Market, trading, economy, etc.

Re: Market, trading, economy, etc.

Príspevokod užívateľa mar55 » 11.06.2017

jj, je toho viac urcite. Checkuj aj ripple
mar55
Dátum registrácie: 20.11.2014
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 12 krát
Bolo mu ďakované: 9 krát
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Vinnie » 11.06.2017

vedel by mi niekto po lopate vysvetliť ako nakúpiť bitcoin a dostať ho do peňaženky, lebo som z toho totálne vykokotený ? dal som si nejaké najschopnejšie peňaženky a pri jednej mi neberie ID, ďalšie dve mi nejde otvoriť, pri ďalších dvoch netuším ako nakúpiť, pri ďalšej to chce po mne Google Authenticator a podobne, proste vždy tam niečo nefunguje, alebo netuším ako to spraviť. iba s tým prvým (Copay) som sa skoro niekde dopracoval až kým im nezačalo blbnúť to ID. ja s tým ani nechcem obchodovať na burze, potrebujem to len na nejaké platby. Dík
"existuje aj neaky doplnok na rast a hrubku koko..? pocul som vraj ze Nitrix"
Užívateľov profilový obrázok
Vinnie
Dátum registrácie: 22.09.2010
Poďakoval: 62 krát
Bolo mu ďakované: 432 krát

Príspevokod užívateľa edgarius » 13.06.2017

ja pouzivam coinsbank.com - peniaze poslem cez SEPA platbu (trva to 2-3 dni, kym sa pripisu), potom mozes robit "zmenaren" medzi USD, EUR, GBP, RUB, BTC, LTC, posielat platby v roznych menach a pod.
----------
Lidé! Ještěri z těmných světů vám chtějí dát čipy do těla a zotročit vás jako úbohé loutky!!!
edgarius
Dátum registrácie: 11.02.2008
Poďakoval: 48 krát
Bolo mu ďakované: 140 krát

Príspevokod užívateľa Vinnie » 13.06.2017

dík, ale podarilo sa mi natrafiť na Localbitcoins, lebo tam sa to dá poriešiť s anglickým účtom tak, že bitcoiny mám o pár minút.
"existuje aj neaky doplnok na rast a hrubku koko..? pocul som vraj ze Nitrix"
Vinnie
Dátum registrácie: 22.09.2010
Poďakoval: 62 krát
Bolo mu ďakované: 432 krát

Príspevokod užívateľa homar » 15.06.2017

ja pouzivam coinsbank.com - peniaze poslem cez SEPA platbu (trva to 2-3 dni, kym sa pripisu), potom mozes robit "zmenaren" medzi USD, EUR, GBP, RUB, BTC, LTC, posielat platby v roznych menach a pod.
a na stránke je nejaký poplatok či je to free account? a dá sa len cez SEPA alebo aj cez kredit card alebo paypal?
R.C.: “Train harder and grow bigger.”
homar
Dátum registrácie: 29.05.2008
Poďakoval: 33 krát
Bolo mu ďakované: 23 krát
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa edgarius » 15.06.2017

da sa aj CC a palypal plus nejake qiwi, webmoney a tak... samozrejme je tam poplatok za exchange, pri SEPA prevode sa neplati nic
----------
Lidé! Ještěri z těmných světů vám chtějí dát čipy do těla a zotročit vás jako úbohé loutky!!!
edgarius
Dátum registrácie: 11.02.2008
Poďakoval: 48 krát
Bolo mu ďakované: 140 krát

Príspevokod užívateľa homar » 18.10.2017

Na coinbase.com kde je eth, btc a ltc je poplatok pri karte 3%, pri Sepa prevode nic no pri naslednej kupe z EUR Wallet, kam tie peniaze presuvas, je to tusim 1,5%.

Poloniex tam ma nejakych 0,10-0,20% ked menis btc/etc za ponukane crypto
máš ten coinbase? treba tam poslať ID alebo iný doklad.. normálne len oskenuješ/odfotíš a funguješ?
homar
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Backs » 21.10.2017

Na coinbase.com kde je eth, btc a ltc je poplatok pri karte 3%, pri Sepa prevode nic no pri naslednej kupe z EUR Wallet, kam tie peniaze presuvas, je to tusim 1,5%.

Poloniex tam ma nejakych 0,10-0,20% ked menis btc/etc za ponukane crypto
máš ten coinbase? treba tam poslať ID alebo iný doklad.. normálne len oskenuješ/odfotíš a funguješ?
odfotis cez webku, je to jednoduche. Dobre je ale potom ked uz mas nejaku sumu eur na coinbase, pouzit na nakup BTC kvoli poplatkom gdax. Ucet tam si vies lahko prepojit s coinbase. Myslim ze oni patria pod coinbase alebo neviem, proste su nejakym sposobom napojeni na nich. Pozri youtube
Backs
Dátum registrácie: 06.09.2010
Bolo mu ďakované: 1 krát

Príspevokod užívateľa mar55 » 05.02.2018

Kedze som sa konecne vratil trosku k trhu a co to poobchodoval tento rok, chcel som sa vas spytat, v com mate pozicie momentalne?

Priznam sa, ze mi pride po par rokoch asi najneprehladnejsi trh momentalne ako dolar nema jasno, ECB sa tvari nadsene pred normalizaciou a BOJ strasilo chvilku s obmedzovanim nakupovat.

Plus kazdy druhy den pridu negativne news na krypta (co je v podstate cool na nakup), takze cena bitcoinu uz fajne na 8tis., ale volumes su polovicne oproti minulemu roku.

tak len som chcel nadhodit, co vam pride naj na nastrelenie momentalne.
Ja som zatial v rope, take profit na 65.88 a v EUR/USD na short na $1.2390
mar55
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa homar » 05.02.2018

Dobré to máš, to by si mal brať profity, ja som sa na to na čas vysral po pár mojich failoch na DAX a VIX, ale asi to zas rozbehnem

Odoslané z SM-G925F pomocou Tapatalku

homar
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa mar55 » 05.02.2018

no, je to teraz strasne tazke sledovat, lebo prebieha simultanne normalizacia aj u mensich bank (najprv sa mi darilo, potom som pohorel na EUR CZK). Plus Trumpova debilna politika hodi dolar hore, potom dole...predtym to bolo trosku stabilnejsie bez Donalda :D
mar55
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa DanteUnchained » 31.01.2019

Ešte trejdujete niekto? :D

Ja som do toho spadol minuly rok (forex) okolo maja, a nakonci roka som TAKMER mal 1700€ profit z okolo 3k vkladu... hovorim takmer lebo euforia train, overleverage na zlate ma oddrbali do -500€ behom 4 dni co zlatu a USDCAD preplo v lebeni a nestihol som vcas hedge :D. Kvoli daniam som 31.12 vsetko pozavieral a povedal si ze to jebem a do 18.1 sa toho ani nechytim, a samozrejme behom prveho januaroveho tyzdna reversaly na hodnoty spred vianoc dopici.

Tento rok 31.11.2019 budem obchodovať len intra day a tight stop lossy a 0,2 -0,5% portfolia.
Wake up.
WAKE UP!
You can do anything.
Don't limit yourself.
Change the world...

Always try to reach the unreachable or you will grow weaker.
DanteUnchained
Dátum registrácie: 10.01.2016
Bank: Locked
Poďakoval: 58 krát
Bolo mu ďakované: 32 krát

Príspevokod užívateľa mar55 » 11.02.2019

Ja vacsionu stop loss vobec nepouzivam a idem male pozicie (taky ten standardny money management).
Drzim pozicie aj cez noc, som vacsinou v prospech dolaru, tak su swapy plusove

EUR/USD - cakam na rezistenciu a shortujem - do 1.114 verim, ze ma dolar este silu + s clekovou geopolitickou situaciou mu z dlhodobeho hladiska verim
USD/JPY - tak do tych 113.80, ale vacsinou longujem len do 111, potom sa uz trosku obavam. BOJ ale neuvazuje furt o korekcii jej monetarnej politiky, tak cajk
AUD/USD - shortujtem tak od 0.7250 vyssie na nejakych hranicnych leveloch, take profit in general po 0.7048-0.7000

Minuly rok 32% v pluse, tak spokojnost. Prerobil som najviac na rope, kde som zrazil v pol roku dolu asi 18% po tom, ako vyhodili Amici Iran a Rusia hned druhy den povedali, ze seru na Iran (dufal som, ze ich podrzia) a pustaju do trhu dalsie zasoby (bol som long, no prepad bol silny)
mar55
Kontaktovať užívateľa:

Návrat na "Všetko ostatné (posilovne, bazár, kde cvičiť, domáca posilka atď.)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 21 neregistrovaných