no comment...

Re: Pikaču :)

Príspevokod užívateľa Rokie » 23.08.2011

Baunty dobrá pripomienka.

Pozrel som tvoj log a ta strava nie je bohviečo ale ten trening je strašný. S tréningami tam máš dosť riedko takže asi ani poriadne necvičíš. Pozri niečo normálne osvedčené a choď podľa toho. Konečne sa už vrhni poriadne do toho objemu :)
"Pyramidy nechte Egypťanům a bolest masochistům!"

"Ja si myslím, že do katabolizmu sa dostaneš jedine ak si buď v koncentráku, beháš maratóny a nič neješ, alebo držíš protestnú hladovku." :D
Užívateľov profilový obrázok
Rokie
Žvanil
Dátum registrácie: 18.06.2009
Cash on hand: Locked
Bolo mu ďakované: 2 krát
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Dante Flyshit » 23.08.2011

Cvičím 3x týždenne 5x5 od Rega Parka s doplnkami na zaostávajúce partie, posledný mesiac som asi 2 týždne nemakal lebo som mal inú robotu, ale už pôjdem poctivo. Chcel som ísť Korte, ale okolnosti mi to nedovolili :roll:.
Dante Flyshit
Dátum registrácie: 22.12.2009
Bolo mu ďakované: 3 krát

Príspevokod užívateľa neo85 » 04.01.2012

Cvičím 3x týždenne 5x5 od Rega Parka s doplnkami na zaostávajúce partie, posledný mesiac som asi 2 týždne nemakal lebo som mal inú robotu, ale už pôjdem poctivo. Chcel som ísť Korte, ale okolnosti mi to nedovolili :roll:.
ako sa dari pri naberani?
neo85
Dátum registrácie: 26.09.2011
Bolo mu ďakované: 1 krát

Príspevokod užívateľa LightSkill » 05.01.2012

Bez pořádné stravy a tréninku v posilce se nikam nehneš. Žádné koláčky, knedlíky, smažené věci, uzeniny atp. To jsou nekvalitní s*ačky a krom tuku z toho moc nemáš. Tady na foru si najdi nějáký kvalitní trénink, třeba nějáký split a přesně jak sám říkáš, odzkoušej, co ti bude fungovat :) Držím palce
Vyprážané veci mám skoro stále, a pokiaľ sú dobre pripravené tak sú ani neni nezdravé, pokiaľ sa to nepreháňa, a výživné sú dosť takisto. Inak, ja jem všetko čo si vymenoval, a mám <15% bf, a to nerobím žiadne kardio a v podstate jediný pohyb čo nerobím autom je posilka, a občas sa niekam prejdem :) Pointa je, že každý človek je iný, niekto môže jesť aj slaninu celý deň a za polroka má 100kg, 45cm ruky a na drepy dáva 180kg (poznám pár takých), a iný by mal z toho akurát tak 40% bf.

DF: V tvojom prípade si myslím, že sa spojila zlá genetika, s nap.iču tréningom, a celkovo zlým prístupom. Pokial nemáš 40% bf tak je zbytočné ísť začiatočníkovi rysovačku, tú si nemal nikdy začať, dôležité je si uvedomiť, že páliť tuk a naberať svaly sa dá, pokiaľ ješ aspoň trochu kvalitne (tým nemyslím tú tvoju stravu, to je tak pre bodyfitnessky do 45kg) a po každom tréningu si hodíš aspoň nejakých 20-30min kardio. Dlhodobo takýto systém funguje, v podstate trochu páliš tuky, a zároveň naberáš. Ale rysovať keď nič na tebe neni je zbytočné.

Na tvojom mieste by som sa vyjebal na všelijaké pwl tréningy, a hovadiny typu reg park, to neni pre začiatočníkov pravé orechové. Sprav si klasický split, chodievaj cvičiť tak 4-5x do týždňa, a precvičuj partie aspoň 2x týždenne. A trénuj tvrdo! Nahádž tam veľa sérii a cvikov aj na strojoch, si mladý s poriadnou stravou nebudeš mať problém s regeneráciou. A riaď sa podľa pocitov, najlepší tréning bude vždy ten, ktorý si odsleduješ že sa ti najlepšie cvičí, a telo naň najlepšie reaguje, nechoď pevné počty opakovaní, choď dokedy nebudeš cítiť poriadne pálenie. A začni poriadne žrať, aspoň tých 8-9 jedál denne. Ráno hoď vločky, potom nejaký cottage, obed maso + sacharidy, nejaké jogurty, vajcia atd. Tieto fotky čo si dal, sú tak adekvátne pre slabšieho cvičenca čo cvičí tak polroka.
Sem tam čosi sypnem... Pokial má niekto záujem o zostavenie cyklu, vypracovanie rozpisu na mieru, tréningu, ... tak -> súkromná správa.
LightSkill
Dátum registrácie: 04.07.2009
Bolo mu ďakované: 5 krát

Príspevokod užívateľa Dante Flyshit » 05.01.2012

Neo85 - celkom v pohode, po Vianociach trošku skvalitňujem, hlavne pridávam kardio. Váha okolo 90 kg, pás okolo 85 cm uvoľnený, možno o niečo málo viac, dlhšie som ho nemeral.
LS - čo sa týka stravy tak bohužiaľ neni v mojich silách jesť väčšie množstvá, niežeby som to nezjedol 8) ale už dávno na mňa doma p*čujú, že im všetko zožeriem :roll:. Čo sa týka tréningov, akurát začínam nabiehať na podobný systém aký si opísal (viď trebárs posledný zápis v logu).
Dante Flyshit

Príspevokod užívateľa Lyandrol » 05.01.2012

Ja ti to hovorim uz dlho, LS ti to tiez napisal, uz len sa s toho poucit a zacat makat fakt tvrde treningy, skus chvilu tak ako vecsina splituje vo fitku ze das 3-4 cviky na velku partiu kludne, 2-3 na malu, ano je to moc ale ved to predsa funguje kym sme mladý ....potom vsetci co tak cvicia by vypadali zle a nieje to tak ...ty cvicis uz dlho a nejak to nieje moc vidno, tak drzim palce.
NEŽELÁM SI ABY STE DAVALI MOJ OSOBNÝ KONTAKT (tí ktorí ma poznate) HOCIKOMU Z FORA AJ MIMO FORA BEZ MOJHO SUHLASU.
Lyandrol
Moderator
Dátum registrácie: 07.05.2010
Bolo mu ďakované: 2 krát

Príspevokod užívateľa unt0 » 05.01.2012

akože to nieje vidno ? 90kg , a 85 v pase , tak to musiš mat toho na vrchu dost nabalene ked maš hentaky pasik... hod foto
unt0
Dátum registrácie: 07.05.2011

Ja tam mám nabalený jeden veľký makový prd, to Ti môže potvrdiť snáď každý kto videl tieto fotky príp. sa so mnou osobne stretol, miery nie sú všetko :wink:. Foto dávať nebudem, je to pre mňa len zbytočná demotivácia, pred časom som sa len tak sám pre seba trochu cvakol a je to fakt slabota. Už klasicky sú najväčšou slabinou paže, snáď len vzpriamovače šli hore, čo som začal pravidelnejšie ťahať.
Dante Flyshit

Príspevokod užívateľa Dawid199 » 05.01.2012

Ode mě to bude asi znít divně, ale- jsi mladý, máš dost času na sebe něco nabalit. Rozhodně to nevzdávej a nenech se demotivovat, také cvičím už rok a není to žádná sláva, ale mohlo to dopadnout mnohem hůř. Takže dělej, co můžeš, ne každý máme možnost mít stravu na jedničku. Dělej, co je v tvých silách a určitě to půjde nahoru, držím ti palce!
Take the pain, rep by rep, set by set!
Dawid199
Dátum registrácie: 19.03.2011

Príspevokod užívateľa Point » 05.01.2012

kks to vazne mas 90 kilo? sa mi nechce verit..podla fotiek to tak vobec nevyzera (nic v zlom samozrejme) ide aspon sila trosku hore? nejake aktualne maximalky som tu nevidel napisane
BW - 80
BP - 110
DL - 130
SQ - 160
Point
Dátum registrácie: 21.02.2011

BP 7x75,1x90 (dal som aj 4x90 ale nie som si istý, či mi sparring pomáhal, aj keď vraj nie)
SQ 3x110 pod paralel (viac ani prd :lol:)
DL 3x150 (problém s úchopom, inak by som ešte minimálne 1-2 op. dal)
Z ostatných snáď stojí za spomenutie powerclean 75 s rezervou, push press jednoručkou 30 kg (to je už staršie)

To všetko pri váhe +- 90 kg, akurát tých 90 som vytlačil pri BW 86-87.
Dante Flyshit

Príspevokod užívateľa Point » 05.01.2012

ten DL zavidim.. to je celkom fajn vaha uz .. s objemom mam aj ja problemy .. ale nevadi..uz je nova robota a vidim, ze v tejto priberiem :D takze sa ide na to..zima este len zacala :D
BW - 80
BP - 110
DL - 130
SQ - 160
Point
Dátum registrácie: 21.02.2011

Príspevokod užívateľa Dante Flyshit » 06.01.2012

Diky, držím Ti palce :007.
Dante Flyshit

Príspevokod užívateľa Mato23 » 06.01.2012

Makaj a pridi ku mne domov, ja mam cosi so zaludkom a nedokazem akosi jest v poslednej dobe, kuracie maso s ryzou tu mas gratis :P

Nejake nove fotky budu?
Suffer the pain of discipline or suffer the pain of regret.
Mato23
Dátum registrácie: 25.11.2010

Príspevokod užívateľa Dante Flyshit » 06.01.2012

Mám to ďaleko chlape, pošlem adresu a pošleš to dobierkou ok ? :lol:
Fotky nebudú, stále je to na prd tak ako minule, predminule, predpredminule... :lol:
Dante Flyshit

Návrat na "Archiv - Fotky uzivatelov"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný