Rast (do výšky)

Re: Rast (do výšky)

Príspevokod užívateľa Jureck0 » 07.08.2014

moj skromný názor je že cvičenie ti zastaví rast do výšky vtedy keď budeš mať ťažké tréningy,nedostatok regenerácie a oničom nekvalitnú stravu (+málo kcal)
Užívateľov profilový obrázok
Jureck0
Dátum registrácie: 07.10.2013
Cash on hand: Locked

Príspevokod užívateľa mimosvk » 07.08.2014

Ahojte, aky vplyv ma na rast do vysky protein, kazein a testosteron? dik :)
uf byt tebou tak pockam este, nielen ze neporasties ale kludne sa mozes scvrknut o 20cm
ako protein a kazein nemaju vplyv na rast napisalo mi to uz viac ludi. No na ten testosteron som sa nepytal moze to nejako ovplyvnit rast testosteron???
hmm to bola irónia, nechapem ako by ti mohol taky protein alebo tribulus zastavit rast jo a myslel si tribulus na ten druhy tst nemyslis urcite :D
steroid era, u mirin brah?
mimosvk
Dátum registrácie: 24.09.2011

Príspevokod užívateľa Bress » 07.08.2014

akurat estrogen by ti mohol skor ukoncit rast. Ja som napr. zacal cvicit a vyrastol som otvtedy mozno 2-3cm ale to skor preto, ze som malo jedol a vela pil :D
Bress
Dátum registrácie: 09.03.2009

Príspevokod užívateľa Miki33 » 08.08.2014

Podla mna to su blbosti :D .. proste ked raz mas v knihe osudu napisane ze budes vysoky tak budes aj keby si neviem jak tvrdo cvicil :D ja som tam mal napisane nieco o hobitoch
Miki33
Dátum registrácie: 02.06.2010

Príspevokod užívateľa mimosvk » 08.08.2014

Podla mna to su blbosti :D .. proste ked raz mas v knihe osudu napisane ze budes vysoky tak budes aj keby si neviem jak tvrdo cvicil :D ja som tam mal napisane nieco o hobitoch
:D
mimosvk

:( :oops:
Miki33

Príspevokod užívateľa antiSval » 08.08.2014

inac to s tymi liekmi..to mi nenapadlo...ja som bol casto chory ked som bol maly...a aj som rastol ...rast sa mi zastavil cca v 15tich a vtedy som aj bral roac...zeby to bolo tym ? :D mam 171 cm a z hladiska bab mi to nevadi...a co ze je taka vysoka ako ja ? skor kamosi co maju 190 cm a viac :D ...hmm ale u nas su vsetci v rodine mali...aj mama aj sestra su mensie odomna..ale zas otec ma 180...a aspon to by som prijal :D uz len ten fakt ked chytavam na futbale v brane a vsetci pozeraju ze WTF? najmensi z teamu a v brane :D
"Svaly su zaklad rodiny." by Jurgen :D :D :D
antiSval
Dátum registrácie: 03.05.2007

Príspevokod užívateľa heartattack » 08.08.2014

ach zas tu vladne niaky minuskar ktory si doma honka 3 cm žižaločku ježiin :3 si frajer kamko uzastny najvačší si BOSS minusiek
Fuck skinny get huge...
heartattack
Dátum registrácie: 05.06.2014
Bolo mu ďakované: 1 krát

inac to s tymi liekmi..to mi nenapadlo...ja som bol casto chory ked som bol maly...a aj som rastol ...rast sa mi zastavil cca v 15tich a vtedy som aj bral roac...zeby to bolo tym ? :D mam 171 cm a z hladiska bab mi to nevadi...a co ze je taka vysoka ako ja ? skor kamosi co maju 190 cm a viac :D ...hmm ale u nas su vsetci v rodine mali...aj mama aj sestra su mensie odomna..ale zas otec ma 180...a aspon to by som prijal :D uz len ten fakt ked chytavam na futbale v brane a vsetci pozeraju ze WTF? najmensi z teamu a v brane :D
Mna to hlavne kvoly zenam vzdy sralo :D aj frajerka ked si nahodou zajebala opetky tak hned mam nervy :roll: pritom sa mi to tak paci
Miki33

vyhoda mat 196cm :D ja mam praveze kokota ktory je nizky a mamka bola tiez nizka no z jej strany rodiny su vysoky ešte stastie ze niesom po kokotovy... ja mam frajerku taku akurat ze ju možem škrtit alebo si na nu vylozit ruku akurat jak opierku :) :D :D :D
Fuck skinny get huge...
heartattack

Príspevokod užívateľa daniel96 » 08.08.2014

kludne može byť :) čítal som o tom aj článok dávnejšie a bol tam spomenutý roac. a zastavenie rastu, + aj vo vedlajších účinkoch sa píše čosi v podobnom zmysle :)
ale sme natom podobne, ja som sa tiež zastavil v 15-tich po roac. na cca 171 cm :lol:
Bench-press: 140 kg , 2017
Bench-press eq: 155 kg , 2016
Deadlift: 210 kg , 2017
Deadlift eq: 220 kg , 2016
Squat: 165 kg 2014
bw: cca 70kg
daniel96
Dátum registrácie: 08.01.2013
Poďakoval: 2 krát

Príspevokod užívateľa mimosvk » 08.08.2014

kludne može byť :) čítal som o tom aj článok dávnejšie a bol tam spomenutý roac. a zastavenie rastu, + aj vo vedlajších účinkoch sa píše čosi v podobnom zmysle :)
ale sme natom podobne, ja som sa tiež zastavil v 15-tich po roac. na cca 171 cm :lol:
tiez mam taky pocit chalani ze by som mal byt vyssi, nebral som roacc. ale práve vtých rokoch kedy clovek najviac rastie som bol najprv tucko a nasledne hladoukou skoro anorektik ;) neprijímal som takmer ziadnu stravu, co uz bol som hlúpy dnes mám len kolo 177-8 cca
mimosvk

tak zas to nieje dobre ja som za rok vyrastol 12cm neviem či ma dopovali HGH ale stravu som nemal ziadnu takže som rastol ako z vody a dojebalo mi to chrbat takze to neni vyhra...
Fuck skinny get huge...
heartattack

Príspevokod užívateľa lukinkooo » 08.08.2014

aj mozog
lukinkooo
Dátum registrácie: 22.07.2014

Príspevokod užívateľa johnytgun » 08.08.2014

Ja som tiez niekedy v obdobi ked som bral roaccutane prestal rast ,cize pozor na to :D
johnytgun
Moderator
Dátum registrácie: 26.01.2010

Návrat na "Všetko ostatné (posilovne, bazár, kde cvičiť, domáca posilka atď.)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných