"Fit" v domácich podmienkách

Re: "Fit" v domácich podmienkách

Príspevokod užívateľa Vinnie » 09.01.2020

prečo nahovno ? ako som písal, hodina ti úplne stačí, ale musíš makať a nie sa zajebávať. alebo sa so ženou striedajte v hypnotizovaní malého každý druhý deň a v ten deň čo máš voľno od toho, tak choď do gymu. vždy sa dá nájsť riešenie. ja keď som musel tak som chodil do gymu na bicykli, chodil som tak na pobreží oceánu počas slabšieho hurikánu, tiež som na bicykli chodil v Alpách v mraze po snehu, zase inde mi len cesta tam autom trvala 30 minút a na ďalšom mieste cesta busom tam 40 minút. ráno som si dával budík skôr a to nenávidím ranné vstávanie, aby som môhol odcvičiť. takže kto chce, ten si nájde cestu.
"existuje aj neaky doplnok na rast a hrubku koko..? pocul som vraj ze Nitrix"
Užívateľov profilový obrázok
Vinnie
Dátum registrácie: 22.09.2010
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 69 krát
Bolo mu ďakované: 474 krát

Príspevokod užívateľa silný » 09.01.2020

No lenže to je zase o tom, kto je schopný tomu koľko obetovať, pre Teba má cvičenie v živote veľkú hodnotu a si schopný kvôli tomu obetovať pohodlie, komfort atď.. Ja som na to podobne lenže ja by som zvolil jednoduchšiu cestu, obetoval by som tú ženu :)
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Bank: Locked
Poďakoval: 118 krát
Bolo mu ďakované: 676 krát

Príspevokod užívateľa rapsic » 09.01.2020

-ja mam dve deti 1.5 roka a 3mesacne
-v robote som denne 10-11 hodin (+kazdu sobotu a kazd druhu nedelu)
A stiham 4-5x do tyzdna na 1.5-2 hod do posilovne
Kazdy den ak manzelka nestihne tak si navarim jedlo na cely dalsi den

Takze na mma taketo veci neplatia ,kazdy ma cas na to na co si spravi,
Jebto o prioritach verim tomu ze ak velmi chces tak cas si najdes
Ci hodinu saskujes doma alebo 1.5hod aj s cestou v posilke jento to iste
rapsic
Dátum registrácie: 27.04.2017
Poďakoval: 238 krát
Bolo mu ďakované: 570 krát

Príspevokod užívateľa Lavadesign » 09.01.2020

No o deviatej to je nahovno preto, lebo za hodinu to proste nedam. Kym tam pridem, je 21:05, kym sa prezlečiem je 21:10, začnem behať na pase, keď len 5 minut beham do 21:15. Potom mam cca pol hodky na silovy trening, čo je bez šance. Na veľku partiu 4 cviky po 3 serie a na malu 3 cviky po 3 serie, prestavky davam pol minutove, aj tak je to nestihačka. Nehovoriac o tom, že ak chcem ešte dajake cviky "pomimo", trebars bridge, alebo podobne blbosti, tak je to už uplne bez šance. No a už keď si zaplatim posilku, tak im tam chcem v sprche minuť aspoň kubik vody na sprchovanie a otužovanie :D

Rapsic: Tvoja žena musí mať radosť. Vieš, ja som mal presne takého otca, ktorého som videl ráno od 6:30-7:00 a večer od 19:30-20:00 a potom som šiel spať. Taký foter ale ja byť nechcem...
Lavadesign
Dátum registrácie: 09.03.2019
Poďakoval: 1 krát
Bolo mu ďakované: 1 krát

Príspevokod užívateľa rapsic » 09.01.2020

Tak si uzivaj deti cele poobedie ale nevyplakvaj na fore ze nemas cas a ze si obezny
rapsic
Dátum registrácie: 27.04.2017
Poďakoval: 238 krát
Bolo mu ďakované: 570 krát

Príspevokod užívateľa miroslav.kavcak » 09.01.2020

Lavadesign
To že Rapsic to má tak zariadené neznamená že je zlý otec alebo manžel. Hovorí ti tým to, že je to o prioritách.

Ja osobne mám 20 mesačného chlapca a skoro 4 mesačnú dcéru. Ísť do fitka pri jednom dieťati nie je ani náhodou nič ťažké. Skús to pri dvoch ;). 3 mesiace som mal úplnú pauzu a teraz chodím pred robotou ( ak robim od 6tej, tak vstávam o 4tej aby som bol o 5tej vo fitku na našom útvare) alebo keď syn večer zaspí, čo je často pred 21 tou a fitko je otvorené do 22.00 h. Na trenal mám bežne tak 40 minút.
Načo by si dával bajk, či po 4 cviky na partiu, keď doma nerobíš nič ? Chces sa zmeniť, ale nie si ochotný pre to nič obetovať, respektíve nám ukazujes prečo sa ti to nedá. Všetko sa dá.
V prípade podozrenia, že niektorý užívateľ svojim príspevkom porušil pravidlá fóra, stačí príspevok nahlásiť a ja už zjednám nápravu.
miroslav.kavcak
Moderator
Dátum registrácie: 23.05.2011
Poďakoval: 25 krát
Bolo mu ďakované: 232 krát

Príspevokod užívateľa efraim » 09.01.2020

Ja mám tiež dve deti a do fitka chodíme obaja so ženou. Samozrejme nie spolu, ale prestriedame sa. A pritom stíhame aj prácu a nemám pocit, že by sme zanedbávali deti. Keď človek chce, všetko sa dá zvládnuť, chce to len spraviť si nejaký ten rezim....

efraim
Dátum registrácie: 17.05.2013
Poďakoval: 99 krát
Bolo mu ďakované: 102 krát

Príspevokod užívateľa Lavadesign » 10.01.2020

Jop, mate recht hoši, ja tiež idem, ale do fitka chcem len raz za tyždeň. V sobotu. Inač cvičenie s vlastnou vahou ma tiež grady, ten kamarat Adam Austera, čo som vam daval link na jeho FB na predošlej strane, mi poukazoval dajake cviky, tak teraz si davam riadne do tela.
A len tak btw, neviem či som siamsky buk, alebo čo, ale vždy, keď som v posilke cvičil prsa, nič som z toho nemal. Obzvlašť na benchpresse som nikdy necitil, že by som cvičil prsa. Furt ma boleli skôr predne ramena ako prso. Ale keď si daš iks rozličnych klikov na iks rozličnych spôsobov, som mal cecky jak švarceneger. :D
Lavadesign

Príspevokod užívateľa efraim » 10.01.2020

A len tak btw, neviem či som siamsky buk, alebo čo, ale vždy, keď som v posilke cvičil prsa, nič som z toho nemal. Obzvlašť na benchpresse som nikdy necitil, že by som cvičil prsa. Furt ma boleli skôr predne ramena ako prso. Ale keď si daš iks rozličnych klikov na iks rozličnych spôsobov, som mal cecky jak švarceneger. :D
Lebo si ten bechpres cvičil zle.
efraim
Dátum registrácie: 17.05.2013
Poďakoval: 99 krát
Bolo mu ďakované: 102 krát

Príspevokod užívateľa silný » 10.01.2020

No mne už stačilo, mal som snahu pomôcť, ale čo je moc je moc... :)
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Bank: Locked
Poďakoval: 118 krát
Bolo mu ďakované: 676 krát

Príspevokod užívateľa Lavadesign » 10.01.2020

Tak už nwm, všetko som vyskušal. Popozeral inštruktažne videa, poprečitoval sto člankov prečo robim nahovno bench a aj tak je to furt naprd. Ešte s jednoručkami ako tak, ale stale to neni ono.
Lavadesign

Príspevokod užívateľa edgarius » 10.01.2020

nekrmime tu nahodou trolla?
----------
Lidé! Ještěri z těmných světů vám chtějí dát čipy do těla a zotročit vás jako úbohé loutky!!!
edgarius
Dátum registrácie: 11.02.2008
Poďakoval: 52 krát
Bolo mu ďakované: 152 krát

Príspevokod užívateľa Lavadesign » 11.01.2020

Nie
Lavadesign

Príspevokod užívateľa Bench » 11.01.2020

to si radsej do oka sampon ako toto
„if your choice is to go down that road don't sit and think that nothing's gonna happend that everything's great“
Bench
Dátum registrácie: 23.02.2018
Poďakoval: 64 krát
Bolo mu ďakované: 68 krát

Návrat na "Všetko ostatné (posilovne, bazár, kde cvičiť, domáca posilka atď.)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 29 neregistrovaných