Neon

Neon

Príspevokod užívateľa neon » 01.03.2010

Som prave v strede mojej objemovky. Potiahnem to do konca aprila a idem rysovat. Neviem byt na seba moc objektivny tak som sem nahodil fotky(za studena). pre skusenejsich borcov: na co sa mi treba ohladom celkovej symetrie postavy este zamerat? (výška 195cm, aktualna vaha 115kg)

Obrázok

Obrázok

Obrázok
neon
Dátum registrácie: 22.10.2008
Cash on hand: Locked

Príspevokod užívateľa Aaron2112 » 01.03.2010

podla mna už máš dost toho objeme je tam dost tuku chcelo byto začal pomaličky rysovat alebo potiahnut objem do konca marca potom to už bude priliš si myslim:D
Aaron2112
Dátum registrácie: 07.12.2009

Príspevokod užívateľa pepo88 » 01.03.2010

ked uz chces, aby sa ti tu vyjadrovali uzivatelia ohladom symetrie, tak hod fotky aj z nohamy!!!
a vsetky zakladne pozy..
Je tažké si ísť za svojím cieľom,keď človek ešte vobec nevie čo chce,a aj tá najmenšia prekážka mu vie narobiť veľké problémy
https://www.facebook.com/PeterMuranOsobnyTrener?fref=ts
Sorry ak neodpisem na SS.Mam ich denne
Užívateľov profilový obrázok
pepo88
Moderátor: súťažný kulturista
Dátum registrácie: 05.01.2007

Príspevokod užívateľa LightSkill » 01.03.2010

mne sa to celkom páči :) poriadna hora 115kg :)
LightSkill
Dátum registrácie: 04.07.2009
Bolo mu ďakované: 5 krát

Príspevokod užívateľa spiritof69 » 01.03.2010

podľa mna pridaj chrbát
spiritof69
Dátum registrácie: 12.06.2009

Príspevokod užívateľa cayman » 01.03.2010

ako hovori pepo viac poz a neviem kolko asi naberas teraz v objemovke ale uz by som s vahou nesiel rapidne hore radsej teraz kvalitnejsie naberaj potom budes muset davat moc dole
Keď vstúpite do posilovne, sústreďte sa len na maximálny výkon. Akonáhle však máte tréning za sebou, zabudnite na cvičenie a radujte za zo života.
cayman
Odbornik
Dátum registrácie: 27.01.2008

Príspevokod užívateľa Jullo » 01.03.2010

Základ určite máš a ohľadom objemovky,no dosť to do tukov išlo,teraz by si ju mal skončiť a rysnúť a kvalitne nabrať :wink:
[img]http://i55.tinypic.com/24l65ow.jpg[/img]
"Ser na steroidy,daj si GADŽOSTEROL !!! " :D :D
Jullo
Dátum registrácie: 01.03.2010
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa IKIM23 » 01.03.2010

V strede objemu?? :shock: Koľko chceš mať kilo? Podla mňa ja čas na rysovačku...
Celková sila záleží od každej časti tela.
IKIM23
Dátum registrácie: 12.12.2009

Príspevokod užívateľa neon » 01.03.2010

tak som narychlo spravil mobilom celkove foto. no som si vedomi tych tukov. formu chcem nacasovat na zaciatok jula. tak 2-2,5 mesiac rysovacky by malo stacit. aj teraz v objeme chodim kardio 1X tyzdene a budem postupne pridavat..

Obrázok
neon

Príspevokod užívateľa pepo88 » 02.03.2010

kvadricepsy, ramena a chrbat... na tom treba zabrat, tie za ostatnym trocha zaostavaju
Je tažké si ísť za svojím cieľom,keď človek ešte vobec nevie čo chce,a aj tá najmenšia prekážka mu vie narobiť veľké problémy
https://www.facebook.com/PeterMuranOsobnyTrener?fref=ts
Sorry ak neodpisem na SS.Mam ich denne
pepo88
Moderátor: súťažný kulturista
Dátum registrácie: 05.01.2007

Príspevokod užívateľa BD » 02.03.2010

Chrbat cecky ani tie nohy nic moc :p ...A zacal by som to zhadzovat hned postupne 1 kilo tyzdenne v klude ...V juli to naco cchces ? budes na kupalisku vyzerat jak orech ...
BD
Dátum registrácie: 27.01.2010

Príspevokod užívateľa neon » 02.03.2010

diki za peknu kritiku chalani :)

BD: co si myslel tym zacat zhadzovat? sak ja prave este xcem trochu napravit niektore nedostatky,preto som sem hodil foto...

s tym chrbtom mate pravdu. ale my vysoky ludia to mame velmi tazke. aby som ho mal fakt siroky tak by som vazil cez 130kg co fakt nieje moj ciel.uz som sa zmieril ze nikdy nebude uplne super... :? ale ho zacnem makat este tvrdsie jak doteraz :twisted: (dali ste dobru motivaciu)

ohladom noh - tie prave planujem trocha zmensit. ja nexcem mat obrovske nohy a zadok. vzhladom k mojej vyske asi foto skresluje ale stehno mam cez 70cm co je podla mna uz dost vela...
neon

Návrat na "Archiv - Fotky uzivatelov"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní