poprosím zmazať

poprosím zmazať

Príspevokod užívateľa Festricek » 16.02.2010

zmazať Ďakujem..
Naposledy upravil/-a Festricek v 27.01.2011, upravené celkom 2 krát.
Festricek
Dátum registrácie: 11.02.2010
Cash on hand: Locked

Príspevokod užívateľa Rokie » 16.02.2010

35 :roll:
"Pyramidy nechte Egypťanům a bolest masochistům!"

"Ja si myslím, že do katabolizmu sa dostaneš jedine ak si buď v koncentráku, beháš maratóny a nič neješ, alebo držíš protestnú hladovku." :D
Užívateľov profilový obrázok
Rokie
Žvanil
Dátum registrácie: 18.06.2009
Bolo mu ďakované: 2 krát
Kontaktovať užívateľa:

35 :roll:
čo sa ti nezdá?.. :?
Festricek

Príspevokod užívateľa Drabco88 » 16.02.2010

Za tri mesiace nehľadaj zmenu,možno iba minimalnu :wink: Daj sem fotky tak po pol roku,a vtedy ti to chalani zhodnotia lepšie.Napiš svoj plan,stravu,atď...
Drabco88
Dátum registrácie: 09.10.2009

Za tri mesiace nehľadaj zmenu,možno iba minimalnu :wink: Daj sem fotky tak po pol roku,a vtedy ti to chalani zhodnotia lepšie.Napiš svoj plan,stravu,atď...
Strava?.. žeriem všetko čo mi príde pod ruky a čo najčastejšie.. pribral som 10 Kg ale zase sa nemôžem pohnúť.. Plán.. Ako myslíš cvičebný či jak?.. :oops: :P
Festricek

Príspevokod užívateľa mello13 » 16.02.2010

tak sa snaž jesť čo najviac ale kvalitne nie všetko
mello13
Moderator
Dátum registrácie: 18.11.2007
Kontaktovať užívateľa:

tak sa snaž jesť čo najviac ale kvalitne nie všetko
Aj by som jedol kvalitne keby boli Financie.. Naši sú po rozvode a s peniazmi nám to dáko nevychádza.. Inakšie žeriem raňajky,desiatu,obed, poobede hocičo a potom ešte večeru.. :?
Festricek

Príspevokod užívateľa Drabco88 » 16.02.2010

No jo nie každy to ma ľahke to isto chapeme,ale tento šport je naročny ako fyzicky,tak aj psychicky,a aj po finančnej stranke
Drabco88

Príspevokod užívateľa Maxton » 16.02.2010

No jo nie každy to ma ľahke to isto chapeme,ale tento šport je naročny ako fyzicky,tak aj psychicky,a aj po finančnej stranke
nemusi to brat ako sport, moze to brat aj ako konicek
I povstal cvik z rodu základných a sľúbil krivým, že sa narovnajú, slabým, že zosilnejú, chudým, že priberú... I riekol pred davom zhromaždených ľudí : "Verte vo mňa, cvičte ma, lebo bude požehnaný každý, kto ma okúsi!
Maxton
Dátum registrácie: 16.03.2009

Beriem to skôr ako koníček.. ja sa venujem hlavne bicyklovaniu.. Cvičím len preto aby som dáko v lete na kúpalisku vyzeral a aby sa zamnou aspoň dáka baba obzerela.. :lol: :shock:
Festricek

Príspevokod užívateľa Maxton » 16.02.2010

Beriem to skôr ako koníček.. ja sa venujem hlavne bicyklovaniu.. Cvičím len preto aby som dáko v lete na kúpalisku vyzeral a aby sa zamnou aspoň dáka baba obzerela.. :lol: :shock:
tak toto sa neda nazvat ani konickom, to by ta muselo najprv bavit
I povstal cvik z rodu základných a sľúbil krivým, že sa narovnajú, slabým, že zosilnejú, chudým, že priberú... I riekol pred davom zhromaždených ľudí : "Verte vo mňa, cvičte ma, lebo bude požehnaný každý, kto ma okúsi!
Maxton
Dátum registrácie: 16.03.2009

Príspevokod užívateľa toso159753 » 17.02.2010

no....k tym cielom..ja som tiez najprv chcel len tak ako ze nakupalisko a koli babam a tak....ale teraz mam ciele co najvecsi objem :)....takze len tak dalej...prajem co najviac kvlaitneho svalstva...PS: kde chodievas??do Californie cvicit?
toso159753
Dátum registrácie: 05.03.2009

Príspevokod užívateľa Festricek » 17.02.2010

no....k tym cielom..ja som tiez najprv chcel len tak ako ze nakupalisko a koli babam a tak....ale teraz mam ciele co najvecsi objem :)....takze len tak dalej...prajem co najviac kvlaitneho svalstva...PS: kde chodievas??do Californie cvicit?
A veď ty si Tomáš Pobijak.. :lol: ..Som si ťa pridával na FCB ale si to odignoroval.. Poznám Pálovcom,Matloňa a celú bandu.. :)
Festricek

Príspevokod užívateľa Festricek » 17.02.2010

Cvičím preto aby som vyzeral ako chlap.. Robím to pre svoje dobro.. To zo ženami bolo myslené ironicky.. A aj keby.. šak kto by sa nechcel páčiť babám.. Od každej len počuješ aký sexoš a všetci sú to vyrisovaný teepci.. Dosť ma to motivovalo keď som ich raz za čas počul kecať o tomto.. Potom soms a pozrel do zrkadla a povedal si.. CHlape mal by si zo sebou nječo robiť.. A odvtedy je to tak :wink: :roll:
"Každý chce mít svaly, ale nikdo nechce zvedat proklatě těžké váhy" (Ronnie Coleman)
Festricek

Príspevokod užívateľa Drabco88 » 17.02.2010

každy to robi z ineho dôvodu,samozrejme aj ja som vždy rad že som spravil kus poriadnej roboty,tak isto som rad že vyzeram lepšie,a podobne.Myslim ale že pre ženy to až tak robiť netreba,predsa ak ťa ma rada nezaleži natom ako vyzeraš,ale čo je v tebe,ale to sem už nepatri,to len moj nazor :wink:
Drabco88

Návrat na "Archiv - Fotky uzivatelov"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný