Trenersky kurz

Trenersky kurz

Príspevokod užívateľa pista6104 » 13.09.2012

Hladal som pomocou vyhladavania a podobnu temu som nasiel iba zamknutu alebo v archive - tiez zamknutu.

Preto som zalozil tuto temu , ak som ju mal zaradit inde tak sa moderatorom ospravdlnujem .

Chcel by som sa opytat kde v BA popripadne okolie TN , NR , sa da urobit trenersky kurz I. stupna. Viem o informs.sk kde robil kamarat zaciatkom roka . Tam je ale pre mna problem ze to byva v sobotu a ja mam akurat sobotu cely den skolu - studujem externe. Velmi by som si to chcel urobit, uz len z hladiska ze by som sa nieco nove naucil . Len google mi v tomto moc nepomohol , preto sa obraciam na Vas ze mi mozno budete vediet poradit .

O rady typu kasli na to , je to na nic , nestojim . Dakujem :)
pista6104
Dátum registrácie: 22.10.2008
Cash on hand: Locked

Re: Trenersky kurz

Príspevokod užívateľa pepo88 » 14.09.2012

ahoj, skus sakst.sk
Je tažké si ísť za svojím cieľom,keď človek ešte vobec nevie čo chce,a aj tá najmenšia prekážka mu vie narobiť veľké problémy
https://www.facebook.com/PeterMuranOsobnyTrener?fref=ts
Sorry ak neodpisem na SS.Mam ich denne
Užívateľov profilový obrázok
pepo88
Moderátor: súťažný kulturista
Dátum registrácie: 05.01.2007

Príspevokod užívateľa Cassyboy » 15.09.2012

cau, ja som robil tu : http://www.informs.sk/skolenia-osobnych-trenerov/" onclick="window.open(this.href);return false;
a som spokojny
Quot hominus, tot sententiae.
cast mojich receptov najdete na: http://somnavaril.weebly.com
Cassyboy
Dátum registrácie: 11.11.2011

Príspevokod užívateľa wolker » 15.09.2012

jak pise pepo. Trenersky kurz od ascociacie kulturistiky ktora patri pod IFBB bude mat urcite lepsie meno :wink:
"YOUR FUTURE COMES UP, WHEN YOU BEGIN TO LIVE IT IN THE PRESENT"
~ Wolker
wolker
Moderator
Dátum registrácie: 30.05.2011

Príspevokod užívateľa Cassyboy » 15.09.2012

jak pise pepo. Trenersky kurz od ascociacie kulturistiky ktora patri pod IFBB bude mat urcite lepsie meno :wink:
no nas ucil Palo Ferenc co je v slovenskej kulturistike tiez dost znamy co som pozeral jeho vysledky ked sutazil su super, navyse na informe ta ucia ludia ktory maju za sebou " sutaznu kulturistiku" takze to je nieco ine ako ked ta uci typek co max len cvici vo fitku x rokov :)
odomna si napr este nikto nevypytal preukaz :D
Cassyboy

Príspevokod užívateľa pepo88 » 17.09.2012

suhlasim... Palo Ferenc je velmi dobry ,,ucitel,, .. a tiez nikto odomna nepytal preukaz :wink:
Je tažké si ísť za svojím cieľom,keď človek ešte vobec nevie čo chce,a aj tá najmenšia prekážka mu vie narobiť veľké problémy
https://www.facebook.com/PeterMuranOsobnyTrener?fref=ts
Sorry ak neodpisem na SS.Mam ich denne
pepo88
Moderátor: súťažný kulturista
Dátum registrácie: 05.01.2007

Príspevokod užívateľa dzino1 » 23.06.2013

kde by bolo lepšie si spraviť trenersky kurz cez informs alebo cez sakst ??? lebo čo som pozeral na sakste vychadzaju všetky 3 stupne o 100e lacnejšie nechápem prečo aký je tam rozdiel ??
dzino1
Dátum registrácie: 04.11.2012
Bolo mu ďakované: 1 krát

Príspevokod užívateľa Cassyboy » 23.06.2013

kde by bolo lepšie si spraviť trenersky kurz cez informs alebo cez sakst ??? lebo čo som pozeral na sakste vychadzaju všetky 3 stupne o 100e lacnejšie nechápem prečo aký je tam rozdiel ??
ja som robil v sank, kamos u konkurencie,, a podla mna to je rovnako, pokial cvicis dlho a venujes sa tomu aj sam ze si obcas nieco precitas, 1: stupen bues vediet 90% veci takze je jedno kde ho spravis :) ja som robil len kvoli papieru.
Cassyboy

Príspevokod užívateľa dzino1 » 23.06.2013

pojdem si spraviť teda cez sakst vychádza tam o 70e lacnejšie ako u informs
dzino1
Dátum registrácie: 04.11.2012
Bolo mu ďakované: 1 krát

Príspevokod užívateľa negi » 23.06.2013

Tiež som rozmýšľal nad kurzom, no chcel som sa opýtať či nemáte aj skúsenosti z inými kurzami napr. na funkčný tréning, kondičný atď...
negi
Dátum registrácie: 26.09.2010

ono kurzy zacinaju byt zaujimave na 2 a 3 stupni az podla mna, na 2 uz treba pisat aj pracu,,, ale co som pocul je to copy paste, takze ziadna uroven vedomosti ,,, ale tak je to uz podrobnejsie vsetko :) ale kto cvici a venuje sa tomu ako my co to tu na fore rozoberame, tak nebude mat problem odtrenovat klienta ani mu spravit jedalnicek,,, max ked niekto poziada o sutaz, to su ponuky ktore musim ziald odmietnut lebo na to si netrufam pripravovat ked som sam nesutazil, preto chcem v buducnosti pobehat zopar sutazi aby som mal aj z tohto "kolaca" odkusnute
Cassyboy

Príspevokod užívateľa negi » 23.06.2013

No v praxi čo sa týka uplatnenia, žiadanosti a platu opláca sa si robiť vyššie kurzy? Ako ja keby sa do toho pustím tak by som si chcel takéto kurzy porobiť aj kvôli záujmu o šport aj kvôli zamestnaniu, ktoré by ma si myslím bavilo. No neurobí si väčšina len I. stupeň skrátka aby mali papier a na zvyšok kašlú?
negi
Dátum registrácie: 26.09.2010

No v praxi čo sa týka uplatnenia, žiadanosti a platu opláca sa si robiť vyššie kurzy? Ako ja keby sa do toho pustím tak by som si chcel takéto kurzy porobiť aj kvôli záujmu o šport aj kvôli zamestnaniu, ktoré by ma si myslím bavilo. No neurobí si väčšina len I. stupeň skrátka aby mali papier a na zvyšok kašlú?
mozno ked do fitka sa hlasis jo, mna sa zatial na certifikat neopytal nikto, ako student si privyrabam popri skole,,, a teda 10eu/hod je dobra"brigada" ked clovek robi co ho bavi atd :) ked je kriza a mam len 1 clovek, tak to mi aspon preplaca vsetky vstupy do fitka
Cassyboy

Príspevokod užívateľa LightSkill » 24.06.2013

A ako to robíš, oficialne si s nejakým majitelom vo fitku dohodnutý, alebo len tak cez známich. Však prezraď niečo viac či sa to oplatí alebo nie alebo ako, čísla by padli vhod :lol:
Sem tam čosi sypnem... Pokial má niekto záujem o zostavenie cyklu, vypracovanie rozpisu na mieru, tréningu, ... tak -> súkromná správa.
LightSkill
Dátum registrácie: 04.07.2009
Bolo mu ďakované: 5 krát

Príspevokod užívateľa cayman » 24.06.2013

Co poznam par trenerov tak nejako moc sa to neoplati robit..priemerny plat mas ale na nejake vyskakovanie to nebude..
Keď vstúpite do posilovne, sústreďte sa len na maximálny výkon. Akonáhle však máte tréning za sebou, zabudnite na cvičenie a radujte za zo života.
cayman
Odbornik
Dátum registrácie: 27.01.2008

Návrat na "Všetko ostatné (posilovne, bazár, kde cvičiť, domáca posilka atď.)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 12 neregistrovaných