abdi

Príspevokod užívateľa Drabco88 » 26.01.2010

Drabco88
Dátum registrácie: 09.10.2009
Cash on hand: Locked

Príspevokod užívateľa Maxton » 26.01.2010

cau ak nechodis do posilky tak zacni, popripade si zozen nieco na nohy ale to je tazko len tak cize radsej posilovna... na dva mesiace je to v poho...

a za symetriu svalov nemozes, sa ti to kus upravi ked naberies viac hmoty
však prave genetika nepusti :( ... a ked chcem nabrať hmotu tak len jest a jesť, cvičiť s veľkymi vahami po malo opakovani, po prípade aké doplnky ku treningu by ste mi odporučili vdaka :(
no tak napr tie velke vahy na malo op tiez neni nejake super vhodne, zacinas a slachy nemas natolko silne zeby ti taku zataz zvladli ... ja by som siel normalne na 8-10 op ... + o technike nevravim a kedze to cvicis doma nemas ani sparinga ktory by ti pripadne pomohol
I povstal cvik z rodu základných a sľúbil krivým, že sa narovnajú, slabým, že zosilnejú, chudým, že priberú... I riekol pred davom zhromaždených ľudí : "Verte vo mňa, cvičte ma, lebo bude požehnaný každý, kto ma okúsi!
Užívateľov profilový obrázok
Maxton
Dátum registrácie: 16.03.2009

Príspevokod užívateľa abdinho » 26.01.2010

cau ak nechodis do posilky tak zacni, popripade si zozen nieco na nohy ale to je tazko len tak cize radsej posilovna... na dva mesiace je to v poho...

a za symetriu svalov nemozes, sa ti to kus upravi ked naberies viac hmoty
JJ nemoze za to ale on pisal ze to co ma doma tak robi TLAKY,bicak a ostatne ....a myslim si ze pullover ,dole hlavou tlaky ,rozpazovacky asi moc nedava ...a ako si napisal zlepsi sa to ked nabere hmotu ale neuskodi mu ak ich trosku roztiahne a zamaka na vrchu cicky
toto si pekne vystihol o vrcu cicky, proste to ma fakt serie ze hore to mam take chabe :( proste aj ked napnem cicku a prejdem si po nej tak citim ako tam mam taku preliačinu abo ako by som to nazval.
abdinho
Dátum registrácie: 26.01.2010

Príspevokod užívateľa lipkofil » 26.01.2010

s tym sa nic ine neda urobit ako len nabrat na nich hmotu
lipkofil
Dátum registrácie: 02.07.2008
Poďakoval: 1 krát

Príspevokod užívateľa le3mur » 27.01.2010

chcelo by to trochu objemu nahodit inac dobre
človek je jediny živočich ktory,sa dokaze smiat najabsurdnejsim veciam
le3mur
Dátum registrácie: 09.03.2009

Príspevokod užívateľa abdinho » 27.01.2010

diki moc hoši, no tak ja sa budem dalej snažiť makať na sebe.
abdinho
Dátum registrácie: 26.01.2010

Návrat na "Archiv - Fotky uzivatelov"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní