31.OKTÓBRA 2009 BANSKOBYSTRICKÁ GRAND PRIX 2009 -M.O.Fun

Príspevokod užívateľa malyivko » 02.11.2009

ale načo tam išiel tak nepripraveny
*Tento svet potrebuje zreštartovať*
Užívateľov profilový obrázok
malyivko
Dátum registrácie: 19.07.2007
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 9 krát
Bolo mu ďakované: 12 krát

Príspevokod užívateľa Pipač » 02.11.2009

ten tučniak sa tam potil ako prasa, prvý krát bol na súťaži a tréma sa na ňom slušne prejavila. Mal problém chvýľu ostať bez pohybu
s takou de-formou sa mu ani nedivim...
,,cesta je cieľ/cieľ je cesta"
Pipač
Dátum registrácie: 17.08.2007
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Solko » 02.11.2009

tí dvaja na lavo tam čo robili? to som aj ja mohol isť ,kus podietovať a chytil by som tretie miesto :roll:
pepo a v tvojej katerogorii henten na pravo tiez ako keby prišiel vtipkovať...ako tam moze niekto ist s takou formou?
Sak mal si ist.. A ten chalan dako neskoro zacal s dietou :) ze schudol len 8 kilou... Ale co o nom hovorili ze dako 2 roky mal dake zdravotne problemy s krvou..Takze aspon dake skusenosti nabral ked sa zucastnil :wink:
Solko
Dátum registrácie: 19.12.2008

Príspevokod užívateľa pepo88 » 02.11.2009

celkom zabavny to chalanisko.. najprv ho nechceli pustit sutazit bo navazil viac ako mohol mat.. len potom zhodil saty, poriadne sa nasponoval pri merani a presiel.. ked sa natrel farbou tak si pekny natrety lahol na zem a benchoval s JC :D takze mohol znova natierat.. ale nevadi, aspon ma skusenost.. prva sutaz malokomu vyjde :wink:
Je tažké si ísť za svojím cieľom,keď človek ešte vobec nevie čo chce,a aj tá najmenšia prekážka mu vie narobiť veľké problémy
https://www.facebook.com/PeterMuranOsobnyTrener?fref=ts
Sorry ak neodpisem na SS.Mam ich denne
pepo88
Moderátor: súťažný kulturista
Dátum registrácie: 05.01.2007

Príspevokod užívateľa Zemák » 02.11.2009

prva sutaz malokomu vyjde :wink:
pepo mi máme o čom hovoriť :lol:
Len veľký cieľ dokáže u človeka prebudiť stimuláciu nevyhnutnú k jeho dosiahnutiu.
All glory goes to my lord and savior Jesus Christ
Sponzor nespamuj
Zemák
Dátum registrácie: 02.01.2008
Kontaktovať užívateľa:

jj my sme boli zasa vychudnuty :lol:
Je tažké si ísť za svojím cieľom,keď človek ešte vobec nevie čo chce,a aj tá najmenšia prekážka mu vie narobiť veľké problémy
pepo88

Príspevokod užívateľa Art » 02.11.2009

chalani a report z BB co? mello sa nezucastnil tento raz?
Art
Dátum registrácie: 02.02.2009

bohuzial mello sa nezucastnil, tak nam bude musiet stacit report z eastlabsu...

http://www.eastlabs.biz/article/1605
Vas-trener.sk: súťaže v naturálnej kulturistike sledujem už deviatym rokom a môžem povedať, že sa toho zmenilo dosť. Posunuli sa dopredu a to ako pripravenosťou súťažiacich, tak aj organizačnými schopnosťami usporiadateľov ... ale hlavne – počtom súťaží.
Banskobystrická GP 2009 oslávila štvrtý ročník a bola na Slovensku túto jeseň naturálnou súťažou číslo dva (po Dunajskej Strede). Súťažiace zdravé jadro sa po tie roky nezmenilo a tak väčšina ľudí vedela čo ich čaká, s akým sklzom ich to čaká, poznali už dobre PKO v Banskej Bystrici (a jej zákutia) a tak tu prebiehalo všetko bez väčších problémov. Akurát brigádnici - "zvolávači v zákulisí" mohli byť trochu ostrieľanejší, hlasnejší a pohotovejší.
Páni sa predstavili v 7 kategóriách a dámy v 2. Súťaž začala kategóriou dorast, kde dominoval už ostrieľaný Tomáš Prostinák, ktorý mal malú konkurenciu snáď len v litovskom pretekárovi - ten sa nakoniec samozrejme umiestnil na druhom mieste.

V junioroch sa predstavilo 5 pretekárov. Dominovali najmä dvaja a to Marián Kútik a Peter Muráň. Rozhodla najmä proporcionálnosť, hustota a vaskularita svalstva Kútika a určite aj jeho suverenita. Myslím, že tak ako víťaz dorastencov, aj Kútik je silným predpokladom do budúcnosti, len neviem, v ktorej federácii to bude.

Banskobystrická GP ako obyčajne rozdelila mužov do dvoch kategórii a to muži do 180 cm a muži nad 180 cm. Početnejšia bola kategória "nižších" mužov, kde sa proti sebe postavili dvaja ostrieľaní pretekári a to Marek Toplanský z Čečejoviec a Peter Lehocký zo Zvolena. Opäť rozhodla hustota a plastickosť svalstva a tak kategóriu vyhral Marek Toplanský.
Kategória vyšších mužov mala piatich pretekárov, kde sa o prvé miesto pobili nováčik Peter Feja a ostrieľanejší Martin Macko. S odstupom času a eufórie z víťazstva svojho pretekára (a aj prostredníctvom fotografií z pódia) môžem smelo povedať, že víťaz bol pre pozorné oko jasný. A som rád, že rozhodcovia v Banskej Bystrici mali pozorné oko.

Ako kategória masters 1, tak aj kategória masters 2 mala po troch pretekárov ako aj jasného favorita. Mladších "másterákov" vyhrala stálica naturálnej kulturistiky za posledné roky Peter Winkler a starších taktiež stálica (aj keď súťažne mladšia) Koloman Tóth. Na obidvoch je prekrásne vidieť, ako dozrieva telo kulturistu a ako dlho to asi aj trvá.
Aby som dokončil kategórie mužov, pribudla nám tu novinka a to kategória Open, kde súťažia nováčikovia bez rozdielu veku a výšky. O prvenstvo sa pobil muž nad 180 cm Peter Feja a pretekár z masters 1 Róbert Čatloš. Rozhodcovské váhy sa nakoniec priklonili k štartovnému číslu 24 a teda vyhral Feja.

Ženské kategórie boli, ako som spomínal, dve a to Šport model (porovnávanie v štvrť obratoch) a Šport Figúra (porovnávanie aj v povinných pózach).
Kategóriu Model vyhral malý košický nováčik – šarmantná a príťažlivá Zuzana Hricová (pozor – čerstvo vydatá) a kategóriu Figúra impozantná Beáta Karásková. Ženské kategórie sú určite prínosom ako pre divácke publikum, tak aj pre publikum unavených a unudených pretekárov v zákulisí.

Koncom, no určite nie nakoniec, chcem vysloviť veľkú pochvalu organizátorom (manželia Búvalovci) a samozrejme sponzorom, tohto ročníka za veľmi štedré a motivujúce výhry. Celkovo si Banskobystrická GP udržuje vysoký štandard, no laťku zase o niečo posunula.
pepo88

Príspevokod užívateľa Art » 02.11.2009

to som cital uz na eastlabe ale mello robi lepsie :D
Art
Dátum registrácie: 02.02.2009

Príspevokod užívateľa mello13 » 02.11.2009

chalani a report z BB co? mello sa nezucastnil tento raz?
mellovi to prekazila horšia finančná situácia :wink: ono sa to zdá ale nikdy neminieš peniaze iba na cestovanie :? a ešte bude zraz teraz tak to by som isto neutiahol všetko...resp moji rodičia :)
to som cital uz na eastlabe ale mello robi lepsie :D
dik :D
mello13
Moderator
Dátum registrácie: 18.11.2007
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa dzejar » 03.11.2009

Chalani perfektne vysledky, klobuk dolu!
dzejar
Dátum registrácie: 06.03.2007

Príspevokod užívateľa AKA » 05.11.2009

fotky budu?
AKA
Dátum registrácie: 19.04.2006

Príspevokod užívateľa malyivko » 05.11.2009

fotky budu?
už su ,stači lepšie pozerať
nespamuj/fitness/bansko ... -prix-2009
*Tento svet potrebuje zreštartovať*
malyivko
Dátum registrácie: 19.07.2007
Poďakoval: 9 krát
Bolo mu ďakované: 12 krát

Príspevokod užívateľa pepo88 » 05.11.2009

bohuzial fotak sme my chalani nemali ani jeden, tak si budete musiet vystacit s fotkami na inych strankach, napriklad na nespamuj alebo fitexpres.sk :wink:
pepo88

Návrat na "Archiv - Vsetko o sutaziach"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní