Zero

Zero

Príspevokod užívateľa Zero » 15.02.2010

Takže v prvom rade by som Vás chcel všetkých pozdraviť :) Konečne som sa rozhodol niečo spraviť zo svojou postavou kedže je na tom biedne. Cvičím asi 3 týždne a pridané foto sú ešte z čias keď som necvičil. Vtedy som mal približne 54kg. Každý deň sa snažím dbať na pestrú stravu a napchávam sa aby som nebol nikdy hladný. Denne jem tak cca 6-7x. Postupne zvyšujem porcie a aj do školy brávam o 2-3 rožky viac. Ohľadom cvikov už čoto viem, kedže toto fórum poznám asi 7mesiacov, články mám načítané takže v tom by problém nemal byť. Najťažšia bude tá praktická časť :) Snažím sa cvičiť z čo najväčšiou správnosťou vykonávania cvikov.. Dúfam že sa budem v tomto kolektíve cítiť dobre a pomôžete mi dosiahnuť moju vysnívanú postavu.
Vek: 15
Výška: 182cm
Váha: 57kg :oops:
Biceps: 26cm :lol:
Naposledy upravil/-a Zero v 24.02.2010, upravené celkom 1 krát.
Užívateľov profilový obrázok
Zero
Dátum registrácie: 15.02.2010
Cash on hand: Locked

Príspevokod užívateľa Janco406 » 15.02.2010

Nech Ti to vydrzi :wink: A zaloz si log,pomoze Ti.
Treningom k dokonalosti.
Janco406
Dátum registrácie: 04.11.2009

Príspevokod užívateľa Drabco88 » 15.02.2010

No poriadne papkaj,lebo toto treba zmeniť,snaž sa a pojde to :wink: Inak k tomu že sa snažiš do školy o 2,3 rožky viac tak na toto sa vykašli,vezmi mäso a ryžu,neviem do akej si v škole,ale tipujem že tak aspoň do druhej a potrebuješ poriadnu stravu :) nech ti to vydrží založ log.
Drabco88
Dátum registrácie: 09.10.2009

Príspevokod užívateľa tyler » 15.02.2010

si mlady tak ak nato nebudes srat bude to fajin. a inak rozky niesu desiata :wink:
príjemné slová nebývajú pravdivé a pravdivé slová nebývajú príjemné....
tyler
Dátum registrácie: 30.01.2009

ráno vstanem asi tak 6:30 a odchádzam z domu asi tak 7:15 na bus do školy, ráno aj keď niečo zjem nieje toho vela lebo mi takto z rána nechutí :) musím tomu postupne pridávať a bude to fajn (dúfam). A k tej desiate 7 šunkových rožkov zo syrom a šalátom je zatiaľ pre mňa dosť. Dokázal som pribrať za 3 týždne 3kg čo je pri mojej postave ektomorfa až až :) budem sa snažiť do školy brať nejakú tú ryžu, kuracinku a uvidím ako to pôjde :) ale zatiaľ dík za rady
Zero

Neboj sa toho že rano neješ,ja tak isto niekedy rano do seba som niečo dal a až ma naplo :? A teraz?sa musim krotiť :lol: Ono to všetko pôjde,len nie hneď...
Drabco88

Príspevokod užívateľa rossi » 15.02.2010

Praveze rano by mal jest ..ranajky su najdolezitejsie jedlo ....
rossi
Dátum registrácie: 03.12.2009

Praveze rano by mal jest ..ranajky su najdolezitejsie jedlo ....
Nevravím že nie,lenže neviem či aj ty si mal ten problem proste rano nie ani za boha sa nedalo nič ani vodu vypiť skoro,ale stači to prekonať a je to Ok :wink:
Drabco88

šak ja by som sa chcel ráno naraňajkovať ale tak niekedy si aj dlhšie pospím a potom nestíham :D a ešte aj keď máme dvojhodinovku tak mi v bruchu vyhrávajú muzikanti a všetci sa tam smejeme :D
Zero

Príspevokod užívateľa kevyn68 » 15.02.2010

K tomu sa dopracujes ;) a nezabudaj na pitny rezim aj ten je dolezity.
Ja ked som len posilnoval,tak som dokazal nabrat tiez len 1kg-2kg tyzdenne (tiez som chudej postavy a mam rychly metabolizmus).No teraz sa venujem aj taekwondu a thajskemu boxu,tak si predstav co mi to musi dat za namahu,aby som nieco aj pribral :D
kevyn68

Príspevokod užívateľa cayman » 15.02.2010

len 1-2kg tyzdenne?? praveze to je dost vela
Keď vstúpite do posilovne, sústreďte sa len na maximálny výkon. Akonáhle však máte tréning za sebou, zabudnite na cvičenie a radujte za zo života.
cayman
Odbornik
Dátum registrácie: 27.01.2008

Hej? :D Ja som to porovnaval s kamaratmi,co su v objemovke oni naberaju tyzdenne 2-4 Kg.
kevyn68

Príspevokod užívateľa Rokie » 15.02.2010

Ale či naberajú kvalitne :wink:
"Pyramidy nechte Egypťanům a bolest masochistům!"

"Ja si myslím, že do katabolizmu sa dostaneš jedine ak si buď v koncentráku, beháš maratóny a nič neješ, alebo držíš protestnú hladovku." :D
Rokie
Žvanil
Dátum registrácie: 18.06.2009
Bolo mu ďakované: 2 krát
Kontaktovať užívateľa:

Tak im ide nabrat,co najviac.. oni to potom zrysuju.I ked je pravda,ze to uz je dost tuku.Mne sa paci skor taka aleticka postava cize k mojej vyske 176cm mi bude asi stacit dakych 80 kg max :)Viac by nebolo dobre zvhladom nato,ze chodim na thajsky box a tkd.
kevyn68

Príspevokod užívateľa Mustang » 15.02.2010

Tak im ide nabrat,co najviac.. oni to potom zrysuju.I ked je pravda,ze to uz je dost tuku.Mne sa paci skor taka aleticka postava cize k mojej vyske 176cm mi bude asi stacit dakych 80 kg max :)Viac by nebolo dobre zvhladom nato,ze chodim na thajsky box a tkd.
ak priberu 4kg tyzdenne a potom zrysuju tak z nich poriadne nic neostane.

nebude ti stacit 80kg to si hovori kazdy :D
Nechoď tam, kam vedie cesta...namiesto toho choď tam, kde žiadna nieje a zanechaj stopu...
Mustang
Moderator
Dátum registrácie: 25.07.2006

Návrat na "Archiv - Fotky uzivatelov"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný