Market, trading, economy, etc.

Market, trading, economy, etc.

Príspevokod užívateľa mar55 » 11.02.2016

Caute

Som si vsimol, ze viaceri z vas sleduju trhy, obchoduju, ci sa venuju aspon ekonomii, preto skusim zalozit vlakno, keby ste chceli rozbehnut diskusiu aj o tomto.

Zatial navrhy aktualnych tem:

Myslite, ze je mozne, aby WTI/Brent ropne futures isli nizsie nez $27 za barel? Ci je dobre davat uz long?

Myslite, ze Fed urobi este rate-hike tento rok, alebo sa vystrielal zatial?

Potom napriklad ako myslite, ze ekonomicky zvladne Rusko prepad komoditnych cien, hlavne vdaka ich sucasnemu partnerovi Cine a ci ma ich spolupraca buducnost?

Zbytok necham uz na diskusiu, ak sa vobec chyti.
mar55
Dátum registrácie: 20.11.2014
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 12 krát
Bolo mu ďakované: 9 krát
Kontaktovať užívateľa:

Re: Market, trading, economy, etc.

Príspevokod užívateľa homar » 11.02.2016

podľa mňa by mohol mať OIL.WTI na 27 USD celkom silný support, takže asi long je správna voľba

čo sa týka toho Ruska a cien komodít, tak by to mali zvládnuť, nemyslím si že budúcnosť spolupráce RF a Číny by aktuálnou situáciou bola ohrozená...

a ja pridávam jednu otázku, ak niekto obchoduje DAX (DE.30), myslíte že v blízkej budúcnosti bude index stále klesať alebo sa objaví nejaký silný support a konečne začne index znovu posilňovať? lebo už ma v posledných dňoch dosť zapálil a začína ma srať... :?
R.C.: “Train harder and grow bigger.”
Užívateľov profilový obrázok
homar
Dátum registrácie: 29.05.2008
Poďakoval: 33 krát
Bolo mu ďakované: 23 krát
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Calvo1 » 11.02.2016

Dlhodobo držať ropu je blbosť kôly velkým rolloverom, a zatial to nevyzerá na zmenu sentimentu, Arabi podla ich vlastných slov sú schopný dodávať ropu aj za 15usd,, na daxe si strážim dlhodobé low na 8350
tanio skóry nie sprzedam!
Calvo1
Dátum registrácie: 14.11.2013
Poďakoval: 4 krát
Bolo mu ďakované: 7 krát

Hej, s tym oilom mi to pride uz dost brutus, kedze sa dostava na uroven ako zlato prednedavnom okolo tisicky, ze uz bude drzat minimalnu marzu po vytazeni a fakt bude KFC kyblik drazsi nez barel ropy. Asi bude este zopar tankerov na mori mrtvo stat.

Ten Dax je to otazne, osobne si myslim, ze sa spusti dlhodobejsia down-korekcia, ale je dost mozne, za Amici teraz stopnu rate-hike cycle kvoli problemom a europania nevypadaju s japoncami na akykolvek skory tightening kvoli inflacii (hlavne komodity), rpeto je mozne, ze este akcie chvilku svoj prepad skoriguju a podrzia a az oneskorene sa lavina od akcii k menam, kde je restriktivna mon politika, spusti. Ale uz som na to videl viac nazorov, a hlavne premenna je Fed, ECB, BoJ.
mar55
Kontaktovať užívateľa:

Rozsirujeme toto forum, dnes nestaci byt hipster, ale musis v prestavkach medzi squatovanim aj pozicie zadavat :D inak nebudes in
mar55
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Yzerman » 11.02.2016

na DAXe som tak vyhorel za tie posledne 1-2 mesiace ze uz iebem akcie, sak to je cisty gambling :D ako sa dal cakat taky rychly prepad?
sa to trochu skoriguje, vyberiem to a uz nikdy viac :D
Yzerman
Dátum registrácie: 04.03.2011

na DAXe som tak vyhorel za tie posledne 1-2 mesiace ze uz iebem akcie, sak to je cisty gambling :D ako sa dal cakat taky rychly prepad?
sa to trochu skoriguje, vyberiem to a uz nikdy viac :D
keď mne ten DAX príde najlepší na intradenné obchody, ale občas pekne na nervy
homar
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa bomberman » 11.02.2016

ale choďte už dpč s tými cudzími slovami :D už nečítam logy vôbec, lebo netuším vôbec čo kto cvičí, tu je to podobné :D :D :D
bomberman

Príspevokod užívateľa !nstinct » 11.02.2016

Mohol by ma niekto do toho zasvätiť ako čo funguje, alebo nejakú stránku, kde je návod ako investovať a pod. (slovenskú). Kľudne aj PM. Radšej asi zainvestujem do tohto ako do tiketov :D
Každý deň, každú sekundu musíš hľadať niečo výnimočné. Niečo, čo robí tú chvíľu výnimočnou. O tom je život. To je rozdiel medzi žitím a prežívaním, medzi rastom a úpadkom.
!nstinct
Dátum registrácie: 26.06.2010

Príspevokod užívateľa bomberman » 11.02.2016

kašli na toto, kým nepovedia, že majú z toho aspoň 2 litre mesačne, tak sa neoplatí študovať. tikety sú lepšie, rýchlejšie a vyššie zisky (aj straty) :D
bomberman

Mohol by ma niekto do toho zasvätiť ako čo funguje, alebo nejakú stránku, kde je návod ako investovať a pod. (slovenskú). Kľudne aj PM. Radšej asi zainvestujem do tohto ako do tiketov :D
poslal som ti PM
homar
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa edgarius » 13.02.2016

----------
Lidé! Ještěri z těmných světů vám chtějí dát čipy do těla a zotročit vás jako úbohé loutky!!!
edgarius
Dátum registrácie: 11.02.2008
Poďakoval: 48 krát
Bolo mu ďakované: 140 krát

Príspevokod užívateľa mar55 » 13.02.2016

Tam som myslim chvilku sa dohadoval, ci prispievat, ale bola to traga, nakoniec som skoncil aj s hospodarskymi, lebo to uz nikto na Slovensku skoro necita seriozne, len sa to dava ako hajzlove citanie do podinkov :D
mar55
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa mar55 » 21.02.2016

Tak len pripominam, ze to vypada na uspesny deal ohladom znizenia produkcie ropy, co znamena: kupujte benzin teraz, je pravdepodobne, ze tie svine jeho cenu zvysia mierne.
mar55
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Svaty Matej » 21.02.2016

http://www.investicnimagazin.cz/jiri-ku ... vat-roboty" target="_blank

Za mna top obchodník na forexe, či menových fondoch. Na burze zarábajú 10 percent ludí, na 90 percent ludí, ktorý to bohužiaľ nevedia.
Kludne si môžete vyskušať zadarmo platformy, či už etoro, goldstaraway, kde sa môžte učiť obchodovať.
Veľmi známy coach v čechách a na Slovensku je Jirka Mazur, ktorý má veľa webinárov aj zadarmo: ,,hrajeme si na burze,,..
Je toho xy na nete,
Poznám viacej finančných nástrojov, kde sa dajú zarábať dobré prachy, no na burzu a menové fondy, či cenné papiere nie som odborník.
Skôr sa zaujímam o MLM, alebo vecí ohľadom investovania s roznymi zvyhodnením, či už dlhoročné s nizším urokom(najmenej rizikové), alebo je stredná miera rizika, alebo vysoká miera rizika ( kde však môžeš zarobiť najvačšie prachy) - do tohto spadá burza, forex atd..

Ak by niekto chcel nejaké info, kludne môžem poslať odkazy..Lebo nezáraba každý prachy len ,, manuálne,, a je tu plno vysokoškolákov, ktorí hladajú príležitoť :) a tu môže byť cesta pre Vás :)
A však len dúfam, že mi sem zase nepríde spamovať pár blbých hláv. Dúfam, aspon v tomto vlákne sa dá písať normálne.
Svaty Matej
Dátum registrácie: 19.02.2016

Návrat na "Všetko ostatné (posilovne, bazár, kde cvičiť, domáca posilka atď.)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Majestic-12 [Bot] a 18 neregistrovaných