy a aktuálne dianie na Slovensku

Ktorú politickú stranu by ste volili dnes?

Smer-SD
1
3%
SaS
11
32%
OĽaNO-Nova
2
6%
Kotleba - ĽSNS
10
29%
SNS
0
Žiadne hlasovania
Sme rodina
3
9%
KDH
0
Žiadne hlasovania
Most-Híd
0
Žiadne hlasovania
Iné
3
9%
Nikoho
4
12%

Celkom hlasov: 34

Politika, politické témy a aktuálne dianie na Slovensku

Príspevokod užívateľa Hector » 16.03.2017

Ľudia, do tejto témy píšte svoje názory ohľadom spoločenských tém, politiky a hlavne čo sa Vám na Slovensku nepáči a čo by ste radi zmenili
Hector
Odborník na výživové doplnky a prohormóny
Dátum registrácie: 07.07.2015
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 1 krát
Bolo mu ďakované: 1 krát

Re: Politika, politické témy a aktuálne dianie na Slovensku

Príspevokod užívateľa Hector » 16.03.2017

Akurát som dopozeral na youtube.com diskuciu Mečiara na slobodnom vidielaci, na starého pána ktory bude mat 75 rokov to ma v hlave este dobre upratane. Odporucam si to pozriet. Diskusia ma sice cez 3 a pol hodiny, ale oplati sa pozriet a utvorit si vlastny nazor o tom co sa prave deje ohladom Meciarovych amnestii a nie len.
Hector

Príspevokod užívateľa Calvo1 » 17.03.2017

Prepáč ale človek ktorý na Slovensku symbolizuje chorú dobu, mafiu a vraždy snáď ani nestojí za zmienku, výpis jeho káuz je dlhý ako rolka toaletného papieru, kôly nemu nás v 90desiatych rokoch vylúčili z integrácie EU aj NATO vďaka vtedajším "nedemokratickým" praktikám, jeho budú čerti dobre mastiť do kakáča, to že už je starý kkt a vyzerá zoslabnuto by nás nemalo obmäkčovať, a o slobodnom vysie(r)ači sa radšej vyjadrovať nejdem :lol:
tanio skóry nie sprzedam!
Užívateľov profilový obrázok
Calvo1
Dátum registrácie: 14.11.2013
Poďakoval: 4 krát
Bolo mu ďakované: 7 krát

Príspevokod užívateľa zvratkyakrv » 17.03.2017

Tá špina je najväčšie ZLO aké tu od revolúcie bolo. Hranol je proti nemu učeň.
Keby som bol veriaci, aspoň by ma hrial pocit, že sa TO bude smažiť v pekle.
zvratkyakrv
Dátum registrácie: 10.12.2014
Poďakoval: 3 krát
Bolo mu ďakované: 4 krát

Príspevokod užívateľa Hector » 18.03.2017

A pravda vzdy vyjde navonok. Konecne sa po 25-tich rokoch vyplavuju svinstva z poza opony, ktore sa tak dlho drzali v tajnosti. Ale, nebyt stareho Meciara, mozno by sme neboli samostatny stat a mozno by nam bolo lepsie v CSR. Co pochybujem, lebo bratia Cesy nas mali vzdy za pacholkov!

Na druhej strane tito kkti co tu teraz v parlamente saskuju, fakt si neviem predstavit normalnu koaliciu ktora vy fungovala pre ludi a pre stat...
Hector

Príspevokod užívateľa silný » 18.03.2017

Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Bank: Locked
Poďakoval: 78 krát
Bolo mu ďakované: 464 krát

Príspevokod užívateľa Chaskar » 18.03.2017

je uplne jedno aky je rezim,kto je navrchole diania.system je vzdy rovnaky-napakovat sa co najviac a tym to hasne.
Nikoho nenahovaram na uzivanie dopingu.moje vedomosti su cisto z vlastnych skusenosti bez akehokolvek tlaku na ostatnych.nezaoberam sa predajom AS,dakujem za porozumenie.neodpovedam na ziadne typy PM!
Chaskar
Dátum registrácie: 29.12.2016
Poďakoval: 244 krát
Bolo mu ďakované: 338 krát

Príspevokod užívateľa Miky Cernak » 21.03.2017

Ano pravdu mas, vsetko su to k...vy ! Nakopat ich do prdele a vyhodit cez okno!!! Meciar by si mal uz pomalicky prikladat vrecko hliny na hrudnik
Miky Cernak
Dátum registrácie: 17.03.2017

Príspevokod užívateľa Hector » 21.03.2017

V poslednej dobe som sa namotal na relaciu GINN, ktoru moderuje Martin Dano. Poznam ho aj osobne, fajn chlapik, ale vsade vidi tajnych :D Pri nahodnom stretnuti sa ma opytal z ktorej som zlozky :lol:

K teme sport pripajam link na jedno TOP video, odporucam pozriet. Hlavne odporucam pozriet si 26 minutu a dalej a nazor na nasho pana prezidenta :lol:

https://www.youtube.com/watch?v=5Pwbwgznads
Hector

Príspevokod užívateľa Pipik88 » 21.03.2017

Neviem prečo kazdy na všetko nadavate vy by ste neboli iny... Keby ste mali moc peniaze zabezpečit rodinu a mat pokojny zivot uz vas chcem vidiet ako ste spravodlivy tiež by ste sa snažili vytrieskať peniaze ako sa da... A mam pocit ze vlada a politici v nej su len babky financnych skupin a jedina skutočna mafia na slovensku bol Lexa Svechota a Mečiar... Tiež volil som Kotlebu a niektore tie kroky ktore robí atd su na hlavu ale tak aspon sa snaží aj keď... Podla mna sa tu ešte dlho dlho dlho nič nezmení je jedno kdo bude vo vlade pokial tu budu ine vplivy na nich a tak podobne... Vsak policia je pod vladou atd atd vsak to je chore... Zavola vyrieši zmeni atd... Ja sa čudujem že po tom vsetkom a všetkych kauzach aj kapitan Danko je to ludom jedno to je vysmech do očí ked ten kkt bozkava vyložky a robí taketo chujoviny a čo mesiac sa o tom rozpravalo a je ticho... Fakt radost byt vo vlade kradnut a ludia to stejnak maju v piči mesiac pofrflu pri pive a nič sa nezmení mam pocit ze tu skusaju čo si možu dovolit to je fakt hanba toto Gorila Basternak Siroky Danko same kauzy a stale sa nič nezmenilo ani nezmení pokial sa nezmení myslenie aspon polovice slovenska... Cesta nieje Kotleba Sulik nik to treba prerobit vsetko od zakladu....
Aj tie amnestie Fegyveres v 90. tych zasity v zahraničí držal hubu lebo by ho tu odstrelili jak prašiveho psa koli nemu padol Remiaš a teraz ide do medii a za prezidentom rozpravat ked už sa tu vsetci vystrielali nič mu nehorzí a Mečiar to ma za par... Teraz tu idu riešit amnestie no čo zrušia a aj tak nikoho nezavru a nič sa neudeje...
Pipik88
Dátum registrácie: 29.09.2016

Ale preco tolko negativity...?? Ved aj za cias komancov sa dlho cakalo na zmenu, ale predsa sa ludia dockali!!! Takze klud, hlavu hore! Ja sa stavim ze pride coskoro revolucia a ti co okradaju tento narod budu postaveni pred spravodlivy sud!!!
Miky Cernak

V dnesnej dobe pekne naivna predstava... Ty by sa dopredu dozvedeli že sa niečo chysta a tie miliony čo maju už by daavno boli zahorami zadolami... Mečiar tiež čo porobil a stalo sa mu niečo? Slota atd atd a aj keby došlo k prevratu maju dostatok kontaktov informacii a penazí na to aby v pravu chvilu vzali roha ;)
Pipik88

Vidis aj Meciara chcu postavit ored sud! A to boli ine casy. Podla mna tam rad budu stat vsetci co si to zasluzia!!! Aj Slota je sudeny, tomu nepomohli ani kontakty, prave naopak, obvinili ho za znasilnenie maloletky. To co je za kktinu... Vari tak sprosty nieje. Podla mna velka blabaz
Miky Cernak

Dam ruku do vody za to že neodsudia nikoho uvidíš časom kolko ludí stalo pred sudom a ako to dopadlo vid široky a že slotu odsudia? :lol: neeeexistuje
Pipik88

Príspevokod užívateľa Dante Flyshit » 22.03.2017

Tu kým sa nevyduria tí oligarchovia, tak sa nezmení nič. Väčšinou to je tak, že keď sa náhodou dostane do politiky niekto, kto má úmysel robiť veci poctivo, tak mu armáda zlodejov mu bude hádzať polená pod nohy dovtedy, kým to vzdá, resp. ak je zamestnancom tak ho vyhodia a hotovo. Normálne surovo odjebať špičky Smeru, SNS etc.a hotovo :D Ale to sa tu nestane.
Dante Flyshit
Dátum registrácie: 22.12.2009
Bolo mu ďakované: 3 krát

Návrat na "Všetko ostatné (posilovne, bazár, kde cvičiť, domáca posilka atď.)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných