poprosím zmazať

Príspevokod užívateľa tyler » 17.02.2010

Ci vyzeras dobre alebo sa citis dobre to suvisi stym :p
ak ti niekto povie ze vyzeras dobre tak si spokojny? potesi to asi kazdeho. ale nikdy som nebol v situaci ze by ma niekto pochvalil a ja by som si povedal tak toto je to oco mi islo.vzdy chcem viac :evil:
príjemné slová nebývajú pravdivé a pravdivé slová nebývajú príjemné....
Užívateľov profilový obrázok
tyler
Dátum registrácie: 30.01.2009
Cash on hand: Locked

Príspevokod užívateľa Drabco88 » 17.02.2010

tyler nemôžem nič ine ako suhlasiť :lol: tak stači mi ruka 40ka,ale nie dam na 42,už mam 42,chcem teraz hrudník taky,a podobne,nikdy sa nezastavime :oops:
Drabco88
Dátum registrácie: 09.10.2009

Príspevokod užívateľa Pipač » 18.02.2010

moderátori sa snazia vyhýbať čisteniu osobných tem ako su fotky uzivatelov alebo treningové logy, robia to len ak to uzivatelia prehanaju.. svoje osobné komplexy si riešte navštevou psychologa nie na fore.

Vyjadrujte sa k fotkam, nepouzivajte vulgarizmy. Ak niekto cviči z jedineho dôvodu (ženy) tiez sa mi to nepáči, ale rešpektujem to...F. to navyše vysvetlil, ze to myslel ironicky, (aj ked tu ironiu citit z toho moc nebolo...)
,,cesta je cieľ/cieľ je cesta"
Užívateľov profilový obrázok
Pipač
Dátum registrácie: 17.08.2007
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Festricek » 18.02.2010

moderátori sa snazia vyhýbať čisteniu osobných tem ako su fotky uzivatelov alebo treningové logy, robia to len ak to uzivatelia prehanaju.. svoje osobné komplexy si riešte navštevou psychologa nie na fore.

Vyjadrujte sa k fotkam, nepouzivajte vulgarizmy. Ak niekto cviči z jedineho dôvodu (ženy) tiez sa mi to nepáči, ale rešpektujem to...F. to navyše vysvetlil, ze to myslel ironicky, (aj ked tu ironiu citit z toho moc nebolo...)
ďakujem.. :roll: :wink:
"Každý chce mít svaly, ale nikdo nechce zvedat proklatě těžké váhy" (Ronnie Coleman)
Festricek
Dátum registrácie: 11.02.2010

Návrat na "Archiv - Fotky uzivatelov"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný