Bren

Bren

Príspevokod užívateľa Bren » 17.02.2010

Zdravim
tak hodim aj ja sem nejake moje zaciatky.Mam zatial odcvicene s vlastnou vahou zhruba 3 tyzdne,dovod preco som sa odfotil je aby som pripadne videl ak vydrzim nejake zmeny.Moje udaje: Mam 18 rokov vyska 178 cm vaha 80 kg ostatne mieri nema zmysel davat lebo som chudi,jedine co mam velke je sadlo na bruchu :lol: preto som sa rozhodol nieco s tym spravit.Nepouzivam ziadne doplnky, nie ze by som o nich nevedel ale financie nepostutia :( ale zaroven o par mesiacov koncim skolu takze ked sa zamestnam tak aspon viem kde pojde prva vyplata :wink: zatial jem len jedlo co mama navari...

Fotene na sucho bez napumpovania po sprche preto som taky cerveni ak keby ma doma bicuju...
[img]http://i49.tinypic.com/2mm8gvr.jpg[/img]
[img]http://i47.tinypic.com/27zau7s.jpg[/img]
Bren
Dátum registrácie: 17.02.2010
Cash on hand: Locked

Re: Bren

Príspevokod užívateľa Pipač » 17.02.2010

len s maminou kuchynou to bude náročne... poriadne si prečitaj dôlezite temy.. hlavne v treningoch temu od mella určenu pre začiatočníkov a vo výzive od minervamana.. To su všeobecné veci, kt. musi vediet jak nováčik, tak skúsený borec... drz sa..
dufam, ze usilie vydrzi.. a narok budeme porovnávat fotky ;)
,,cesta je cieľ/cieľ je cesta"
Užívateľov profilový obrázok
Pipač
Dátum registrácie: 17.08.2007
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa eqqe » 17.02.2010

NO tak ešte nieje čo hodnotiť cvič poriadne a hlavne veľa veľa kardia, aj behávať by som chodil dosť, a tuk pôjde dole ľahko a ak budeš poriadne cvičiť tak ho vystrieda svalstvo :D :wink:
eqqe
Dátum registrácie: 04.02.2008
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa masteR » 17.02.2010

na 3 tyzdne cvičenia s vlastnou vahou je to super :007
masteR
Dátum registrácie: 21.11.2008

Re: Bren

len s maminou kuchynou to bude náročne...
Co narobis,mame nevysvetlim ze s jej buchiet na pare svaly nerastu :lol:
Ale tak snazim sa jest podla moznosti aspon ranajky si dam Ovsene vlocky s mliekom a hrozienkami,na desiatu si berem nejake to ovocie.Lepsie ako pred 3 tyzdnami som vobec neranajkoval a moje prve jedlo zacinalo o 13:00 :lol: .
dufam, ze usilie vydrzi.. a narok budeme porovnávat fotky ;)
tak dufam ze za ten cas bude vidiet nejaky ten vysledok...

BTW: Vcera som sa bol v Tescu ze si kupim Cottage chees no povedali mi ze to nemaju :( kde si to zviknete kupovat?
Naposledy upravil/-a Bren v 17.02.2010, upravené celkom 1 krát.
Bren

Príspevokod užívateľa tyler » 17.02.2010

v tescu nemali cottage? :roll: to sa mi nechce verit. ale kludne behni do akychkolvek potravin. billa cba bala.. vsade som ho zatial zohnal
príjemné slová nebývajú pravdivé a pravdivé slová nebývajú príjemné....
tyler
Dátum registrácie: 30.01.2009

v tescu nemali cottage? :roll: to sa mi nechce verit. ale kludne behni do akychkolvek potravin. billa cba bala.. vsade som ho zatial zohnal
Mozno som to prehliadol ale ked vravis ze to maju v akychkolvek potravinach tak nebude problem zbehnem inde...ale akurat ked som bol pri regale a hladal som to tak som natrafil na jednu buchtu ako doklada tovar a ta mi povedala ze to nemaju...
Bren

Príspevokod užívateľa cayman » 17.02.2010

urcite maju tesco ma aj svoj Tesco Cottage pozeraj pri tvarohoch tam zvykne byvat
Keď vstúpite do posilovne, sústreďte sa len na maximálny výkon. Akonáhle však máte tréning za sebou, zabudnite na cvičenie a radujte za zo života.
cayman
Odbornik
Dátum registrácie: 27.01.2008

Príspevokod užívateľa teddypicker009 » 17.02.2010

Aspoň nejakých tuniakov a tvrdé syry si kúp, ked už strava doma nepustí :) A cottage nájdeš všade, v Lidli majú tiež pod vlastnou značkou a ten je myslím celkom chutný
lebo o steroidoch mam uz nastudovane ako to funguje a co to robi s vajcami tak cil mam obavy aby mi to nespravilo prazenicu z vajec....
teddypicker009
Dátum registrácie: 08.08.2009

Príspevokod užívateľa bad_angel_86 » 17.02.2010

by si sa niekedy čudoval... ked som na dalekom výxode a zajdem do tesca vo svidníku, nebodaj vo vranove, často krát tam nenajdeš isté druhy výrobkov, tým nexcem nikoho uraziť, ale viac krát som potreboval prespať v stropkove, alebo vo svidníku a xcel som si nakupiť tvarohy a kuracinu a ničoho nebolo :roll:
[size=150]WWW.SKROIDS.COM[/size]

[img]http://img267.imageshack.us/img267/1206/15022011448.jpg[/img][img]http://img841.imageshack.us/img841/7459/schrnka01x.jpg[/img]
bad_angel_86
Dátum registrácie: 31.01.2009
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa tyler » 17.02.2010

aj to je mozne. neviem ako na vychode ale viem ze kopa dodavatelov a logistickych centier je asi hlavne na zapade.
príjemné slová nebývajú pravdivé a pravdivé slová nebývajú príjemné....
tyler
Dátum registrácie: 30.01.2009

Príspevokod užívateľa Maxton » 18.02.2010

tak v Presove to maju urcite.... a Svidnik to je zapadakov :lol: , tam v cba kupis lepsie ako v ich "velkom" tescu

nechcem urazit nikoho kto je odtial
I povstal cvik z rodu základných a sľúbil krivým, že sa narovnajú, slabým, že zosilnejú, chudým, že priberú... I riekol pred davom zhromaždených ľudí : "Verte vo mňa, cvičte ma, lebo bude požehnaný každý, kto ma okúsi!
Maxton
Dátum registrácie: 16.03.2009

Príspevokod užívateľa kevyn68 » 18.02.2010

Bren:Odporucil by som ti kardio.Ak zacnes tvrdo makat a poriadne sa stravovat tuk nahradia svaly ;).Hlavne si precitaj par clankov,co cvicit ako zaciatocnik atd.Drzim ti palce :)
Bodybuilding is my life!!
kevyn68
Dátum registrácie: 15.02.2010

Návrat na "Archiv - Fotky uzivatelov"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný