Michal

Michal

Príspevokod užívateľa Michal213 » 20.02.2010

cavte rozhodol som sa sem aj ja pridat nejake svoje fotky pretoze chcem pocut vase nazory.cvicim zhruba 4 mesiace meriam 185 cm vazim 80 kg obvod ruky mam 36 cm a hrudniku 110.
[img]http://i46.tinypic.com/5lb1bl.jpg[/img]
[img]http://i48.tinypic.com/k31x8x.jpg[/img]
[img]http://i50.tinypic.com/2j4r9lv.jpg[/img]
[img]http://i47.tinypic.com/r0qkbs.jpg[/img]
[img]http://i47.tinypic.com/2h58rv8.jpg[/img]
a posledna vec chcel som sa este opitat mam jednu stranu chrbatu veciu ako druhu je to asi sposobene genetikou pretoze aj moj otec to tak ma ale neviem ako dosiehnut aby boli obidve rovnake... rozmyslal som ze ked budem cvicit chrbat z jednoruckamy ze si dam na jednu stranu veciu vahu co vy nato ?
Michal213
Dátum registrácie: 01.12.2009
Cash on hand: Locked

Príspevokod užívateľa eqqe » 20.02.2010

Ta ruka je genetika stým nič nenarobíš...a ak je to fakt 4mes. tak slušné...
Užívateľov profilový obrázok
eqqe
Dátum registrácie: 04.02.2008
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa pepo88 » 20.02.2010

je to slusne na 4 mesiace.. ale nesprav taku kravinu na zaciatku ako ja a vela ludi, ze nebudes cvicit nohy...
Je tažké si ísť za svojím cieľom,keď človek ešte vobec nevie čo chce,a aj tá najmenšia prekážka mu vie narobiť veľké problémy
https://www.facebook.com/PeterMuranOsobnyTrener?fref=ts
Sorry ak neodpisem na SS.Mam ich denne
pepo88
Moderátor: súťažný kulturista
Dátum registrácie: 05.01.2007

nie nie nohy cvicim pravidelne nechcem vyzerat ako niektory chalani v posilke hore namakany a nohy nikde. este ich odfotim a hodim sem foto.a chcel by som sa spitat bolo by dobre keby si kupim nejaky protein alebo by som mal z doplnkamy pockat ? lebo som chcel dat kreatin ale ako som sa docital je zbitocne ho tak skoro nasadzovat.
Michal213

Príspevokod užívateľa tyler » 20.02.2010

protein si kludne kup, s kreatinom este pockaj.
príjemné slová nebývajú pravdivé a pravdivé slová nebývajú príjemné....
tyler
Dátum registrácie: 30.01.2009

Príspevokod užívateľa Maxton » 20.02.2010

nie nie nohy cvicim pravidelne nechcem vyzerat ako niektory chalani v posilke hore namakany a nohy nikde. este ich odfotim a hodim sem foto.a chcel by som sa spitat bolo by dobre keby si kupim nejaky protein alebo by som mal z doplnkamy pockat ? lebo som chcel dat kreatin ale ako som sa docital je zbitocne ho tak skoro nasadzovat.
:shock: :007
sry, ale konecne niekto normalny co cvici nohy a ne*ebe hned do seba doplnky ....

a po tych 4 mesiacoch uz mozes v pohode nieco zobrat, protein, maltodextrin, ci kreatin monohydrat ...
I povstal cvik z rodu základných a sľúbil krivým, že sa narovnajú, slabým, že zosilnejú, chudým, že priberú... I riekol pred davom zhromaždených ľudí : "Verte vo mňa, cvičte ma, lebo bude požehnaný každý, kto ma okúsi!
Maxton
Dátum registrácie: 16.03.2009

Re: Michal

Príspevokod užívateľa Pipač » 20.02.2010

a posledna vec chcel som sa este opitat mam jednu stranu chrbatu veciu ako druhu je to asi sposobene genetikou pretoze aj moj otec to tak ma ale neviem ako dosiehnut aby boli obidve rovnake... rozmyslal som ze ked budem cvicit chrbat z jednoruckamy ze si dam na jednu stranu veciu vahu co vy nato ?
najvačšia chyba aku môzes urobit.. tym si uplne rozhadzes celu postavu.. môzes vyuzit system uprednostnovania svalovej partie.. tzn. to čo je horsie, slabsie trenujes prve.. či uz je to svalova skupina alebo čast tela.. Určite nemanipuluj s vahou. Priznam sa, ze ja som si rozdiel nevšimol..
,,cesta je cieľ/cieľ je cesta"
Pipač
Dátum registrácie: 17.08.2007
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa polycom » 20.02.2010

chrbat :007
polycom
Dátum registrácie: 27.01.2010

Príspevokod užívateľa Rokie » 20.02.2010

Ako ten chrbat som si ani ja nevšimol tu večšiu pravu stranu ale ako... ja mam tak isto a to sa strati a proste genetiku nezmeniš tym že daš na jednu stranu viac :wink:
"Pyramidy nechte Egypťanům a bolest masochistům!"

"Ja si myslím, že do katabolizmu sa dostaneš jedine ak si buď v koncentráku, beháš maratóny a nič neješ, alebo držíš protestnú hladovku." :D
Rokie
Žvanil
Dátum registrácie: 18.06.2009
Bolo mu ďakované: 2 krát
Kontaktovať užívateľa:

noo ten kreatin monohidrat som pocul ze skoro vsetko vystim potom tak asi kupim ten protein nejaky. a este mam otazku je lepsie kupit gainer alebo protein ? a Pipač prosimta mohol by si mi to vysvetlit trosku blizsie ?
Michal213

Príspevokod užívateľa Pipač » 21.02.2010

priklad: pravy biceps je vačší o 2cm. chyba by bola, keby si robil na pravu ruku viac bicepsových zdvihov ako na lavu, rovnako sa za chybu povazuje, keby si cvičil s jednoručkou o par kg. tazsiou, pretoze do vykonávania daného cviku sa zapajaju aj ine svaly, ktore su povedzme menej rozdielne na jednotlivých rukach..
správnym riešením je, začat seriu vzdy rukou, ktorú máš slabšiu, v tomto pripade lavu..

tzn. pokial maš disproporčný chrbat, predovšetkým by si mal mať ruky, nohy a cele telo vzdy v rovine..
nesmieš byť napr. pri mrtvych tahoch, pritahoch vč nahnuty na jednu stranu alebo mať jedno rameno ohnute, druhe vystrete.. nohy a ruky v rovnakej urovni pri cvičeni,
nemal by si byt nahnutý na jednu alebo druhu stranu.
Pri jednoručných cvikoch ako napr. prítahy jč by si mal začinat rukou, ktorá je slabšia, menej vyvynuta... Casom sa ti tento handicap odstráni.

este raz ale opakujem.. pri chrbte som si nevšimol, ze by si mal nejake problemy... skus odfotit dalsie fotky.. ale mam pocit, ze je to len tvoj subjektívny omyl..
,,cesta je cieľ/cieľ je cesta"
Pipač
Dátum registrácie: 17.08.2007
Kontaktovať užívateľa:

Návrat na "Archiv - Fotky uzivatelov"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní