Veganstvo/vegetarianstvo ... máme potrebu jesť mäso ?

Re: Volna diskuze

Príspevokod užívateľa meow321 » 11.05.2018

Ja si dám aj parky aj salámu.. Bez vicitiek cruelty free
Ak chceš ozaj veľké svaly, jedz brokolicu.
Užívateľov profilový obrázok
meow321
Dátum registrácie: 13.03.2018
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 62 krát
Bolo mu ďakované: 117 krát

Príspevokod užívateľa rapsic » 11.05.2018

To plava v oleji?
rapsic
Dátum registrácie: 27.04.2017
Poďakoval: 223 krát
Bolo mu ďakované: 516 krát

Dúfam že hej. Na pare by som to nerizkoval
meow321

Potom mi to prijde divne ze sa pokusas jest zdravo a tak aby to tvojmu telu najviac vyhovovalo, strazis si cholesterol
A potom tam supnes taketo jedlo,
Ja jem (snazim sa co najviac) jest clean, minule som ale bol u rodicov a mama robila peceny bocik dal som si a zle mi bolo z tej masti este aj na druhy den
rapsic

Príspevokod užívateľa silný » 11.05.2018

neverím, že by mal dakto problém do tohto zahryznúť :)
Prílohy
mäso.jpeg
mäso.jpeg (177.54 KiB) 659 zobrazení
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Bank: Locked
Poďakoval: 111 krát
Bolo mu ďakované: 646 krát

Príspevokod užívateľa Tattoo » 11.05.2018

Fuuuuuuuuj tolik tlusteho fuuuuj :P
Stale se ucim. V AAS jsem student, pockejte na radu zkusenejsich.
Tattoo
Dátum registrácie: 09.01.2017
Poďakoval: 58 krát
Bolo mu ďakované: 84 krát

Premna reason no.1 cruelty
meow321

to má radšej umrieť na starobu? :) z takého mäsa by už bolo nič :D
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný

Vies ono zvierata zomieraju na starobu ale tie volne zijuce su menej nez 2% tych 98% su umelo namnozene a kazdorocne cca 150 miliard zvierat sa zadziga koli masu a vyrobkom. Mne zvierata nic neurobili nemam dovod podporovat tento holokaust. Snazim sa zit v apson akej takej rovnovahe s prirodou. A neukazuje mi tu maso a nvm co lebo ja ani netusim z coho to je ani nic :D
meow321

Príspevokod užívateľa Bench » 11.05.2018

Vies ono zvierata zomieraju na starobu ale tie volne zijuce su menej nez 2% tych 98% su umelo namnozene a kazdorocne cca 150 miliard zvierat sa zadziga koli masu a vyrobkom. Mne zvierata nic neurobili nemam dovod podporovat tento holokaust. Snazim sa zit v apson akej takej rovnovahe s prirodou. A neukazuje mi tu maso a nvm co lebo ja ani netusim z coho to je ani nic :D
to neni pravda . nikoho nezachranis. clovek je na vrchole potravinoveho retazca .
ZA NEJAKY BODIK PORADIM DO SPRAVY..

„if your choice is to go down that road don't sit and think that nothing's gonna happend that everything's great“
Bench
Dátum registrácie: 23.02.2018
Poďakoval: 60 krát
Bolo mu ďakované: 66 krát

Ale je pravda ze inteligenciou je obcas na rovnakej vlne s jednobunkovcami
rapsic

Príspevokod užívateľa Mr. Muscle » 11.05.2018

Ale ani ta redkvicka ti nic neurobila ze ju musis zjest....tiez moze prirodzene zhnit v zemi :D
Nesypem len jem toľko veľa krupice každý deň

SQ - 170kg
BP - 170kg
Mr. Muscle
Dátum registrácie: 17.08.2015
Poďakoval: 56 krát
Bolo mu ďakované: 75 krát

myslim, ze tato debata k ziadnemu rozumnemu zaveru nedospoeje, vyjebte sa na to, kto to tu ma čitať take kktiny :)
silný

Príspevokod užívateľa Reutiman » 11.05.2018

Ono je to velmi duskutovatelna tema ale my niesme vsezravce. Ano dokazeme stravit aj zivocisnu bielkovinu ale mame traviaci trakt mame postaveny na uhlohydraty. Mame 3x dlhsie creva nez vsezravce. Mame enzymi na stiepenie cukrov ktore vsezravci nemaju. Dalej ak jeme maso zvysuje to tlak, zskysluje krv, sposobuje zapaly.. to su same zataze pre oblicky. Btw porozmyslajte cipoznate vsezravca , ktory dokaze sankou hybat do bokou. Neexistuje, sme prezuvavci. Stolicky nema ziaden vsezravec, je toho kopec tych odovodneni. Vystup je ten, ze nam to v globale neprospieva a neexistuje ziadna ltka ktora je iba v zivocisnej strave a v rastlinnej nie. Je to zvyk, tradicia, chut mozno pohodlnost preco to jeme. A plus biznis...
Kamarát ja nič proti tebe nemám ale toto je fakt blbosť čo si napísal :) My všežravce sme, aj sme boli, tráviaci trakt záleži hlavne od pásma v ktorom sa človek a jeho predošlá generácia nachádzala (obývala) zatiaľ čo vačšina europanov by malo mat zloženie potravy niekde na 33% zo všetkého (záleží aj podla ročného obdobia) tak Inuiti (sever) maju len a len trakt postavený na trávenie 99% bielkovín a tukov (strava soby a tulene) . Blízko pri rovníku je to tiež iné samozrejme. Ja som si to z prsta nevycucal študujem biologiu a veci okolo toho už 7rok. Strava z bohatých tukov a rovnomerných bielkovín a sachrov je to najlepšie pre človeka čo asi je. (jeseň,hlavne zima, jar) takto sa posúva naša imunita a veci s odolnosťou s nou spojene na inu uroveň. Zubný kaz dokonca pri tom ustupuje dostatok vit. K atd./viď práce, výzkumi dr. pricea, johnsona atd atd/ Zo zvýšeným mäsom s tebou súhlasím. A poznám radu všžravcov a masožravcov ktorí hýbu sánkou aj do strán ( ked vieme hýbať do stran sme automaticky prežúvavce ? však predsa nemáme žalúdok zo 4 častí :) ) Stoličky má každý všežravec, dokonca aj mäsožravce. Nechcem to brať na teba utočne ale fakt mi to príde divne no :D
Reutiman
Dátum registrácie: 10.09.2017
Poďakoval: 13 krát
Bolo mu ďakované: 23 krát

Ono je to velmi duskutovatelna tema ale my niesme vsezravce. Ano dokazeme stravit aj zivocisnu bielkovinu ale mame traviaci trakt mame postaveny na uhlohydraty. Mame 3x dlhsie creva nez vsezravce. Mame enzymi na stiepenie cukrov ktore vsezravci nemaju. Dalej ak jeme maso zvysuje to tlak, zskysluje krv, sposobuje zapaly.. to su same zataze pre oblicky. Btw porozmyslajte cipoznate vsezravca , ktory dokaze sankou hybat do bokou. Neexistuje, sme prezuvavci. Stolicky nema ziaden vsezravec, je toho kopec tych odovodneni. Vystup je ten, ze nam to v globale neprospieva a neexistuje ziadna ltka ktora je iba v zivocisnej strave a v rastlinnej nie. Je to zvyk, tradicia, chut mozno pohodlnost preco to jeme. A plus biznis...
Kamarát ja nič proti tebe nemám ale toto je fakt blbosť čo si napísal :) My všežravce sme, aj sme boli, tráviaci trakt záleži hlavne od pásma v ktorom sa človek a jeho predošlá generácia nachádzala (obývala) zatiaľ čo vačšina europanov by malo mat zloženie potravy niekde na 33% zo všetkého (záleží aj podla ročného obdobia) tak Inuiti (sever) maju len a len trakt postavený na trávenie 99% bielkovín a tukov (strava soby a tulene) . Blízko pri rovníku je to tiež iné samozrejme. Ja som si to z prsta nevycucal študujem biologiu a veci okolo toho už 7rok. Strava z bohatých tukov a rovnomerných bielkovín a sachrov je to najlepšie pre človeka čo asi je. (jeseň,hlavne zima, jar) takto sa posúva naša imunita a veci s odolnosťou s nou spojene na inu uroveň. Zubný kaz dokonca pri tom ustupuje dostatok vit. K atd./viď práce, výzkumi dr. pricea, johnsona atd atd/ Zo zvýšeným mäsom s tebou súhlasím. A poznám radu všžravcov a masožravcov ktorí hýbu sánkou aj do strán ( ked vieme hýbať do stran sme automaticky prežúvavce ? však predsa nemáme žalúdok zo 4 častí :) ) Stoličky má každý všežravec, dokonca aj mäsožravce. Nechcem to brať na teba utočne ale fakt mi to príde divne no :D

Nič v zlom.ale pobavil si ma :D prečo potom nemame ani jedne lovecký inštinkt ako vsezravci ? Prečo máme potom tráviaci trakt ako plodozravce? Prečo sa nám.ako jedinému druhu zakysluje krv z mäsa? Prečo nejeme surové mäso ako všetci vsezravci? Prečo máme stoličky keď ani jeden vsezravec ich nemá? Prečo nám živočíšne bielkoviny ako jedinému druhu upchavaju cievy? Keby sme boli vsezravce tak by nám nevadilo jest mäsa na kila a nijaké problémy by nám z toho nevyplyvali. Pokiaľ ješ rastlinnú stravu vyhnes sa 90% civilizacnych chorôb. Premna za mňa aj keby si pil mlieko zo psa mne je to jedno. Neprišiel som sa sem hádať. Ale keby raz pre nás bolo prirodzene jest mäso, tak by nám nemohlo spôsobovať žiadne zdravotné problémy. A ak sa chceš hádať tak ti môžem vypísať konkrétne problémy ktoré sú spojené s konzumáciou mäsa. A ty mne môžeš na oplátku vypísať ako problémy sú zjedenie fazule alebo zemiakov
meow321

Návrat na "Všetko ostatné (posilovne, bazár, kde cvičiť, domáca posilka atď.)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 18 neregistrovaných