Mato_444

Mato_444

Príspevokod užívateľa Mato_444 » 13.01.2010

Tu je moja vychudnutá postava :oops:
vek 21, výška 187, váha 68 kg, tuk cca 10%, biceps 33 cm

Môj cieľ je 75 kg a byť čo "najvyrezanejší". Cvičím od začiatku júla bez prestávok.

Kulturistické pózy veľmi neovládam, to sú skôr také chabé pokusy :lol:

Pls komenty :)

[img]http://img268.imageshack.us/img268/6523/ja1g.jpg[/img]

[img]http://img268.imageshack.us/img268/1299/ja2dv.jpg[/img]

[img]http://img189.imageshack.us/img189/2742/ja3jk.jpg[/img]
Naposledy upravil/-a Mato_444 v 13.01.2010, upravené celkom 1 krát.
Užívateľov profilový obrázok
Mato_444
Dátum registrácie: 19.12.2009
Cash on hand: Locked

Príspevokod užívateľa marcus-16 » 13.01.2010

si velmi chudy, chce to hmotu..
kolko si za toho pol roka co cvicis pribral?
->..ja cvicim len ruky a hrudnik!!!aby ked sa vyzleciem na plazi aby to dako vyzeralo kto sa ti pozera na chrbat nikto ale zeny maju radi kozy!!!!!a bicepsy!!!
->proteiny su vlastne bielkoviny s vitaminmi..

http://sviniar.mybrute.com/
marcus-16
Dátum registrácie: 02.12.2007

3kg. Zhruba polovicu toho času čo cvičím beriem izolovaný proteín a malťák a aj kre-alkalýn, ale ten len krátko. Mám aj črevné problémy, takže nie vždy idú všetky živiny tam kam majú. Lekár mi preto predpisuje nutridrinky, no dáko nemám pocit, že z toho priberám. Problém je určite aj v tom, že žijem sám a variť veľmi neviem. Resp. viem pár jedál a tie jedávam dookola. Väčšinou nejaká ryba alebo kuracie prsia.

EDIT: ešte doplním, že som cvičil aj pár mesiacov predtým, ale to bolo asi nanič. Nevedel som poriadne cvičiť. Potom od leta som začal s kamarátom a naučil som sa to :)
Mato_444

Príspevokod užívateľa marcus-16 » 13.01.2010

problem bude hlavne v mnozstve, ryba a prsia su dobre, to mozes davat stale dokola, to vobec nevadi..ale 3 kila za pol roka su malicko, hlavne ked zacinas cvicit..skus napisat jedalnicek, co tak do seba za den das a uvidis ze najdeme problem :)
->..ja cvicim len ruky a hrudnik!!!aby ked sa vyzleciem na plazi aby to dako vyzeralo kto sa ti pozera na chrbat nikto ale zeny maju radi kozy!!!!!a bicepsy!!!
->proteiny su vlastne bielkoviny s vitaminmi..

http://sviniar.mybrute.com/
marcus-16
Dátum registrácie: 02.12.2007

Ráno nemôžem veľa vlákniny kvôli črevu, takže jem buď grahamové pečivo s florou a nejakou májkou alebo omeletu zo 6-tich vajec tiež s pečivom. Zapijem nutridrinkom. Keď je lepšie, tak dám 100g ovsených vločiek v sójovom mlieku. Desiata je väčšinou v škole, čiže buď moja výroba - pečivo s nátierkou, alebo bufetová bageta či žemla. Keď som doma, tak podobne, len viac ovocia a zeleniny ak sa dá. Na obed tak štvrť kila kuracích pŕs a jedno 120g vrecko ryže. Prípadne ryba so zemiakmi. Zvyknem si robiť aj kuracie rezne alebo špagety. Olovrant ak stíham, tak pečivo, ovocie, alebo ovsené vločky. Večera zbytok z obeda, zhruba rovnaká porcia ako na obed, potom proteín. Pred spaním zjem hocičo, lebo vtedy môžem, črevo je kľudnejšie. A aby som nezabudol, mám intoleranciu laktózy.

EDIT: A zvyknem jesť aj tuniaka v olivovom oleji, či sardinky v rastlinnom. Väčšinou ako olovrant.
Mato_444

Príspevokod užívateľa ono » 13.01.2010

Ahoj...Tak aj ja som tu vlastne novy (asi 1mesiac)...Ja som pribral za 2 mesiace cca 7kg...Ale zral som co chladnicka ponukla...Jednoducho som si zo stravou az take problemy nerobil...Jedol som 5x denne (niekedy aj viac)...Nebral som inak žiadne pripravky. Neviem mozno tieto veci su aj dost geneticky ovplyvnene, kto ako rychlo pribere, ale kazdy moze pribrat. Len zas dost som pribral aj tuku (hlavne na bruchu)...Aj ja som si dal ciel pribrat na 75kg :-)...Tak držím palce a jedz jedz jedz...:-)

PS: V mojej strave je hlavne vela vajec, mlieka, mäsa - hocijaké :-), zelenina,ryby...a obmadzil som hlavne alkohol...dokonca na Silvestra som pil len pripitok (ale neviem do akej miery vplyva alkohol)
ono
Dátum registrácie: 24.12.2009

Príspevokod užívateľa pepo88 » 13.01.2010

Ráno nemôžem veľa vlákniny kvôli črevu, takže jem buď grahamové pečivo s florou a nejakou májkou alebo omeletu zo 6-tich vajec tiež s pečivom. Zapijem nutridrinkom. Keď je lepšie, tak dám 100g ovsených vločiek v sójovom mlieku. Desiata je väčšinou v škole, čiže buď moja výroba - pečivo s nátierkou, alebo bufetová bageta či žemla. Keď som doma, tak podobne, len viac ovocia a zeleniny ak sa dá. Na obed tak štvrť kila kuracích pŕs a jedno 120g vrecko ryže. Prípadne ryba so zemiakmi. Zvyknem si robiť aj kuracie rezne alebo špagety. Olovrant ak stíham, tak pečivo, ovocie, alebo ovsené vločky. Večera zbytok z obeda, zhruba rovnaká porcia ako na obed, potom proteín. Pred spaním zjem hocičo, lebo vtedy môžem, črevo je kľudnejšie. A aby som nezabudol, mám intoleranciu laktózy.

EDIT: A zvyknem jesť aj tuniaka v olivovom oleji, či sardinky v rastlinnom. Väčšinou ako olovrant.
tak napisal si to tak, aby to vyznelo ze jes vela :lol: ale ked si to clovek precita este raz, tak zisti, ze jes malo..5 alebo 6 jedal, ale male porcie, anie moc hodnotne..skus nechat tych 5-6 jedal, ale viac sa napchat.. mas mozno o nieco rychlejsi metabolizmus, ale aj tak si myslim, ze pribrat mozes hravo, len sa treba do toho viac opret, a vydrzat zrat dlhsie..
Je tažké si ísť za svojím cieľom,keď človek ešte vobec nevie čo chce,a aj tá najmenšia prekážka mu vie narobiť veľké problémy
https://www.facebook.com/PeterMuranOsobnyTrener?fref=ts
Sorry ak neodpisem na SS.Mam ich denne
pepo88
Moderátor: súťažný kulturista
Dátum registrácie: 05.01.2007

Príspevokod užívateľa ono » 13.01.2010

tak napisal si to tak, aby to vyznelo ze jes vela :lol: ale ked si to clovek precita este raz, tak zisti, ze jes malo..5 alebo 6 jedal, ale male porcie, anie moc hodnotne..skus nechat tych 5-6 jedal, ale viac sa napchat.. mas mozno o nieco rychlejsi metabolizmus, ale aj tak si myslim, ze pribrat mozes hravo, len sa treba do toho viac opret, a vydrzat zrat dlhsie..
:D No ja som sa raz do toho tak oprel, že som myslel že to vyvrátim...Ale na druhý den som zistil ze nejak viacej som schopny jest nez predtým - pomohlo mi to roztiahnut zaludok :D
ono
Dátum registrácie: 24.12.2009

Keď ja zrejme neviem čo sú poriadne porcie :lol: teraz si robím pol kila zemiakovej kaše a k tomu 250g kuracích rezňov. To bude na obed a na večeru to isté. Môže byť?
Mato_444

Tak som to zjedol, ale som stále hladný :lol: A ja som bol v tom, že aká veľká porcia :o
ale ked si to clovek precita este raz, tak zisti, ze jes malo..5 alebo 6 jedal, ale male porcie, a nie moc hodnotne
Čo tým myslíš, že málo hodnotné? Málo vitamínov, minerálov, bielkovín, sacharidov???
...mozno tieto veci su aj dost geneticky ovplyvnene, kto ako rychlo pribere, ale kazdy moze pribrat.
Môj dedo jedol celý život neskutočne veľa, ale mal stále chudšiu postavu, takže niečo na tom bude.
Mato_444

Príspevokod užívateľa bad_angel_86 » 13.01.2010

nepozeraj sa na to, čo tvoj dedo, to neber ako urážku, ale keby som sa ja pozeral na svojho otca, čo tiež ho vidím stále jesť, tak mam dnes 60kg ako on a nie 85kg... netreba sa hned vzdávať a porovnávať, a ked už, prečo sa neporovnávaš gdesi inde a vyššie???
[size=150]WWW.SKROIDS.COM[/size]

[img]http://img267.imageshack.us/img267/1206/15022011448.jpg[/img][img]http://img841.imageshack.us/img841/7459/schrnka01x.jpg[/img]
bad_angel_86
Dátum registrácie: 31.01.2009
Kontaktovať užívateľa:

Napríklad môj otec nepatril medzi najchudších, mal takú primeranú váhu. Len konštatujem, že mám určité genetické predpoklady nebyť tučný. Ale napr. keď ma nechala frajerka, tak som začal žrať ako prasa a šiel som hore aj bez cvičenia. Nemusel som sa ani premáhať, škoda, že mi to vydržalo len nejaký mesiac. Vtedy som mal 70kg.
Mato_444

Príspevokod užívateľa adamo » 13.01.2010

tak si najdi dalsiu a podjeb ju ked ti to tak pomaha a hecuje ta to :D
nequotuj prispevky nad sebou debil
adamo
Dátum registrácie: 16.08.2009

Príspevokod užívateľa rossi » 13.01.2010

Napríklad môj otec nepatril medzi najchudších, mal takú primeranú váhu. Len konštatujem, že mám určité genetické predpoklady nebyť tučný. Ale napr. keď ma nechala frajerka, tak som začal žrať ako prasa a šiel som hore aj bez cvičenia. Nemusel som sa ani premáhať, škoda, že mi to vydržalo len nejaký mesiac. Vtedy som mal 70kg.
Hej..lenze ked si zacal jest jak prasa tak z toho vsetkeho bez cvicenia si nabral iba TUK
rossi
Dátum registrácie: 03.12.2009

hmm

Príspevokod užívateľa Hospi-jnr » 13.01.2010

Prepač ale na to že cvičíš od začiatku júla je to nič moc.
Hospi-jnr
Dátum registrácie: 13.01.2010

Návrat na "Archiv - Fotky uzivatelov"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný