Veganstvo/vegetarianstvo ... máme potrebu jesť mäso ?

Re: Veganstvo/vegetarianstvo ... máme potrebu jesť mäso ?

Príspevokod užívateľa HAVANA » 13.06.2018

efraim
Zvýšený krvný tlak, Zadýchavanie (asi kôli zvýšenému počtu červených krviniek), Problémy s prostatou, Pár krát bolestivé aplikácie- hlavne stehná. Raz mi to stieklo pri koleno, 3 dni som nevládal chodiť, koleno som mal ako slon. Čo bol v mojej práci veľký problém v tej dobe. Opuch členkov keď som išiel decu - takmer som sa nevedel obuť aké gule som mal miesto chodidiel. Neúnosná agresivita (beztak som dosť prhká povaha, no keď som bol ON bolo to nenormálne, som rád že som niekomu neublúžil) Mám taký pocit že mi začali robiť aj "kúty" na hlave teda rednúť vlasy v tej oblasti, zosilnelo mi ochlpenie ma tele čo u niekoho kto je hladší ako jeho frajerka môže byť len plus, no môj prípad to nie je, tak som rád že nevyzerám ako grizly. Po vysadení pokles libida, nechuť na sex asi aj mesiac a akné na chrbte a hrudníku pretrvávajúce vyše roka. Takže suma sumárum : platiť si veľké peniaze za to, aby som zo seba robil kripla? Nie ďakujem ;) .... Áno poviete si niektorí: minimálne polovica uvedených problémov sa dá vyriešiť ďaľšími liekmi... Tak smelo do toho! Dobrú chuť :)
Užívateľov profilový obrázok
HAVANA
Dátum registrácie: 24.05.2010
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 15 krát
Bolo mu ďakované: 12 krát

Príspevokod užívateľa efraim » 14.06.2018

Aha, no toto sú "bežné" vedľajšie účinky... Ja som si myslel, že si na tom bol horšie, ale chápem tvoje rozhodnutie. Tiež občas, keď mám slabú chvíľku, rozmýšľam, či sa mi to oplatí. Našťastie, tá chvíľka netrvá dlho :-)
efraim
Dátum registrácie: 17.05.2013
Poďakoval: 92 krát
Bolo mu ďakované: 95 krát

Príspevokod užívateľa hladac » 19.06.2018

meow321
Predtreningove jedlo a potreningove jedlo/suplementaciu mas aku ?

Ja tam mam mix hrachovy-ryzovy-sojovy protein. Ale citim sa plny aj 2 hodky po dopiti. Zato ked som bastil srvatkove, vytravilo sa to za cca pol hod.
hladac
Dátum registrácie: 10.07.2016
Poďakoval: 31 krát
Bolo mu ďakované: 4 krát

Príspevokod užívateľa meow321 » 19.06.2018

Nerozlisujem predtreningove jedlo od bezneho, akurat mastne veci nejem pred. Potreningove co pride sachre ako vsetci a soja/robi/tofu/fazula/seitanove vyrobky. Potrening mam ryzovy protein(rychlo stravitelny) sojovy davam nanoc alebo pocas dna. Doplnky akurat bcaa pravidelne k jedlam a potrening. Ked tak skus od st1lmasu vegan mix. Ten je lahky (ryza hrach riasy konope)
Ak chceš ozaj veľké svaly, jedz brokolicu.
meow321
Dátum registrácie: 13.03.2018
Poďakoval: 62 krát
Bolo mu ďakované: 117 krát

Príspevokod užívateľa Vinnie » 20.06.2018

nechce sa mi prechádzať toto vlákno spätne, tak sa spýtam teraz. kedy si začal s vegánstvom a či si prešiel najprv na vegetariánstvo a následne na vegánstvo a či to bolo hneď alebo postupne a v akej fáze cvičenia to bolo teda ešte ako naturál, ako sypač a ako to ovplyvnilo progres.
"existuje aj neaky doplnok na rast a hrubku koko..? pocul som vraj ze Nitrix"
Vinnie
Dátum registrácie: 22.09.2010
Bolo mu ďakované: 432 krát

Príspevokod užívateľa meow321 » 20.06.2018

Maso som nejedol odmalicka (mimo toho co domna nevedomky natlacili v urlom veku) na strednej som ho zacal jest po cca dvoch rokoch zacal sypat. Prestal som so sypanim a zakratko aj s jedenim masa - prismy prechod na veganstvo zi dna na den. Veganstvo mi zacalo davat zmysel a zrazu mi chutilo vsetko zaradom. Inak som bol velmi vyberavy aj vramci vegetarianstva. Samozrejme prehresky prve tyzdne boli na trave atd.. po 3m uz to bolo cisto vegan a uz to je 6-7r. Prve 2m bolo hrozne, detox - telo zrazu nedostavali vsetky antb hoemony a kadeco co je v zivocisnych vyrobkoch. Mal som asi 8herpesov a teploty. Ci veris alebo nie odvtedy som nebol chory vieusovym ochorenim. Ziadna chripka nadcha nevadi mi ked premoknem atd...ldl chol sa mi znizil este. sypacku mi to ovplyvnuje akurat v problematickom dosahovani bielkovin. Teda problematickejsom kedze zdrojov je menej. Ale oto lahsie sa vari, jednoduchsie. V progrese som nezaznamenal vyraznejsie zmeny akurat bezne aspekty veku. Jedinu vec ktoru suplementujem je b12 kedze tej je pomenej v rastlinej strave. Ako najvacsie plus vnimam tie choroby a fakt ze pri jedeni masa vznika viacero negativ zdravotnych. Ale mne proste maso mlieko a pod nechutilo nikdy, stale to boli premia priatelske tvory a nechcel som to vidiet na taniery
meow321

Príspevokod užívateľa Vinnie » 20.06.2018

a ako to vychádza finančne ? predsa len na Slovensku je tá ponuka a možnosti na inom leveli ako v krajinách na západ od nás a taktiež aj ceny. napr. len také orechy ktoré by som ja osobne mal ako jeden z hlavných zdrojov príjmu keby som vegán.
"existuje aj neaky doplnok na rast a hrubku koko..? pocul som vraj ze Nitrix"
Vinnie
Dátum registrácie: 22.09.2010
Bolo mu ďakované: 432 krát

Príspevokod užívateľa meow321 » 20.06.2018

Ipolotovary su mega drahe. Syr 200g 2-3€. Ale ak kupujes zakl potraviny tie ta nevyjdu drahsie. Sojove maso tofu robi strukoviny. Mlieka od 1,3€ - 2,5€ sle tak su to vacsinou mlieka z orechov. Orechov by si denne nemal zjest viac nez hrst. Ja z polotovarov “vyrobkov” kuoujem len mlieka a smotanu do varenia. Ostatne vsetko zakladne bezne kupitelne veci. Ono ide oto, ze ti firmy su monopoly alebo je ich len zopr a mozu sidovolit urcovat podmienky. Pritom by to malo byt lacnejsie nez zivocisne vyrobky. Taky syr je 20% kokosovy tuk a zbytok zrazadla a nejake farbivo beta karoten a cena neskutocna, detto parky :)
Prílohy
974B916C-9663-43B5-95FF-E6BA731972BA.jpeg
974B916C-9663-43B5-95FF-E6BA731972BA.jpeg (197.01 KiB) 619 zobrazení
meow321

Návrat na "Všetko ostatné (posilovne, bazár, kde cvičiť, domáca posilka atď.)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 22 neregistrovaných