Gweilo

Príspevokod užívateľa teddypicker009 » 18.02.2010

Zda sa mi ze na rok aj 3 mesiace cvicenia to je slabe mohlo to byt aj lepsie...A k tomu zaludku no jo pi vela vody a ked nedokazes zjest vela musis sa prekonat a telo si zvykne .....
Ja s ním cvičím už od začiatku. Spolu sme začali. No je pravda má veľký problém s priberením.. Doosť ho za to zdrbávam nech vela je :D ..sory :D..ale musiš jesť to ti hovorím stále..a makať a makať..Ešte máme veľký kus roboty pred sebou ;-)
Len tak zo zaujímavosti, ty máš akú váhu?
lebo o steroidoch mam uz nastudovane ako to funguje a co to robi s vajcami tak cil mam obavy aby mi to nespravilo prazenicu z vajec....
teddypicker009
Dátum registrácie: 08.08.2009
Cash on hand: Locked

Príspevokod užívateľa UnlImit3d » 19.02.2010

Zda sa mi ze na rok aj 3 mesiace cvicenia to je slabe mohlo to byt aj lepsie...A k tomu zaludku no jo pi vela vody a ked nedokazes zjest vela musis sa prekonat a telo si zvykne .....
Ja s ním cvičím už od začiatku. Spolu sme začali. No je pravda má veľký problém s priberením.. Doosť ho za to zdrbávam nech vela je :D ..sory :D..ale musiš jesť to ti hovorím stále..a makať a makať..Ešte máme veľký kus roboty pred sebou ;-)
Len tak zo zaujímavosti, ty máš akú váhu?
Nič moc 67kg približne
Užívateľov profilový obrázok
UnlImit3d
Dátum registrácie: 10.09.2009
Cash on hand: Locked

Návrat na "Archiv - Fotky uzivatelov"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný