Market, trading, economy, etc.

Re: Market, trading, economy, etc.

Príspevokod užívateľa bomberman » 22.02.2016

naposledy som sa zasmial, keď som si musel vypočuť asi 40 ročného týpka, ktorý obhajoval MLM biznis tým, že je neskutočne úspešný a ide rekonštruovať starý byt v malom meste v hotovosti, bez úveru a to je málokto tak úspešný :D

doma pracujem, alebo v lese. keď som tu, tak doma a keď tu nie som, tak v lese :D ináč ďakujem, že si môj nick dal do jedného príspevku spolu s trumpom a buffetom, napĺňa ma to hrdosťou a prísľubom do budúcnosti. :D
i m rich bitch.jpg
i m rich bitch.jpg (36.87 KiB) 810 zobrazení
bomberman
Cash on hand: Locked

Príspevokod užívateľa mar55 » 22.02.2016

homar: Hej, tiez ma to napadlo :D ale vsak sa to pretrasie.

Inak dobra tema boli aj ti roboti, verite tradovaniu robotov? ja osobne nie, ale rad sa pozriem ak s nimi mal niekto uspech
mar55
Dátum registrácie: 20.11.2014
Poďakoval: 12 krát
Bolo mu ďakované: 9 krát
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Calvo1 » 22.02.2016

žiadny skutočne funkčný robot nieje na predaj, bol by hlúpy ten kto by ho predával :) ale aj tak equity nikdy nebude taká ako keď obchoduješ diskréčne, + môže sa tam objaviť nejaký bug a máš po účte, takže určite by som to obchodoval na zvlášť účte
tanio skóry nie sprzedam!
Užívateľov profilový obrázok
Calvo1
Dátum registrácie: 14.11.2013
Poďakoval: 4 krát
Bolo mu ďakované: 7 krát

Príspevokod užívateľa mar55 » 22.02.2016

žiadny skutočne funkčný robot nieje na predaj, bol by hlúpy ten kto by ho predával :) ale aj tak equity nikdy nebude taká ako keď obchoduješ diskréčne, + môže sa tam objaviť nejaký bug a máš po účte, takže určite by som to obchodoval na zvlášť účte
Suhlas, zatial z mojich skusenosti som ich videl viacero, specializovanych na forex, a vsetky stali za ***, dokial ich nekontroloval clovek a nazahajoval obcas, ci neukoncoval pozicie sam.
mar55
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa zvratkyakrv » 22.02.2016

tam už je naštastie pokoj :D už radšej ani netrénujem :D
To je rozumné. Však načo, aj tak to nemáš kam zapísať do vlastného logu :twisted:
zvratkyakrv
Dátum registrácie: 10.12.2014
Poďakoval: 3 krát
Bolo mu ďakované: 4 krát

Príspevokod užívateľa bomberman » 22.02.2016

pri tipovaní roboti fungujú celkom úspešne, tam pár ľudí aj zbohatlo na tom, akurát tam to funguje zrejme na vyhľadávaní a porovnávaní kurzov, vyhodnocovaní "sure bet", ale aj tak netuším, ako to reálne funguje a ako to dokázalo zarobiť také peniaze tým, ktorí to vymysleli. samozrejme to nikto nepredával, bol by blbec. :D
bomberman

Príspevokod užívateľa shadow » 22.02.2016

Svaty Matej dobrý deň a dovidenia
zvyšok chill, ignorujte takéto stvorenia pls, bolí ma ruka keď musím mazať príspevky

btw:
Snímka.PNG
Snímka.PNG (54.29 KiB) 734 zobrazení
shadow
Moderator
Dátum registrácie: 09.11.2010

Príspevokod užívateľa Phantom » 22.02.2016

Tieto jebnute reči milujem príde frajerka prídeš o peniaze ked si hladas tupu kravu a skačeš ako poslusny zajko nečudujem sa ti to iste sa tu riešilo s tym ze ci zaplatit ma chalan či žena mi vo vztahu to mame tak bud na pol alebo platí raz ona raz ja ziadne take ze niekdo je uprednostnovany vo vztahu su dvaja ludia nie jeden tak sa tak treba aj spravat to ze si rozmaznas alebo najdeš rozmaznanu to uz je tvoja chyba a jej vyhoda ze stebou vedela vyjebat :)
Opäť na vrchole Olympu...
Phantom
Dátum registrácie: 30.10.2014
Bolo mu ďakované: 1 krát

Príspevokod užívateľa !nstinct » 22.02.2016

Ale je pravda že máš vyššie výdavky lebo viac kultúrne žiješ.
Každý deň, každú sekundu musíš hľadať niečo výnimočné. Niečo, čo robí tú chvíľu výnimočnou. O tom je život. To je rozdiel medzi žitím a prežívaním, medzi rastom a úpadkom.
!nstinct
Dátum registrácie: 26.06.2010

Príspevokod užívateľa Phantom » 23.02.2016

Pol roka je praveze v poho obe strany hraju formu a za pol roka nespoznas osobnost človeka charakter spoznas ho len povrchovo potom sa začne vyfarbovat atd atd a kazdy ma ine zaluby výdavky atd atd ja len tak lebo poznam kopec chalanov čo maju 2 roboty a pička sedí doma a oni makaju aby si mohla kupit kabeločku kokotinky a tak...
Phantom

Príspevokod užívateľa Yzerman » 23.02.2016

zeny su cierna diera, kolko jej das tolko minie, to je pravda :)

a k tym bytom nechapem 1 vec, hocijaky projekt novostavba v ba sa teraz vypreda v priebehu par mesiacov, a to su ceny ze 3izbak(taky 3 izb. ze kuchynu postavia trochu vacsiu, nazvu to kuchyna spojena s obyvackou, cize realne je to podla mna 2 izbak) a chcu za to okolo 175k. napr. Panorama city od J&T 3 izb. su za 250.

Napriek tomu sa to hned vypreda! to je jedno kde, jedno aky dizajn, proste v priebehu mesiaca ostane volne len to najhorsie z vyberu bytov.

A ja nechapem kde je tolko ludi co na to stale ma :D predsalen clovek ako zamestnanec ma limitovany plat a nie je to vela zeby sa za to kupovali take byty, ok veduce pozicie su dobre platene, ale tych ludi nie je az tak vela.
Ci su to vsetko nejaki vlastnici firiem(to sa mi nezda) alebo vsetko ludia nejakym sposobom napojeni na rozpocet sposobom ze dodavaju ceruzky pre stat v predrazenych tendroch? pre mna zahada..

ale proste fakt je ze sa to hned vypreda a to je teraz vela projektov + stale dalsie sa ohlasuju
Yzerman
Dátum registrácie: 04.03.2011

Príspevokod užívateľa Phantom » 23.02.2016

Nemusia to skupovat všetko slovaci ale aj zahranične firmy ludia atd podla mna :)
Phantom

Príspevokod užívateľa mtko » 23.02.2016

Blava má jedny z najdrahších nehnutelností v strednej európe. Si pozri napr Prahu, Viedeň alebo Budapešť za aké prachy tam idú byty.
fat'n'weak
mtko
Dátum registrácie: 25.12.2013

Príspevokod užívateľa mar55 » 23.02.2016

Pripajam obchodovanie jedneho masakralneho tradera pre axiory. Uz nejaku chvilku od kamosa, co tam robi o nom viem, no necakal som, ze bude suhlasit so zverejnenim...priklad fly to the sky and back to the ground.

http://www.fxstreet.cz/tym-axiory-europ ... y-usd.html" target="_blank
mar55
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa homar » 23.02.2016

tak to je sen toto... a on to nevybral?? och, tak ale on má iný cit pre trh
R.C.: “Train harder and grow bigger.”
homar
Dátum registrácie: 29.05.2008
Poďakoval: 33 krát
Bolo mu ďakované: 23 krát
Kontaktovať užívateľa:

Návrat na "Všetko ostatné (posilovne, bazár, kde cvičiť, domáca posilka atď.)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 18 neregistrovaných