Trenersky kurz

Re: Trenersky kurz

Príspevokod užívateľa Pipik88 » 01.11.2016

Ono zas netreba sudit ludi podla vyrazu a postavy toto hovorí a hovorilo vačšie mnozstvo dokonca aj angel na skroids písal ze niektore velmi cenene knihy o aas vo svete čo ho posunuli písali ludia čo mali par kilo to iste pozri sa na mna viem urobit trening naplanovat stravu atd ale udrzat to a urobit formu no way... :D Ja zase naopak nemusím tych trenerov čo sutazia ako CEST vynimkam ale vačšina dava take treningy su velky hej vyhrali par sutazi a treningy jak Tomaš Lukaš nizko frekvečne splity partiu uplne do mrtvy rozjebat na minder piču dopomoc pomaly kazdu seriu drop sety do zlyhania atd ze po treningu clovek ledva chodí no aky to ma zmysel? Ja by som si nastudoval info keby idem na trening dam konzultaciu snim a zistim čo o tom vie ak vie ej mi jedno či ma 40 kilo to iste s tym čo ma 120 vo forme ak vie piču o tom tak radšej zoberem toho 40 kiloveho ono jedna vec je mat prax na sebe a posuvat to dalej a druha vec je mat prax na 10 ludoch skusat a posuvat to dalej ktore je lepšie? Ja ked vidím tych turbokokotov čo to tam jebu do mrtva do zhyhania dopomoc kokotiny a chcu robit trenerov tak lutujem tych ludí... Ešte typicke kecy Grznaroveho štylu no boh chran tych ludí... a take ze cvicit zakladne cviky kktiny bez toho nebudeš velky zajeb to dakomu čo je poskracovany jak ***** tak ho maximalne tak dojebeš a dovedieš do sračiek
Pipik88
Dátum registrácie: 29.09.2016
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 4 krát
Bolo mu ďakované: 5 krát

Príspevokod užívateľa noGainz » 01.11.2016

pozri sa na mna viem urobit trening naplanovat stravu atd

nevieš, sry
noGainz
Dátum registrácie: 01.01.2015
Bolo mu ďakované: 1 krát

Príspevokod užívateľa Calvo1 » 01.11.2016

Kiko prečo ten kompromis že buď alebo keď môžeš mať oboje, trénerov ktorí majú veci odskúšané na sebe, vedia pracovať aj s ľudmi majú dobré vystupovanie, očividne sa rozumenjú a zároveň MAJÚ VÝSLEDKY možno nieje veľa ale dovolím si uviesť príklad a nemusím preň chodiť ani ďaleko viď, Peter Muráň alebo Bestial
tanio skóry nie sprzedam!
Užívateľov profilový obrázok
Calvo1
Dátum registrácie: 14.11.2013
Poďakoval: 4 krát
Bolo mu ďakované: 7 krát

Príspevokod užívateľa !nstinct » 02.11.2016

Vo väčšine prípadov je chyba aj v klientovi. V dnešnej dobe máš na internete, v televízore, v časopisoch a pod. samé pekné postavy, samých pekných ľudí. Otvor si instagram a prvé čo vidíš tak pekný ženský zadoček, alebo vypracovaný 6pack. Ľudia sú nedočkaví. Preto si vyberú takého trénera čo ich hneď na prvom tréningu zničí a oni majú z toho dobrý pocit. Je málo ľudí, ktorí si zaplatia takého trénera, ktorý ich zdiagnostikuje, povenuje sa najprv flexiblite, mobilite, spevneniu HSS a až potom ich začne učiť základné pohybové vzory. Samozrejme tréner to musí aj vedieť tomu klientovi adekvátne vysvetliť, prečo prvé tréningy sa nedotknú ani činky :D a synonymum od slova funkčný = využiteľný :D
Každý deň, každú sekundu musíš hľadať niečo výnimočné. Niečo, čo robí tú chvíľu výnimočnou. O tom je život. To je rozdiel medzi žitím a prežívaním, medzi rastom a úpadkom.
!nstinct
Dátum registrácie: 26.06.2010

Príspevokod užívateľa zvratkyakrv » 02.11.2016

To je síce pekné, čo píšeš (a pravdivé), ale človek čo príde prvýkrát do posilky a chce dobre vyzerať/schudnúť/zlepšiť kondičku.. nevie posúdiť trénerovu spôsobilosť. A na nevedomosť klientov tí pseudo tréneri vsádzajú.
zvratkyakrv
Dátum registrácie: 10.12.2014
Poďakoval: 3 krát
Bolo mu ďakované: 4 krát

Príspevokod užívateľa mar55 » 02.11.2016

Tak zas berte to aj z tej lepsej stranky. Aspon sa aj ti blbeckovia uzivia a ich klienti su so sebou spokojni aj ked su tragicki :D

S tym rychlokvasenim to mas v kazdom obore. Od financnych poradcov cez sales, atd
mar55
Dátum registrácie: 20.11.2014
Poďakoval: 12 krát
Bolo mu ďakované: 9 krát
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa peterba » 05.05.2018

Zdravim, tiez som rozmyslal , ze by som siel na Informs kurz a zaujala ma jedna z poziadaviek
- potvrdenie od lekára s textom, že ste zdravotne spôsobilý/á zúčastniť sa skupinového školenia vo fitnes a kulturistike
Pride mi to skor ako formalita ale kedze mam urcite zdravotne obmedzenie chcem sa spytat ci tento kurz vyzaduje nejaku fyzicku pripravenost?
Nemam 20kg nadvahu ani nic podobne ale ak by sme tam mali klikovat alebo nieco podobne robilo by mi to problemy.

Tiez by som rad poziadal dobru dusu co by mi mohla poslat studijne materialy(z tohoto alebo podobneho kurzu), kedysi som chodil do posiky , mal som pol roka aj osobneho trenera, a podla toho co tu citam, by to nemal byt velky problem spravit ale rad by som videl tie materialy skor ako sa prihlasim. Dajte pls vediet, poslem email v sukromnej sprave.

Dakujem.
peterba
Dátum registrácie: 05.05.2018

Príspevokod užívateľa rapsic » 05.05.2018

Bohuzial trener moze byt hocikto kto sa neuplatni v nijakej profesii, dokonca aj taky co napise ze volakedy cvicil, a mal aj trenera dokonca...
Prirovnam to takto :
Mama ta naucila robit prazenicu, dokonca aj rezen vies naklepat a vysmazit ale iba pod jej dohladom, no chces ist robit sefkuchara do tej lepsej restauracie v okresnom meste,
Nemozne vsak?
Pritom je to to iste ako co opisujes ba este horsie kedze niekomu mozes sposobit zranenie lebo ani sam nevies robit deadlift ale chces to ucit ostatnych, jedalnicek chces urobit z pouciek co ta naucia nakoniec budes pisat zenam 800kcal denne...
Nic v zlom ale je.nuty je ten kto takemu trenerovi zaplati ba co i len sa spyta na nieco,
Nemusis vyzerat ako Yates v 30rokoch aby si mohol byt trener ale bohaaaaaaaa uvedomte sa, osobny trener je uz ponaly kazdy druhy casnik
Ja keby mam mat trenera tak si priplatim a aj dochadzat budem ale viem ze to nieje suflikant /amater a ze mi nedo.ebe travenie a cele telo
Neviem ako rozmyslaju iny ale ked mam dat peniaze niekomu za pripravu /vedomosti tak nechcem tipka co mi iba pocita opakovania
rapsic
Dátum registrácie: 27.04.2017
Poďakoval: 227 krát
Bolo mu ďakované: 522 krát

Príspevokod užívateľa Carnapolis » 05.05.2018

A k cemu ti to bude, mas k tomu vubec nejaky vztah kdyz ses tomu venoval kdysi davno? Dneska je trener kde kdo, pomalu 1:1 ku cvicencum.
Pro obecne rady si piste do fora, ne me do PM.
Carnapolis
Dátum registrácie: 30.12.2017
Bank: Locked
Poďakoval: 23 krát
Bolo mu ďakované: 232 krát

Príspevokod užívateľa peterba » 05.05.2018

Nie, asi sme sa nepochopili, asi som mal napisat, ze neplanujem byt trener. Mna to zaujima z hladiska osobneho rozvoja, ja viem, ze mozem citat kilometre clankov na internte a dozvediet sa viac, ale ja chcem mat ten papier, ten co povie, ze som nieco absolvoval a niesom len mudrlant z netu.
peterba
Dátum registrácie: 05.05.2018

Príspevokod užívateľa miroslav.kavcak » 05.05.2018

Neviem akou poznatkovou bázou disponujes, ale mne kurz nedal absolútne nič. Papier dostane každý kto si za to zaplati. Nemá žiadnu výpovednú hodnotu. Len informácie, vedomosti a skúsenosti, ktoré si nazbieral počas svojho pôsobenia v tejto brandži a ktoré vieš podať ďalej svojim zverencom sú odrazom toho aky si dobrý tréner a ako sa veciam rozumieš.
Čo sa týka zdravotnej spôsobilosti. Ta sa vyžaduje z toho titulu, lebo obsahom kurzu je ukážka technik, ktoré by si dávno už mal zmaknute a ktoré potom budes ďalej učiť svojich zverencov. Stokrát ľahšie je niečo predviesť ako to opísať.
V prípade podozrenia, že niektorý užívateľ svojim príspevkom porušil pravidlá fóra, stačí príspevok nahlásiť a ja už zjednám nápravu.
miroslav.kavcak
Moderator
Dátum registrácie: 23.05.2011
Poďakoval: 24 krát
Bolo mu ďakované: 227 krát

Príspevokod užívateľa Peter555 » 05.05.2018

Ono zas netreba sudit ludi podla vyrazu a postavy toto hovorí a hovorilo vačšie mnozstvo dokonca aj angel na skroids písal ze niektore velmi cenene knihy o aas vo svete čo ho posunuli písali ludia čo mali par kilo to iste pozri sa na mna viem urobit trening naplanovat stravu atd ale udrzat to a urobit formu no way... :D Ja zase naopak nemusím tych trenerov čo sutazia ako CEST vynimkam ale vačšina dava take treningy su velky hej vyhrali par sutazi a treningy jak Tomaš Lukaš nizko frekvečne splity partiu uplne do mrtvy rozjebat na minder piču dopomoc pomaly kazdu seriu drop sety do zlyhania atd ze po treningu clovek ledva chodí no aky to ma zmysel? Ja by som si nastudoval info keby idem na trening dam konzultaciu snim a zistim čo o tom vie ak vie ej mi jedno či ma 40 kilo to iste s tym čo ma 120 vo forme ak vie piču o tom tak radšej zoberem toho 40 kiloveho ono jedna vec je mat prax na sebe a posuvat to dalej a druha vec je mat prax na 10 ludoch skusat a posuvat to dalej ktore je lepšie? Ja ked vidím tych turbokokotov čo to tam jebu do mrtva do zhyhania dopomoc ***** a chcu robit trenerov tak lutujem tych ludí... Ešte typicke kecy Grznaroveho štylu no boh chran tych ludí... a take ze cvicit zakladne cviky kktiny bez toho nebudeš velky zajeb to dakomu čo je poskracovany jak ***** tak ho maximalne tak dojebeš a dovedieš do sračiek
Ty tu niesi dva týždne potom niečo zjes a prídeš tu dávať rady učiť ľudí neviem co papas ale chcem to... Už si začal sypať ináč?
Peter555
Dátum registrácie: 09.01.2018
Poďakoval: 200 krát
Bolo mu ďakované: 83 krát

Príspevokod užívateľa miroslav.kavcak » 05.05.2018

Hmm...napísal to ešte 1.11.2016
V prípade podozrenia, že niektorý užívateľ svojim príspevkom porušil pravidlá fóra, stačí príspevok nahlásiť a ja už zjednám nápravu.
miroslav.kavcak
Moderator
Dátum registrácie: 23.05.2011
Poďakoval: 24 krát
Bolo mu ďakované: 227 krát

Príspevokod užívateľa Peter555 » 05.05.2018

Tak pardon nevšimol som si
Peter555
Dátum registrácie: 09.01.2018
Poďakoval: 200 krát
Bolo mu ďakované: 83 krát

Príspevokod užívateľa silný » 05.05.2018

:) to ja by som zas chcel skorej to čo papáš ty peter, ci igor nvm teraz, ktore je to správne... alebo kazdy den ine? :)
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Bank: Locked
Poďakoval: 111 krát
Bolo mu ďakované: 650 krát

Návrat na "Všetko ostatné (posilovne, bazár, kde cvičiť, domáca posilka atď.)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných