MILITARY - ozbrojené sily

Re: MILITARY - ozbrojené sily

Príspevokod užívateľa Swan » 16.02.2012

tak ja teraz neviem lebo ked som bol pri PZ na skuskach tam je vsetko bodovane tak som chcel vediet zeby potom sa nerieislo ze kto mal viac ten ide dalej chapete :) ale aj tak je to druha alternativa daval som este raz ku PZ kedze ma odrbali teda ja sam mal som uz spravene vsetko fyzicke testy psychotesty vsetko uz len som cakal na prehliadku a tak skola ale trvalo to vyse roka a vsetko mi prepadlo :/ miesto na skole uz som mal vybavene taky svet : / ale teraz idem na 100000% treba makat :) lebo jedine co viem ze je pre mna je bud PZ alebo Vojsko :007
Moje foto-video z roku 2012.... http://www.youtube.com/watch?v=ExCaICtF850&feature=youtu.be
Swan
Dátum registrácie: 27.11.2011
Cash on hand: Locked

Príspevokod užívateľa tomino28 » 16.02.2012

ja som robil skok z miesta, kliky (brušaky su ževraj ľachšie, ale ak nespraviš kliky možeš isť brušáky) a následne beh 12 min
tomino28
Dátum registrácie: 25.07.2011

Príspevokod užívateľa Swan » 17.02.2012

tomino28 a preco si sa tam nedostal ? vlastne ?
Moje foto-video z roku 2012.... http://www.youtube.com/watch?v=ExCaICtF850&feature=youtu.be
Swan

Príspevokod užívateľa tomy6994 » 17.02.2012

brat robil fyzické testy na PZ a mali tam plávanie, 12minutovku, 100m, skok do diaľky, hrazdu, brušáky a myslim že ešte niečo a nebolo to nič ľahké ako hovorite...
„Akonáhle zacnete byt sami so sebou spokojní, ste v prdeli.“
(K. Hammet & J. Hetfield)
Užívateľov profilový obrázok
tomy6994
Dátum registrácie: 05.05.2010

tomy ja som tam bol a mne vyslo ze som robil fyzicke cez zimu a ked si zoberies ze mas 12min a odbehnes ju mas par minut na premiesnenie na plavaren a tam ides plavat pricom sa tlacite v jednej drahe dvaja neni to nic extra ale ku vojakom to vyzera ovela lahsie :) kedze nemam rad palavanie :/
Swan

mne keď nevíde výška tak idem do PZ pretože ja s plávaním nemám problémy absolutne :)...cez leto aspoň 2 krát plávame na šírave z kamenca na hrádzu a s5...a nechápem ako niekomu robí plavanie problém, veď to je uplne super oddych :)...
tomy6994

sak je ja mam snim problem :) nejako mi to nejde ja som uz daval prihlasku ku PZ ted aziadost a zivotopis +vysvedcenia už len cakam momntalne sa snazim cim viac aj hmoty nabalit a ked mi dojde odozva od nich hned budem hladat trenera na plavanie je mi jedno kolko zacvakam ale musim sa na to dat :) lebo je to moja vysnivana praca ...tak treba sa do toho riadne obut:)
Swan

ale praca s ľuďmi je vždy najťažšia a ešte jak chytiš okres Sabinov ta pana boha :D...
tomy6994

Ved ja viem :) ale okres Sabinov by som chytit nemal :) kamos robi v Chminanskej :) a hovori ze tam nic ine na robote neni len smer osada :DD
Swan

brat robi v Snine a tam tiež nič moc s debilmi nevideš v dobrom :D
tomy6994

Príspevokod užívateľa kiko788 » 17.02.2012

KEd by somchcel ist k PZ alebo vojak a mam chrbat trošku prehnuty to vadi?
Vsetko zle je na niečo dobre...
kiko788
Dátum registrácie: 05.12.2010

Príspevokod užívateľa tomino28 » 17.02.2012

"kvôli zlej technike" ale nebol som sám bolo nás dosť, vieš na Akademiu sa hlási cca 1000ľudí oní môžu zobrať ani nie 60 tuším (sa mi to nechce pozerať) a tie fyzické testy sú tam dosť ľahke (to preto aby tie dementne deti vysoko postavených rodičov splnili aspon to minimum) a potom by mali veľa ludí na príjmačkach (skúšky matematiky, angličtina= veľa papierovania atd) ale dostal sa tam jeden kamárat ale pred 5 rokmi, ja som tam bol pred rokom, ale skúsiť treba možno budeš mať štastie, inak na fyzických dostaneš číslo a jeden tipek rozpraval že pár čísel prejde aj keby neviem čo sa robilo a mal pravdu bol tam jeden chlapik uplny že "metallista" vlasy až po zem, zarastení, plus oblečenie anarchia a pod. pívny súdok, ruky nikde a čuduj sa svetu spravil :) neviem ako to funguje ale je to určite závisť z mojej strany
tomino28
Dátum registrácie: 25.07.2011

Príspevokod užívateľa !nstinct » 17.02.2012

Veľmi pekný článok. Ten kto má v úmysle vstúpiť do armády nech si to prečíta :)

http://www.mod.gov.sk/data/files/422.pdf" onclick="window.open(this.href);return false;
Každý deň, každú sekundu musíš hľadať niečo výnimočné. Niečo, čo robí tú chvíľu výnimočnou. O tom je život. To je rozdiel medzi žitím a prežívaním, medzi rastom a úpadkom.
!nstinct
Dátum registrácie: 26.06.2010

Príspevokod užívateľa Jarming » 17.02.2012

!nstinct-ďakujem za link na fórum ohľadom tých okuliarov, inak pekný článok :)
Môj log- http://www.posilnovanie.sk/viewtopic.php?f=4&t=10691
Jarming
Dátum registrácie: 16.07.2011

Príspevokod užívateľa !nstinct » 04.03.2012

Pre tých čo chcú / cheli ísť na akadémiu ozbrojených síl, tak ešte môžu podávať prihlášky do 15. marca
Každý deň, každú sekundu musíš hľadať niečo výnimočné. Niečo, čo robí tú chvíľu výnimočnou. O tom je život. To je rozdiel medzi žitím a prežívaním, medzi rastom a úpadkom.
!nstinct
Dátum registrácie: 26.06.2010

Návrat na "Všetko ostatné (posilovne, bazár, kde cvičiť, domáca posilka atď.)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Google [Bot] a 9 neregistrovaných