Gynekomastia

Re: Gynekomastia

Príspevokod užívateľa Kgbike88 » 25.05.2012

Urcite ked naberies viac hmoty a stratis tuk, tak to nebude vidno. Aspon taky je moj nazor...
Užívateľov profilový obrázok
Kgbike88
Dátum registrácie: 07.07.2010
Cash on hand: Locked

Príspevokod užívateľa I_look_back » 27.05.2012

-V tvojom veku sa s tým neda nič robiť, pretože aj keby si to riešil u lekara, povie ti, že je to prirodzený proces a nič nezvyčajné
-Neostáva ti nič iné ako sa nateraz s tým zmieriť a čakať čo bude, väčšinou ale, z toho čo diskutujem s ľudmi, alebo aj z vlastnej skúsenosti ti to skutočne zmizne, no nie uplne, čo ale znamená nie úplne? Jednoducho že na jednej strane ti ostane bradavka trošku väčšia, resp. bude odlišná, čiže tam budeš mať pozostatok z toho čo sa s tebou dialo v tomto veku.
-U teba zatial nevidím aby ti rástlo nové prsné tkanivo, máš len zväčšené žľazy, ktoré sa nachádzajú pod bradavkami vo vnútri, to by malo skutočne časom upadnúť... horšie ale bude, ak to neopadne a telo sa začne prispôsobovať týmto zväčšeným žľazám práve rastom nového prsného tkaniva, ktoré už prakticky nikdy nezmizne, jedine operačným zákrokom
-Určite sa opýtaš, alebo ťa zaujíma ako sa to dá riešiť, alebo pomôcť... prakticky v tvojom prípade nijako. Uznávam že sú prípravky, ktoré sú účinné voči práve vznikajucej gynokomastii, no z iného hľadiska a to z hľadiska užívania AAS, jednoducho tam je to už o inom. U teba nie je zrejmý dôvod prečo to rastie, či máš vysokú hladinu estrogénov, či progesterónu, prolaktínu a bla bla bla... a zase kombinovať v tak mladom veku rôzne ihnibítory a skúšať by malo skôr viacero možných a predovšetkým vážnych dôsledkov na tvoj ďalší vývoj
-teda moje odporúčanie, aj keď je to určite ťažké, ser na to a choď si svoje, makaj, cvič, naber techniku, nauč sa poriadne stravovať a aj keď si tvoj problém raz vyžiada operačný zákrok, o to viac budeš potom nabudený na ďalšie tréningy, jednoducho sa nepozeraj na to, čo ti prináša osud, ale čo prinášaš osudu ty :wink:
Potrebuješ poradiť s užívaním AAS? Nevieš si poradiť so zostavením steroidového cyklu? Kľudne ma môžeš osloviť na termin@safe-mail.net . Teším sa na na maily od Vás, ďakujem.
I_look_back
Dátum registrácie: 30.05.2011
Bolo mu ďakované: 7 krát

Príspevokod užívateľa BizzyD41 » 27.05.2012

Ďakujem ti I_Lool_Back (: cvičím už 2 mesiace a začínaju sa mi formovať prsia,ale toto mám už asi 2 roky a jak som si všimol,je to omnoho menšie ako to bolo pred rokom,takže mizne to,síce pomali ale isto.Ešte raz dík.
Nikdy sa nevzdávaj a dosiahneš svoje sny.
BizzyD41
Dátum registrácie: 07.05.2012
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa RastoKe » 27.05.2012

2 mesiace cvicenia to si este len na uplnom zaciatku a niekomu zmeny prichadzaju pomalsie niekomu rychlejsie ale zaklad je aby si sa nevzdal a makal dalej kazdy jeden trening ale pri preciznej technike a dobrej strave sa budes o par rokov len na tom smiat :007
Užívateľov profilový obrázok
RastoKe
Dátum registrácie: 17.12.2011
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa koleman » 28.05.2012

zdravim mam 18 a asi v 16 rokoch som zistil ze lava bradavka je trochu vecsia od tej pravej a tiez obidve bradavky sa podobaju tej gyno...mam 182 cm a 80kg cvicim asi 4 mesiace..v tej lavej bradavke som si nahmatal nejaku hrcku ale neboli na dotyk cital som aj vela ludi hovorilo o hormonalnej zmene v puberte no neverim tomu velmi poslem foto aby ste posudili http://www.2i.sk/f85de3c91a" onclick="window.open(this.href);return false; http://www.2i.sk/ad08b69c4f" onclick="window.open(this.href);return false; http://www.2i.sk/bc19a78d5e" onclick="window.open(this.href);return false; za odpovede dakujem vopred
koleman
Dátum registrácie: 28.05.2012

Príspevokod užívateľa I_look_back » 30.05.2012

bohužial ty tam už máš aj prsné tkanivo, inač ako operatívne sa toho už nezbavíš, na tvojom mieste by som teraz kašlal na cvičenie a riešil si operáciu cez poisťovňu, šiel by som za lekárkou a začal vyplakavať, že maš z toho komplexy, poukázať na to, že to robí problémy s tvojím duševným zdravím a bla bla bla, taktiež že maš ambície v športe a vadilo by ti to tam, proste hučať z každej strany, nech ti to preplatí poisťovňa, potom budeš na 2 až 6 mesiacov mimo hry, no po dlhšej pauze môžeš začať makať a byť už bez starostí
Potrebuješ poradiť s užívaním AAS? Nevieš si poradiť so zostavením steroidového cyklu? Kľudne ma môžeš osloviť na termin@safe-mail.net . Teším sa na na maily od Vás, ďakujem.
I_look_back
Dátum registrácie: 30.05.2011
Bolo mu ďakované: 7 krát

Návrat na "Archiv - Fotky uzivatelov"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní