Zero

Príspevokod užívateľa rossi » 15.02.2010

jj Suhlasim s Neo-M uvidis neskor ..kazdy ti bude hovorit ze uz vyeras super ..ale ty si povies ej sak nic neni vidno a pojde szase hore ...
Užívateľov profilový obrázok
rossi
Dátum registrácie: 03.12.2009
Cash on hand: Locked

Príspevokod užívateľa kevyn68 » 15.02.2010

Ale či naberajú kvalitne :wink:
Tak im ide nabrat,co najviac.. oni to potom zrysuju.I ked je pravda,ze to uz je dost tuku.Mne sa paci skor taka aleticka postava cize k mojej vyske 176cm mi bude asi stacit dakych 80 kg max :)Viac by nebolo dobre zvhladom nato,ze chodim na thajsky box a tkd.
ak priberu 4kg tyzdenne a potom zrysuju tak z nich poriadne nic neostane.

nebude ti stacit 80kg to si hovori kazdy :D
My sme sa nepochopili... oni niesu v objemovke len tyzden.
Mozno nie :DAle teraz je to so mnou aj tak take... nabral som potom som ochorel,ze som musel lezat,tak som zas schudol... :( Prepodkladam,ze mam cas este s tou vahou kedze mam iba 15 rokov :)
kevyn68
Dátum registrácie: 15.02.2010

Príspevokod užívateľa kevyn68 » 15.02.2010

jj Suhlasim s Neo-M uvidis neskor ..kazdy ti bude hovorit ze uz vyeras super ..ale ty si povies ej sak nic neni vidno a pojde szase hore ...
Mas pravdu,pretoze ked som zacinal aktivne posilnovat a sportovat vazil som fakt malo.. normalne sa to hanbim tu napisat :x .Potom som velmi rychlo nabral 5-7kg,ale ja som na sebe nevidel nejak extra zmeny..aj ked mi kazdy hovoril,ze som dako "zmuznel" :P
kevyn68

Príspevokod užívateľa Drabco88 » 15.02.2010

Nikto na sebe nevidi zmeny,lebo ty ako každy z nas každy deň v zrkadle pozičky,tak veľmi tu zmenu nepoicitiš,ale ten čo ťa uvidi po pol roku už veru ano :)
Drabco88
Dátum registrácie: 09.10.2009

Príspevokod užívateľa kevyn68 » 16.02.2010

Jasne...aj ked sa zmeram,alebo odvazim vidim pokrok,ale je to pre mna malo (zatial )
kevyn68

Príspevokod užívateľa Mustang » 16.02.2010

Tak im ide nabrat,co najviac.. oni to potom zrysuju.I ked je pravda,ze to uz je dost tuku.Mne sa paci skor taka aleticka postava cize k mojej vyske 176cm mi bude asi stacit dakych 80 kg max :)Viac by nebolo dobre zvhladom nato,ze chodim na thajsky box a tkd.

Mozno nie :DAle teraz je to so mnou aj tak take... nabral som potom som ochorel,ze som musel lezat,tak som zas schudol... :( Prepodkladam,ze mam cas este s tou vahou kedze mam iba 15 rokov :)
myslim ze sme sa pochopily, napisal si ze TYZDENNE PRIBERU 2-4KG, a ja som nato reagoval a nemyslel som ze cvicia tyzden, no chapeme sa proste :)
Nechoď tam, kam vedie cesta...namiesto toho choď tam, kde žiadna nieje a zanechaj stopu...
Mustang
Moderator
Dátum registrácie: 25.07.2006

Príspevokod užívateľa kevyn68 » 16.02.2010

myslim ze sme sa pochopily, napisal si ze TYZDENNE PRIBERU 2-4KG, a ja som nato reagoval a nemyslel som ze cvicia tyzden, no chapeme sa proste :)
No ano :) Fuu bol som vcera (pondelok)u zubara a nasli mi hnis v zadnom zube,tak mi ho zubar vytrhol :( tak sa mi poriadne este neda jest achh :( Tak mi drzte palce nech sa to uz zahoji :)
kevyn68

Príspevokod užívateľa mello13 » 16.02.2010

Pravidlo č.11

Nequotujte (necitujte) dlhé príspevky a fotky!
mello13
Moderator
Dátum registrácie: 18.11.2007
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Festricek » 16.02.2010

Preboha.. Dachau.. Mal by si začať poriadne žrať chlape! :evil: :!: ..
Festricek
Dátum registrácie: 11.02.2010

Príspevokod užívateľa Maxton » 17.02.2010

Prajem vela kil :) ... hlavne sa nevzdavaj
I povstal cvik z rodu základných a sľúbil krivým, že sa narovnajú, slabým, že zosilnejú, chudým, že priberú... I riekol pred davom zhromaždených ľudí : "Verte vo mňa, cvičte ma, lebo bude požehnaný každý, kto ma okúsi!
Maxton
Dátum registrácie: 16.03.2009

Návrat na "Archiv - Fotky uzivatelov"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní