treat

Re: treat

Príspevokod užívateľa Treat » 06.08.2011

mustang dakujem za podporu
Treat
Dátum registrácie: 30.10.2009
Cash on hand: Locked

Príspevokod užívateľa TheDarkMucko » 06.08.2011

v 15tich som mal i486 a take ako brigada v tej dobe ani neexistovalo... vies doba sa meni... inak ja som sa ho nepytal ani kolko ich ma ... znova si domyslas... keby si rozmyslal tak si spocitas, ze 90x4,5=405 plus gainer cca 200€ proteiny 200€ a zbytok 200€ tak mas tie cca 1000€ co som aj napisal... vobec som sa nezaujimal o tie veci... to on sam (v prispevku 15:10) zacal hysterčiť
TheDarkMucko

Príspevokod užívateľa Mustang » 06.08.2011

mustang dakujem za podporu
v pohode :007

len pre pripad konfliktu, to by som napisal hocikomu ak by ma mucko chcel obvinit ze zase provokujem :?

EDIT: inac je divne ja brigadujem od 14-tich takze neviem kde zijes ty...pises ako keby si bol nejaky dedko :D

no napisat ze otec je asi velky podnikatel,alebo ze ma dobru babku je podla mojho nazoru uplne nevkusne
Nechoď tam, kam vedie cesta...namiesto toho choď tam, kde žiadna nieje a zanechaj stopu...
Užívateľov profilový obrázok
Mustang
Moderator
Dátum registrácie: 25.07.2006

mucko začal si my nadavať prve.... ked neveriš never...
Treat

Príspevokod užívateľa junkman12 » 06.08.2011

velmi pekna forma.. :007

o tyzden hricko?:D
junkman12
Dátum registrácie: 27.02.2010

Príspevokod užívateľa andydul » 06.08.2011

v 15tich som mal i486 a take ako brigada v tej dobe ani neexistovalo... vies doba sa meni... inak ja som sa ho nepytal ani kolko ich ma ... znova si domyslas... keby si rozmyslal tak si spocitas, ze 90x4,5=405 plus gainer cca 200€ proteiny 200€ a zbytok 200€ tak mas tie cca 1000€ co som aj napisal... vobec som sa nezaujimal o tie veci... to on sam (v prispevku 15:10) zacal hysterčiť
To sa teda poriadne mýliš, ja som v 15. rokoch brigádoval, aby som si kúpil svoj prvý komp s i386/DX40.
486ky mali ešte len prísť... :lol:
37r / 193cm / 106kg
andydul
Dátum registrácie: 02.05.2008

dakujem :)
Treat

Príspevokod užívateľa štrnásť » 06.08.2011

postava super, o tom ziadna.

no mam pocit ze rozum zaostava. thedarkm... ti len napisal ze mas asi dobru babku.. ty tu zacnes rozkrikovat ze chodis po brigadach a ze si mohol ist robit za 21 hod. uhm, dobre a?

Tvoje peniaze ma absolutne nezaujimaju, no ty mi prides ako rozmaznany zlatusik co sa dal na posilnovanie a akukolvek kritiku nebere vid. zaciatok temy.

+ drobnosti ako GRAMATIKA, upload fotiek - naco by si sa obtazoval ze?

mimochodom, je zaujimave sledovat ako niekoho idete zozrat za gramaticke chyby a u druheho je to uplne v poho.
štrnásť
Dátum registrácie: 03.04.2010

štrnasť.... pozri sa kto začal jebať..... tak nebud mudry... ja viem prijať krityku... on začal sa pytat.... tak nebav trageda
Treat

Príspevokod užívateľa LeaR » 06.08.2011

krityku :lol: :lol: :lol: ale nie prečítal som si celú tému a fakt dá sa to porvnať so shamikom dobre som sa nasmial :mrgreen: ale forma supeeer :007
If you want to do it - all you have to do is do it.

Nepalcujem si svoje príspevky!
LeaR
Moderator
Dátum registrácie: 10.08.2010

kazdy si zomna udrbava bavy vas to ?
Treat

Príspevokod užívateľa TheDarkMucko » 06.08.2011

mustang mustang :D bez problemov mozes vklude debatit... v mojom slovniku sa slovo ako brigada objavila na hranici 17/18 rokov takze nie čuda... inak co je vkusne a co nie zalezi od uhla pohladu... vies, na miliardara by si ukazal, ze "TO JE ON" .. to je to iste.. ja som poukazal len na tu skutocnost, ze babka je pravdepodobne vyherca lotta... lebo staci pozerat telku a uvidis, ze mnoho starych zije v biede a placu, ze nechcu zit ked im nieco zdrazie... takze nie je bezne, ze babka da vnucikovi napr. 200eur (neviem kolko dostal ale babku napisal ako prvu takze to nieco musi znamenat)... ja som v zivote tolko nedostal a aj ked mi nieco chce dat tak jej poviem, ze mi netreba.. inak nie, nebaví..

E: tak dobrú :012
Naposledy upravil/-a TheDarkMucko v 06.08.2011, upravené celkom 1 krát.
TheDarkMucko

Príspevokod užívateľa Trotl » 06.08.2011

Decka decka...jeden ma 15 a sa to rozkrikuje akoby bol tu panom
dalsi sa hada skade ma peniaze...
mucko! tu chlapec napise ze ma 90kg mäso v mrazaku atd atd ty mu to zozeres a este sa tu hadate kvoli prachom

bavte sa tu o tom ako chlapcisko vyzera a dovi dopo
Trotl
Dátum registrácie: 21.05.2010

ADMIN ZMAZCELU TEMU DAKUJEM !
Treat

Príspevokod užívateľa Mustang » 06.08.2011

vidis to zase si vyberies iba to co ti pasuje, a to ze jeho otec je asi velky podnikatel ? to sa patri take napisat ?
a je uplne jedno aku mas nato vyhovorku stale je to to iste a to je to ze taketo veci sa proste nepreberaju...

a ako som pisal nikto nemoze zato ze si si nenasiel brigadu ako zasran. Islo mi o to ze si napisal
v 15tich som mal i486 a take ako brigada v tej dobe ani neexistovalo
co je uplny blud
Nechoď tam, kam vedie cesta...namiesto toho choď tam, kde žiadna nieje a zanechaj stopu...
Mustang
Moderator
Dátum registrácie: 25.07.2006

Návrat na "Archiv - Fotky uzivatelov"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný