MILITARY - ozbrojené sily

Re: MILITARY - ozbrojené sily

Príspevokod užívateľa !nstinct » 14.02.2012

!nstinct však tie limity sa mi zdaju strašne ľahké na všetky tie discipliny.. :D (tie na tu vojensku, nie tieto :twisted: - len pre tych, čo by si mysleli že na toto :D)
Tak tie limity sú ľahké k vojakom SR :D, ale najviac sa obávam psychotestov, kde väčšina aj pohorí najmä stresová časť
Každý deň, každú sekundu musíš hľadať niečo výnimočné. Niečo, čo robí tú chvíľu výnimočnou. O tom je život. To je rozdiel medzi žitím a prežívaním, medzi rastom a úpadkom.
Užívateľov profilový obrázok
!nstinct
Dátum registrácie: 26.06.2010
Cash on hand: Locked

Príspevokod užívateľa tomino28 » 15.02.2012

psychotesti sú asi najlahšia vec, zdravotnú prehliadku by som zaradil medzi tie ťachšie, nakoľko kto sa venuje BB má dosť problemý s krvnými testami, tlakom, tepom ale dá sa to uhrať vynechaním treningu :)
aj keď nerozumiem prečo na psychotestoch polovica vždy skončí, inak skok s miesta sa robí so špičkami pri sebe a máš na to tri pokusy, kliky na širku ramien, dotknút sa zakaždým zeme prsiami a do vystretých rúk(prepnutie), brušaky pri rebrinách, ľave koleno prava lakeť, žiadne odrazy a hadzanie sa ako ryba na suchu, pekný plynulý pohyb, beh na 12 min treba bežať celych 12 minút žiadne chodenie aspoň oni do toho dosť pi*ovali, plus musíš byť sympaťák, najlepšie pekná ženská s peknými kozami (tie to mali, majú a budú mať ľachšie :) ) a mať neakú tu známosť, ano aj toto je AOS SR
inak psychotesti sú tam vačšinou kraviny až na pár otázok ktoré sa "opakujú" jednu otázku dokonca aj viem : Fascinuje Vás pohľad na oheň ?? :D
inak je dobre to skúsiť, nič za to nedáte až na pár € na lekarske prehliadky, cestu, stravu a ubytovanie v LM a získate toho dosť, výšku vášho IQ, povahové vlastnosti, osobnosť ....
veľa zdaru všetkým záujemcom
tomino28
Dátum registrácie: 25.07.2011

Príspevokod užívateľa !nstinct » 15.02.2012

dik za takéto info, ty si vojak ak smiem vedieť ? inač tá otázka s tým ohňom odpovedal by som ANO :D
Každý deň, každú sekundu musíš hľadať niečo výnimočné. Niečo, čo robí tú chvíľu výnimočnou. O tom je život. To je rozdiel medzi žitím a prežívaním, medzi rastom a úpadkom.
!nstinct

nie niesom vojak, vojak je povolanie a musíš to cítiť v sebe že ťa to ťahá a nie preto že je situácia na Slovensku aká je ale bol som skúsiť príjmačky, ako som písal dosť sa dozvieš o sebe, o svojom zdravotnom stave, psychickej a fyzickej kondícii :) mna to ťahá k PZ ale zatial som sa na príjmačky k nim neak neodvážil vzhladom na situaciu na SR a k môjmu plávaniu :)
tomino28

Príspevokod užívateľa tomy6994 » 15.02.2012

brat je v PZ eštelen nejake 3mesiace a keď robil skúšky tak hovoril že par jedincov tam bolo takých že skočili do vody a začali sa topiť lebo nevedeli plávať :D :D :D....ta taka je situacia na SVK :D
„Akonáhle zacnete byt sami so sebou spokojní, ste v prdeli.“
(K. Hammet & J. Hetfield)
tomy6994
Dátum registrácie: 05.05.2010

nemám až taký problém s tým plavaním, len som už dlho nebol a 100 m dám tak niečo okolo 2:
40 min, a bojím sa toho že ja budem v bazéne zatial čo ostatný už budú suchý na brehu a uje*avať sa s môjho dokonalého plaveckého štylu (ľadoborecivan) :)
inak k tomu ohňu ževraj obe odpovede sú spravne a zalezi to aj od dalších otázok aby som nebol OT
tomino28

Príspevokod užívateľa tomy6994 » 15.02.2012

ja s plávaním nemám taký problém...v lete plávam na bóju (500m) za nejakých 8-9 minút :)
tomy6994

Príspevokod užívateľa !nstinct » 15.02.2012

Ja chcem ísť k armáde že ma to strašne baví je to môj sen, mne ak nevýjde vojsko, polícia alebo vysoká škola idem skúsiť k légii a to si nerobím srandu
!nstinct

Príspevokod užívateľa tomy6994 » 16.02.2012

najprv skús PZ...keď urobiš akadémiu a ešte dostaneš nejaký dobrý okres ta si za vodou :)
tomy6994

Príspevokod užívateľa Swan » 16.02.2012

!nstinct : ty budes mat prehlad co sa tyka fyzickych testov ku armade ake je tam bodove hodnotenie ? k jednotlivym disciplinam ? budem rad ak hodis info :)
Moje foto-video z roku 2012.... http://www.youtube.com/watch?v=ExCaICtF850&feature=youtu.be
Swan
Dátum registrácie: 27.11.2011

Príspevokod užívateľa !nstinct » 16.02.2012

tomino28 by ti vedel lepšie odpovedať ako ja, nakoľko som ešte nebol na prijímačkách iba sa chystám, ale podľa mňa je to tak, máš danú normu napríklad 12 minútovka 2240 m, čiže stačí ti zabehnúť aj 2241 m ale podľa mňa čím viac zabehneš tým lepšie. To isté aj kliky brušáky, člnkový a skok do diaľky z miesta. Stačí ti keď dáš tú normu, ale základ je aby si to dal technicky čo najlepšie aby nemali dáke problémy že to flákaš alebo čo, ale čím lepšie to dáš tak tým lepšie, in my opinion
!nstinct

Príspevokod užívateľa Swan » 16.02.2012

no ja chem vediet ci to je ako aj pri PZ kedze tam som uz bol ze si bodovany a chem vediet ake su normy na plny pocet :)
Moje foto-video z roku 2012.... http://www.youtube.com/watch?v=ExCaICtF850&feature=youtu.be
Swan
Dátum registrácie: 27.11.2011

tu to nieje podľa mňa bodované, bolo by to na internete zavesené určite, čo nieje, tie normy čo sú napísané tam sú len minimálne
!nstinct

Príspevokod užívateľa tomino28 » 16.02.2012

no tam to nie je bodované ako pri PZ, stáči keď to spraviš, skok z miesta 160 cm mám pocit to keď sa potkneš tolko skočíš :) ale treba si dávať pozor na techniku tie špičky pri sebe, malo kto to spravil na prvý krát ale možeš to ako jedine opkaovať alebo si vyberieš člnkový beh, kliky stačí tuším 24 za 30 sekund, ked spravis viac nevadi, ked menej nespravil a ideš domov :!:
tomino28

A tomino28 ty si išiel čo ak smiem vedieť, lebo je aj taká možnosť že môžeš ísť všetko
!nstinct

Návrat na "Všetko ostatné (posilovne, bazár, kde cvičiť, domáca posilka atď.)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 16 neregistrovaných