Vianočná súťaž v tlaku na lavičke - 19.12.2009 - Trnava

Príspevokod užívateľa seigon » 21.12.2009

ale co sa tyka predsutaznej suplementacie to o nom doost pochybujem on si dal vraj 90g kreatinu predtym !! :D sa povracal vraj..
a k tomu este afro :wink:

most ma brutalny ale nohy ma hodne zle ulozene a kvoli tomu ma problemy zo zdvihanim zadku

taky most sa asi ani neda naucit, bud sa vies tak ohnut alebo nie, zlepsit sa o nieco da ale ked ma niekto tuhy chrbat tak sa moze snazit ako chce tak sa hentak neohne, just my 2 cents
270-215-250
seigon
Dátum registrácie: 28.01.2007
Cash on hand: Locked

Príspevokod užívateľa juniorpwl » 22.12.2009

on robil tusim gymnastiku...
nemam v podpise grafiku
Užívateľov profilový obrázok
juniorpwl
Dátum registrácie: 20.02.2007
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa wbz » 22.12.2009

a este kopec inych stimulantov vratane redbulov :) potom chodil a rozpraval mi ako vidi vsetko dvojmo :lol: :D
a este amoniak :D
wbz
Dátum registrácie: 31.08.2008

Príspevokod užívateľa juniorpwl » 22.12.2009

Pridávam "krátky" :wink: report so súťaže.

Na pravé poludnie, 19.12.2009 bo pripravený štart 5. ročníka medzinárodnej súťaže v tlaku na lavičke v Trnavskom Kine Hviezda.
Už štartová listina pred podujatím naznačovala, že o preteky na konci sezóny je záujem, čo sa nakoniec potvrdilo účasťou 55 pretekárov z troch štátov. Slováci, Česi a Maďari ukázali divákom skvelé výkony. A nielen výkony prilákali tentoraz do hľadiska slušnú návštevu. Pár prekvapení pripravili organizátori len vďaka sponzorom, ktorý sa nemalou mierou podieľali na jednom z najväčších medzinárodných RAW (bez použitia superdresu) podujatí v tlaku na lavičke v strednej Európe.

Organizátor rozdelil pretekárov do 6 kategórií: Women, Teenager, Junior, Master, Open 100 kg, Open 100 + kg.

V prvej skupine sa predstavili 3 ženy spoločne so 6 pretekármi masters. V kategórii žien si prvenstvo s prehľadom vybojovala Katka Kyptová, ktorá ako jediná medzi ženami pokorila 100 kg činku (154,3 bodu / 100 kg) pred svojou českou kolegyňou Janou Mikušovou (125,36 b / 80 kg). Tretie miesto s tesným odstupom za striebornou Janou obsadila Sandra Mokrá (120,6 b / 75 kg). Všetky tri ženy sa predviedli veľmi slušnými výkonmi. V kategórii masters dominoval skúsený 59 ročný Jozef Péter (197,37 b / 170 kg) pred nováčikom na súťažných pódiách Imrichom Činčurom (171,551 b / 152,5 kg). Tretie miesto si ustrážil ďalší skúsený pretekár Ondrej Döme (160,229 b / 140 kg). Kategória masters bola nakoniec jedinou, v ktorej všetky miesta na stupňoch víťazov obsadili domáci pretekári.
Spravidla podobné súťaže začína kategória dorastencov. Tento rok sme však museli improvizovať. 20 pretekárov v jednej kategórii je v našich končinách unikát, preto sme na základe nahlásených prvých pokusov rozdelili pretekárov do druhej a tretej skupiny. V konečnom účtovaní pretekári potvrdili, že táto veková kategória býva veľmi vyrovnaná a výsledky sú do posledného pokusu na vážkach. Jedinou výnimkou bol víťaz tejto kategórie Jan Gorol (182,5 b / 125 kg) z Českej republiky. Ten už svojim prvým pokusom ušiel celému štartovému poľu a s prehľadom zvíťazil. O ďalšie miesta sa však bojovalo dokonca. Striebro nakoniec získal posledným pokusom Vladimír Metes (149,7 b / 150 kg) a bronz Filip Stanko (147,448 b / 112,5 kg), obaja domáci pretekári. Musím podotknúť, že všetci dorastenci ukázali potenciál a je len na nich, ako bude ich športová kariéra pokračovať.
Juniori sa predstavili vo 4. skupine. Medzi 10 pretekármi tentoraz dominovali Maďarský reprezentanti, ktorý obsadili kompletný stupeň víťazov. Zvíťazil Norbert Stranszki (178,555 b / 205 kg), na druhom mieste skončil Ákos Oláh (176,12 b / 170 kg) a na treťom József Szén (165,24 b / 170 kg).
V posledných dvoch skupinách sa predstavili muži v kategórii Open. V piatej skupine, v kategórii Open do 100 kg vyhral spomedzi siedmych Roman Maršálek (192,29 b / 205 kg) z Českej Republiky, na strieborný stupienok vystúpil János Baráth (188,48 b / 160 kg), na tretie miesto sa prebojoval domáci pretekár Vladimír Urban (176,22 b / 180 kg). V poslednej skupine sa očakával bonbónik celej súťaže, vystúpenie maďarského reprezentanta, najlepšieho RAW benchera roku 2009. László Mészáros sľuboval tréningové výkony, jeho vystúpenie však nakoniec dopadlo podľa priania nielen organizátorov, ale aj všetkých pretekárov a divákov. Už samotný základ 260 kg bol skvelý, nakoniec si László vybojoval v konkurencii 9 pretekárov víťazstvo výkonom 280 kg (240,24 bodu). Na druhom mieste skončil ďalší maďarský pretekár László Hanusz (178,145 b / 205 kg), tretie miesto si odniesol do Čiech Tomáš Hejduk (177,8 b / 200 kg)

Samotný priebeh súťaže bol poznačený veľmi uvoľnenou a priateľskou atmosférou, pretekárom bolo umožnené štartovať v podstate v ľubovoľnom oblečení, ale samotné výkony boli hodnotené rozhodcami prísne. Nikomu nerobil problém STOP-TLAK, ktorý bol prispôsobený RAW súťaži. Prostredie Kina dodalo pri slušnej diváckej kulise veľmi žičlivú atmosféru, ktorá sa prejavovala bez ohľadu na štátnu príslušnosť pretekárov na pódiu. Ten kto si zaslúžil potlesk, ten ho aj dostal.
O sľúbené prekvapenie na záver sa postarala aktuálna majsterka sveta v kulturistike Katka Kyptová, ktorá sa predviedla v exhibícii a krátkom rozhovore a príjemne tak skrátila čas do slávnostného vyhodnotenia súťaže.
Naši partneri (sponzori) sa postarali nielen o skvelé ceny ale dostali aj možnosť predaja a prezentácie svojich výrobkov a tovaru priamo v priestoroch podujatia, čo skvele dopĺňalo celkovú atmosféru.
K cenám sa musím vrátiť ešte raz. Je samozrejmé, že najlepší si odnesú zo súťaže aj najlepšie ceny. Malo by ale byť samozrejmé aj to, že každý si za svoju námahu a účasť zaslúži určitú formu ohodnotenia. Myslím, že na túto myšlienku sme nezabudli.
V neposlednom rade treba poďakovať organizačnému teamu, rozhodcom a nakladačom. Vždy sa nájde pár chybičiek, v Sobotu ich ale bolo naozaj iba pár a určite nepokazili celkový dojem zo súťaže.

Počas krásneho večera, spestreného snežením odchádzali účastníci preteku v ústrety Vianočným sviatkom s vedomím a presvedčením, že do Trnavy sa určite na ďalší ročník Vianočnej súťaže vrátia.
nemam v podpise grafiku
juniorpwl
Dátum registrácie: 20.02.2007
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Sabre » 07.01.2010

Tak tuna na toto forum som sa regol az dnes.. preto reagujem oneskorene.. najskor co sa tyka techniky.. tak ta este vobec neni dobre.. ako povedal seigon.. nohy uplne nachuja.. na to musim viac popracovat koly stabilite a aj preto aby som sa lepsie zaprel.. co sa tyka suplementacie.. tak vela toho nebolo, len kreatin x-pump a v den sutaze nejeke redbully hot blood a ece seigon tusim spomynal ze som mal afro.. tak v kratkosti.. v zivote som nemala afro.. ani nic.. takze sa drzim a stale som natural. ved mam 19 a myslim ze aj rozum:D.. kam sa zbytocne ponahlat :P
Sabre
Dátum registrácie: 07.01.2010

Príspevokod užívateľa brunteles » 07.01.2010

a ece seigon tusim spomynal ze som mal afro.. tak v kratkosti.. v zivote som nemala afro.. ani nic.. takze sa drzim a stale som natural. ved mam 19 a myslim ze aj rozum:D.. kam sa zbytocne ponahlat :P
afro= účes, žiadne AS
photos: https://posilnovanie.sk/viewtopic.php?f=9&t=19119&p=599815#p599815
blog: https://posilnovanie.sk/viewtopic.php?f=4&t=19118&p=599809#p599809
brunteles
Dátum registrácie: 21.07.2009

Príspevokod užívateľa cayman » 07.01.2010

alebo afro=methyltest?? :D uces ti na sile nepomoze :D
Keď vstúpite do posilovne, sústreďte sa len na maximálny výkon. Akonáhle však máte tréning za sebou, zabudnite na cvičenie a radujte za zo života.
cayman
Odbornik
Dátum registrácie: 27.01.2008

Príspevokod užívateľa brunteles » 07.01.2010

sa nečudujem že si naturál :-D nič v zlom chlape
photos: https://posilnovanie.sk/viewtopic.php?f=9&t=19119&p=599815#p599815
blog: https://posilnovanie.sk/viewtopic.php?f=4&t=19118&p=599809#p599809
brunteles
Dátum registrácie: 21.07.2009

Príspevokod užívateľa Sabre » 07.01.2010

Ani uces afro ani methyl:D.. ale tak to som len tak reagoval na tu technicku doplnky a tiez methyl.. a tak to ze sa necudujes ze som natural.. dobre neviem ako to mam brat ale tak to je jedno vec nazoru..
Sabre
Dátum registrácie: 07.01.2010

Návrat na "Archiv - Vsetko o sutaziach"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný