Volna diskusia

Volna diskusia

Príspevokod užívateľa Mustang » 22.04.2012

Tuto temu som zalozil preto aby sme/ste sa mohli pytat na otazky ktore nevieme kam zaradit a zakladat temu pre jednu otazku je zbytocne...takze rovno zacnem

chcel by som sa spytat ci kurierska sluzba Geis ma nieco spolocne s GLS (ci je to to iste len pod inym nazvom alebo nejaka spolupraca) ??? Diki :)
Nechoď tam, kam vedie cesta...namiesto toho choď tam, kde žiadna nieje a zanechaj stopu...
Užívateľov profilový obrázok
Mustang
Moderator
Dátum registrácie: 25.07.2006
Cash on hand: Locked

Re: Volna diskusia

Príspevokod užívateľa Ado008 » 22.04.2012

myslim ze spolocne nemaju nic... akurat geis prevzala TEN Expres ...
"Ak z akéhokoľvek dôvodu hľadáš výhovorky prečo nedrepovať, očividne si steplalý alebo sa ti ešte nespustili semenníky do miešku."
Ado008
Moderator
Dátum registrácie: 18.08.2008
Kontaktovať užívateľa:

takze (cakam zajtra balicek a mal byt poslany cez geis) nemusi mi prist auto geis ale ten express ? Spravne chapem ?
Nechoď tam, kam vedie cesta...namiesto toho choď tam, kde žiadna nieje a zanechaj stopu...
Mustang
Moderator

Príspevokod užívateľa Ado008 » 22.04.2012

myslim ze prelepili auta... aspon ja som velmi dlho nezaregistroval auto ten expres ... sem tam iba geis ... neviem ako u vas ale skor si myslim ze pride geis a urcite ta bude kurier informovat a volat az ho kdesi von pockas
"Ak z akéhokoľvek dôvodu hľadáš výhovorky prečo nedrepovať, očividne si steplalý alebo sa ti ešte nespustili semenníky do miešku."
Ado008
Moderator
Dátum registrácie: 18.08.2008
Kontaktovať užívateľa:

no k nam chodi TE praveze geis som este ani nevidel...cez kurierov si casto objednavam cez UPS alebo v GLS mi robi bratranec...ja sa pytam hlavne preto lebo maju problem najst adresu...niektory vedia (ako vyssie spominany) a s niektorymi sa treba dohodnut kde maju prist alebo im 10 minut vysvetlovat kade maju ist...ale dik za rady :007
Mustang
Moderator

Príspevokod užívateľa Shamik » 23.04.2012

mozem hned zmanit temu teda ak som pochopil teme...

takze moja prva otazka je ze ked si dam protein z mliekom ako dlho sa travi tak isto ako keby som dal z tvaroh? Kede z vodou je to nechutne
vstavam o pol 8 a o 7 idem z domu :D
Shamik
Dátum registrácie: 16.01.2011

Príspevokod užívateľa LukyVT » 23.04.2012

mna by zaujimalo ci zvyknete robit na konci treningu strecing ???

kto zvykne robit na konci treningu strecing PALEC HORE :007
kto nezvykne tak PALEC DOLE - minuska

ja osobne som na konci treningu taky DEAD, ze nemam sil na potreningovy strecing.. o predtreningovom strecingu sa asi darmo bavit kedze to beriem ako samozrejmost :007

myslite, ze ma potreningovy strecing prijaznivy dopad na uvolenie svalov/ regeneraciu alebo nieco podobne ?
Go Hard Or Go Home
LukyVT
Dátum registrácie: 18.12.2010

Príspevokod užívateľa Dante Flyshit » 23.04.2012

Počul som, že potréningový strečing má vplyv na regeneráciu (predchádzanie svalovke) ale taktiež som počul, že strečing po tréningu je nevhodný lebo tréningom narušené svalové vlákna (mikrotrhliny alebo ako sa to volá) si narušíš ešte viac :shock:.
Dante Flyshit
Dátum registrácie: 22.12.2009
Bolo mu ďakované: 3 krát

Príspevokod užívateľa cayman » 23.04.2012

Ja strecujem vzdy pred, pocas a aj po treningu...pred treningom ale jemnejsie, lebo nie som zahriaty, tak aby som sa zase nezranil...a po treningu ked som uz napumpovany, zahriaty tak sa poriadne natahujem co to da..
Keď vstúpite do posilovne, sústreďte sa len na maximálny výkon. Akonáhle však máte tréning za sebou, zabudnite na cvičenie a radujte za zo života.
cayman
Odbornik
Dátum registrácie: 27.01.2008

Príspevokod užívateľa mr.go » 23.04.2012

ja strečing nerobím žiadny, čítal som viacero štúdií, že to nemá pri cvičení s činkami skoro žiadny pozitívny efekt, okrem partí ktoré sú tak skrátené, že to nedovoľuje plný rozsah pohybu pri určitých cvikoch
mr.go
Dátum registrácie: 13.02.2008

Príspevokod užívateľa Koláč » 23.04.2012

No a hlavne strecovat nezohriaty sval (pred treningom) je skor na skodu ako na uzitok.

Ja robievam strecink po kardiu iba. Trenink idem FST, takze tam je to uz akosi ten strecink v podobe fst serii zabudovany.
Nič sa ti nedarí, nič ti nejde? Daj si sustanon, ono ťa to prejde.
Koláč
Dátum registrácie: 28.03.2010
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa cayman » 23.04.2012

V jednom clanku pisu tak, v dalsom inak, jeden profik hovori, ze treba strecovat, dalsi ze nie..

Koláč - presne preto sa pred treningom jemnejsie natahujem, aby som si nic nespravil...lebo clovek sa lahko natiahne az moc a je zle..
Keď vstúpite do posilovne, sústreďte sa len na maximálny výkon. Akonáhle však máte tréning za sebou, zabudnite na cvičenie a radujte za zo života.
cayman
Odbornik
Dátum registrácie: 27.01.2008

Príspevokod užívateľa mr.go » 23.04.2012

V jednom clanku pisu tak, v dalsom inak, jeden profik hovori, ze treba strecovat, dalsi ze nie..

Koláč - presne preto sa pred treningom jemnejsie natahujem, aby som si nic nespravil...lebo clovek sa lahko natiahne az moc a je zle..
ja nehovorím o článkoch ani o profíkoch ale o štúdiách,..nevidel som ani jednu ktorá by potvrdila že strečing znižuje riziko zranenia alebo o iných pozitívnych efektoch
mr.go
Dátum registrácie: 13.02.2008

Príspevokod užívateľa pejt » 23.04.2012

dynamicky strecing pred treningom, po treningu normalny strecing hlavne po treningu noh...nieje nic lepsie ako 15minut strecingu po treningu noh :D
NO FATE! but what we make...
pejt
Borec
Dátum registrácie: 01.11.2009

Príspevokod užívateľa johnytgun » 23.04.2012

Pred treningom bojovych sportov/umeni aj pocas neho aj pri trickingu davam vsemozny strecing.Po posilke nie... z toho dovodu ze mam laxne slachy a snazim sa mierne poskracovat svaly aby boli oporou pre slachy :) ale fakt len mierne.. a hlavne ruky a ramena(co sa tyka noh tak sa iba snazim nehyperextenznut koleno,lebo s tym mam problem... ale rozstep a snuru,mostik a vselijake hovadiny dam v pohode,som jak hadi muz... len sa snazim takym extremom vyhybat,uz to nieje jak ked som mal 13). + jednak udrzi to trochu vyssi svalovy tonus ak nenatahujem slachy a svaly prilis :)
johnytgun
Moderator
Dátum registrácie: 26.01.2010

Návrat na "Všetko ostatné (posilovne, bazár, kde cvičiť, domáca posilka atď.)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: nERv a 17 neregistrovaných