Gweilo

Gweilo

Príspevokod užívateľa Gweilo » 18.02.2010

Zdravim.
Cvicim pravidelne od oktobra 2008 a vysledky su zatial taketo (dost chabe) tak vas prosim o pomoc co cvicit ake plany skusit a tak :wink:
Vek: 17
Vaha: 58-59
Vyska: 167 cm

Obrázok
Obrázok
Gweilo
Dátum registrácie: 18.02.2010
Cash on hand: Locked

Príspevokod užívateľa v3nty » 18.02.2010

zrat zrat , dobre ze si pridla fotky , pridaj tak zas o 5mesiacov aurcite uvidiš zmenu(ak ti to vydrží)
Užívateľov profilový obrázok
v3nty
Dátum registrácie: 20.09.2009
Kontaktovať užívateľa:

diky za prvu radu :) este k tomu zraniu mam problem s tym ze nedokazem zozrat vela ... mam nejaky maly zaludok abo co cital som ze teba pit vela vody na roztiahnutie uz sa na tom pracuje a zlepsuje sa to ale velmi pomaly .... co mi na to radite?
Gweilo

Príspevokod užívateľa v3nty » 18.02.2010

diky za prvu radu :) este k tomu zraniu mam problem s tym ze nedokazem zozrat vela ... mam nejaky maly zaludok abo co cital som ze teba pit vela vody na roztiahnutie uz sa na tom pracuje a zlepsuje sa to ale velmi pomaly .... co mi na to radite?
pivovarské kvasinky evraj anto pomahaju a železo :)
v3nty
Dátum registrácie: 20.09.2009
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa rossi » 18.02.2010

Zda sa mi ze na rok aj 3 mesiace cvicenia to je slabe mohlo to byt aj lepsie...A k tomu zaludku no jo pi vela vody a ked nedokazes zjest vela musis sa prekonat a telo si zvykne .....
rossi
Dátum registrácie: 03.12.2009

Príspevokod užívateľa Festricek » 18.02.2010

Pravda.. Poriadne rozťahuj žalúdok.. Pi a jedz čo najčastejšie.. Nemusíš ani vo velkom množstve.. šak po čase ti bude málo si budeš pridávať väčšie sústa.. :P .. Hovorím z vlastnej skúsenosti.. :!: :wink:
"Každý chce mít svaly, ale nikdo nechce zvedat proklatě těžké váhy" (Ronnie Coleman)
Festricek
Dátum registrácie: 11.02.2010

Príspevokod užívateľa UnlImit3d » 18.02.2010

Zda sa mi ze na rok aj 3 mesiace cvicenia to je slabe mohlo to byt aj lepsie...A k tomu zaludku no jo pi vela vody a ked nedokazes zjest vela musis sa prekonat a telo si zvykne .....
Ja s ním cvičím už od začiatku. Spolu sme začali. No je pravda má veľký problém s priberením.. Doosť ho za to zdrbávam nech vela je :D ..sory :D..ale musiš jesť to ti hovorím stále..a makať a makať..Ešte máme veľký kus roboty pred sebou ;-)
UnlImit3d
Dátum registrácie: 10.09.2009

:D ked sme uz pri tom makani ... aky plan by ste mi radili ist??? ja som si teraz spravil split kde som sa snazil zamerat na prsia vyzera asi takto
1. den
prsia (tlaky na rovnej, rozpazovanie na rovnej, pullover)
triceps

2. den
chrbat
biceps

3.den
prsia (tlaky na sikmej, rozpazovanie na sikmej, pullover)
ramena

nohy som v tomto treningu vynechal ... sustredil som sa na prsia najme preto lebo tie ma stvu najviac (spolu s bicepsom)
Gweilo

Príspevokod užívateľa UnlImit3d » 18.02.2010

:D ked sme uz pri tom makani ... aky plan by ste mi radili ist??? ja som si teraz spravil split kde som sa snazil zamerat na prsia vyzera asi takto
1. den
prsia (tlaky na rovnej, rozpazovanie na rovnej, pullover)
triceps

2. den
chrbat
biceps

3.den
prsia (tlaky na sikmej, rozpazovanie na sikmej, pullover)
ramena

nohy som v tomto treningu vynechal ... sustredil som sa na prsia najme preto lebo tie ma stvu najviac (spolu s bicepsom)
A ešte aj to ti furt hovorim že nohy a brucho maš makať :D a ne len cicky chrbat,ramena a ruky :D.Mal si isť podla mojho plánu ..dosť dobrý je ti hovorim
UnlImit3d
Dátum registrácie: 10.09.2009

Ja s ním cvičím už od začiatku. Spolu sme začali. No je pravda má veľký problém s priberením.. Doosť ho za to zdrbávam nech vela je :D ..sory :D..ale musiš jesť to ti hovorím stále..a makať a makať..Ešte máme veľký kus roboty pred sebou ;-)
Ehmmm ale ked som videl tovje fotky tak ty vyzeras ovela lepsie...tak neviem ...
rossi

Ak ti prsia zaostavaju skus zmenit tie cviky ...Tento plan je ZLY
rossi

no jo :) o to ide ze chcem vediet kde robim chyby abo v com to cele je ze ja nevyzeram napr ako on ... preto som tu napisal a hodil fotky
Gweilo

Zaloz si log ..tam sa zisti kde robis chyby pis svoju stravu...Keby som cvicil tak dlho so sparingom tak jak ty so svojim a on by vyzeral tak jak tvoj a ja tak jak ty NASRALO by am to riadne ..preto sa endaj a makaj zer oddychuj :) drzim palce
rossi

Príspevokod užívateľa Grimaso » 18.02.2010

podla mna zly plan musis zapojit aj nohy :wink: skus drepy tie su dobre :wink:
workout
Grimaso
Dátum registrácie: 16.02.2010
Kontaktovať užívateľa:

diky za odpovede :) nohy som cvicil zatial skoro vzdy len pri par treningoch nie ... a teraz som ich vypustil ... zacnem novy plan o tyzden tak tu budem priebezne pridavat nejake otazky abo co
Gweilo

Návrat na "Archiv - Fotky uzivatelov"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný