zaciatok

zaciatok

Príspevokod užívateľa pili100 » 17.02.2010

pili100
Dátum registrácie: 17.02.2010
Cash on hand: Locked

Príspevokod užívateľa cayman » 17.02.2010

ak budes makat tak bude
Keď vstúpite do posilovne, sústreďte sa len na maximálny výkon. Akonáhle však máte tréning za sebou, zabudnite na cvičenie a radujte za zo života.
Užívateľov profilový obrázok
cayman
Odbornik
Dátum registrácie: 27.01.2008

Príspevokod užívateľa v3nty » 17.02.2010

fail :D
v3nty
Dátum registrácie: 20.09.2009
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Art » 17.02.2010

chalanisko ma vacsie ramena jak ja teraz :D
Art
Dátum registrácie: 02.02.2009

Príspevokod užívateľa cayman » 17.02.2010

Festricek pokracuj s tymito debilinami co pises a nebude dlho trvat kym sa dopracujes k BANu. Vysmievas sa a pritom ostatni by sa mohli v klude smiat tebe..

pili jeb na neho makaj a budes lepsi ako on
Keď vstúpite do posilovne, sústreďte sa len na maximálny výkon. Akonáhle však máte tréning za sebou, zabudnite na cvičenie a radujte za zo života.
cayman
Odbornik
Dátum registrácie: 27.01.2008

Príspevokod užívateľa Drabco88 » 17.02.2010

Asi prvy koment kde sa nebude reagovať na festricka :lol: kašli na neho,aj cutler začinal ako ty,a pozri na neho teraz.
Drabco88
Dátum registrácie: 09.10.2009

Príspevokod užívateľa rossi » 17.02.2010

Asi prvy koment kde sa nebude reagovať na festricka :lol: kašli na neho,aj cutler začinal ako ty,a pozri na neho teraz.
lepsi priklad nebol?? ze CUTLER :D:D:D
rossi
Dátum registrácie: 03.12.2009

Príspevokod užívateľa Drabco88 » 17.02.2010

Ak mam ja niečo povedať,tak to že kritika je dobra vec,ale ide od toho ako to povieš,a tvoj koment ho veľmi určite nepotešil :wink:
Drabco88
Dátum registrácie: 09.10.2009

Príspevokod užívateľa tyler » 17.02.2010

mal som tak trochu namysli aj teba. netreba na vsetko odpisovat: sak pohode a tak :roll: okey dnes mi to uz jebe kazdeho dnes buzreujem berte ma z rezervou
príjemné slová nebývajú pravdivé a pravdivé slová nebývajú príjemné....
tyler
Dátum registrácie: 30.01.2009

Príspevokod užívateľa Festricek » 17.02.2010

mal som tak trochu namysli aj teba. netreba na vsetko odpisovat: sak pohode a tak :roll: okey dnes mi to uz jebe kazdeho dnes buzreujem berte ma z rezervou
Veď tak keď sa nudím?.. A fórum je o tom aby sa na ňom písalo predsa?.. Nje?.. Ja tu beriem každého s rezervou.. Všetci sú tu voláky nažhavený namňa a to som tu ešte len 1 deň.. Sranda no.. krásne meno som si urobil.. :twisted: :oops:
"Každý chce mít svaly, ale nikdo nechce zvedat proklatě těžké váhy" (Ronnie Coleman)
Festricek
Dátum registrácie: 11.02.2010

Príspevokod užívateľa tyler » 17.02.2010

tu nejde oto ci sa ty nudis. ked tak kopirujem ti tu 6 pravidlo, snad pochopis co som ti tym chcel povedat :roll: Pravidlo č.6
Nesnaž sa naháňať si príspevky ,,spamovaním,, ,čiže písaním odveci...Toto nieje pokec,tak píš k veci!
príjemné slová nebývajú pravdivé a pravdivé slová nebývajú príjemné....
tyler
Dátum registrácie: 30.01.2009

Príspevokod užívateľa Festricek » 17.02.2010

tu nejde oto ci sa ty nudis. ked tak kopirujem ti tu 6 pravidlo, snad pochopis co som ti tym chcel povedat :roll: Pravidlo č.6
Nesnaž sa naháňať si príspevky ,,spamovaním,, ,čiže písaním odveci...Toto nieje pokec,tak píš k veci!
Dík za upozornenie.. Idem ja čítať nejaké rady radšej.. športu zdar borče.. 8) :wink:
"Každý chce mít svaly, ale nikdo nechce zvedat proklatě těžké váhy" (Ronnie Coleman)
Festricek

Príspevokod užívateľa syny1 » 18.02.2010

pili100

Jasne ze budes borec 8)
zrat makat a bude vsetko
syny1
Dátum registrácie: 03.01.2010

Príspevokod užívateľa Festricek » 18.02.2010

Festricek,rozhadže teba vôbec niečo? :lol: Zdaš sa mi ako uplna flegma :lol:
toto niektorých ľudí dojebe najviac, ak do teba podjebuje a ty ho máš totálne vpč a si ho nevšímaš, a keď už niečo povieš a je to slušné, tak len sám na sebe vidí aký je chudák oproti tebe,

Festricek ty hlavne veľa jedz, a kvalitne, nie kktiny a budeš sa zlepšovať až budeš sám prekvapený, držím prsty a pili100 to isté platí aj pre teba :wink:
Brunteles.. Díky ti.. Športu zdar chlape :P :wink:
Festricek

Príspevokod užívateľa Gweilo » 18.02.2010

chlapcovi co zalozil temu ... urcite ked budes cvicit tak sa to zlepsi :wink: len nesmies stratit motivaciu ked to pojde pomaly a vytrvat
Gweilo
Dátum registrácie: 18.02.2010

Návrat na "Archiv - Fotky uzivatelov"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný