Vyžla Slim_Shady

Vyžla Slim_Shady

Príspevokod užívateľa slim_shady » 05.02.2010

Seruste...cvicim tak cca 4 mesiace ale mal som nejaku tu 3 tyzdnovu pauzu v tom...takze zatal nie moc...nebral som ziadne doplnky az teraz som si kupil protak ale toto je fotene predtym jak som ho zacal brat...a mam 16 rokov :) a vazim 56.5... co vy na to?
Naposledy upravil/-a slim_shady v 26.10.2010, upravené celkom 1 krát.
slim_shady
Dátum registrácie: 04.02.2010
Cash on hand: Locked
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa teddypicker009 » 05.02.2010

Paže sa mi páčia :) Ale tá váha je naozaj malá, treba jesť veľa, často a kvalitne. Držím palce :007
lebo o steroidoch mam uz nastudovane ako to funguje a co to robi s vajcami tak cil mam obavy aby mi to nespravilo prazenicu z vajec....
teddypicker009
Dátum registrácie: 08.08.2009

Príspevokod užívateľa eqqe » 05.02.2010

A viac ako bicepsi by som cvičil chrbát...
Užívateľov profilový obrázok
eqqe
Dátum registrácie: 04.02.2008
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Rokie » 05.02.2010

Zaujimala by ma aj vyška a aj nejake ine pozy ale ruky su celkom OK :wink:
"Pyramidy nechte Egypťanům a bolest masochistům!"

"Ja si myslím, že do katabolizmu sa dostaneš jedine ak si buď v koncentráku, beháš maratóny a nič neješ, alebo držíš protestnú hladovku." :D
Rokie
Žvanil
Dátum registrácie: 18.06.2009
Bolo mu ďakované: 2 krát
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa slim_shady » 05.02.2010

vyska? cca 172 alebo tak okolo... aaa no jo snazim sa jest strasne vela...a co chodime do fitka tak vacsina nabrala aj nejake to sadlo ale ja skoro vobec...tak nevim... aaa ten chrbat... za prve som ho tam zle napal...ale mas pravdu mam ho maly...mozno to bolo tym planom co som mal ale nevedel som ho dat vacsi...teraz mam novy plan tak hadam pomoze :)
slim_shady
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Agony » 05.02.2010

pomaly dalej zajdes ;) radsej pomaly a kvalitnejsie
na 2 mesiace slusne , makaj dalej, gl synku :lol: :wink:
Agony
Dátum registrácie: 08.09.2007

Príspevokod užívateľa Mustang » 05.02.2010

vyska? cca 172 alebo tak okolo... aaa no jo snazim sa jest strasne vela...a co chodime do fitka tak vacsina nabrala aj nejake to sadlo ale ja skoro vobec...tak nevim... aaa ten chrbat... za prve som ho tam zle napal...ale mas pravdu mam ho maly...mozno to bolo tym planom co som mal ale nevedel som ho dat vacsi...teraz mam novy plan tak hadam pomoze :)
pokial netrpis nejakou chorobou ktora ti brani pribrat, jes malo a mozes si mysliet ze jes vela
Nechoď tam, kam vedie cesta...namiesto toho choď tam, kde žiadna nieje a zanechaj stopu...
Mustang
Moderator
Dátum registrácie: 25.07.2006

Príspevokod užívateľa slim_shady » 06.02.2010

Nooo sak chorobou asi netrpim :) aaa no jo nevim ci je to dost ale jem o dost viacej ako ostatni...mozno len zlu stravu...mal by som s tym neco spravit...ale predtym ako som zacal posilovat som bol o dost chudsi takze mozno je to tym ze som este len zacal priberat :) predtym som jedol malo az teraz posledene 3 mesaice som zacal jest poriadne :)
slim_shady
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Mustang » 06.02.2010

Nooo sak chorobou asi netrpim :) aaa no jo nevim ci je to dost ale jem o dost viacej ako ostatni...mozno len zlu stravu...mal by som s tym neco spravit...ale predtym ako som zacal posilovat som bol o dost chudsi takze mozno je to tym ze som este len zacal priberat :) predtym som jedol malo az teraz posledene 3 mesaice som zacal jest poriadne :)
napis co si vcera zjedol
Nechoď tam, kam vedie cesta...namiesto toho choď tam, kde žiadna nieje a zanechaj stopu...
Mustang
Moderator

Príspevokod užívateľa xleba » 06.02.2010

poznam to z vlastnej skusenosti, ze ked si myslim, ze jem vela, jem malo. takze treba papat vela a kvalitne, hlavne sledovat nutricne hodnoty potravin
xleba
Dátum registrácie: 03.11.2008

Príspevokod užívateľa LuQino » 06.02.2010

Toto si dal za 4 mesiace ??? :?: :?: :?:
Biceps:43 cm

Výška : 184
LuQino
Dátum registrácie: 03.12.2009
Kontaktovať užívateľa:

nj za 4 mesiace cca...je to vela alebo malo?... aa vcera som zjedol...moment...na ranajky protak a 2 chleby s nutelou...potom nejake ceralie...potom na obed som mal omacku s volskym okom potom som mal estoviny s tuniakom potom zase protak a na veceru si nepamatam...ale toto neni dobry priklad lebo som chory a jest mi moc nechuti...dufam ze este aj to malo schudnem :)
slim_shady
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa I<3Girls » 06.02.2010

:lol: sprav si v hlave jedalnicek, ktory sa budes snazit dodrziavat.. 6 plnohodnotnych jedal plus nejake 2-3 drinky (protein/gainer)
Existujú tri životné zásady, ako sa stať anabolickým a to sú tréning, výživa a spánok. Všetky tri musia byť zosúladené, ak chcete byť úspešní v budovaní seriózneho svalstva.
I<3Girls
Dátum registrácie: 24.03.2008

No jo rozmyslam ze zacnem teraz poriadne jedavat...musim si pozret nejaky jedalnicek ale teraz zerem uplne iba nasilu... idem ceknut tu na fore jake su tu jedalnicky :)
slim_shady
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Mustang » 06.02.2010

nj za 4 mesiace cca...je to vela alebo malo?... aa vcera som zjedol...moment...na ranajky protak a 2 chleby s nutelou...potom nejake ceralie...potom na obed som mal omacku s volskym okom potom som mal estoviny s tuniakom potom zase protak a na veceru si nepamatam...ale toto neni dobry priklad lebo som chory a jest mi moc nechuti...dufam ze este aj to malo schudnem :)
a to je to vela co si zjedol ? problem odhaleny-vyries to

nazer sa kazde 2-3 hodiny
Mustang
Moderator

Návrat na "Archiv - Fotky uzivatelov"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný