Chutne morcacie stehna

Chutne morcacie stehna

Príspevokod užívateľa wbz » 18.02.2011

Neviem ci ich jedavate ale zhodou okolnosti ich nedavno matka kupila, kedze prsia uz nemali, poviem vam je to hotova delikatesa! davno som si nedal duply z dovodu, ze mi jedlo chuti a nie ze musim. Totiz vravi sa ze morka ma 9druhov masa a stehno chuti uplne ako jemna hovadzinka, podme na recept:

priznam sa improvizoval som

500g masa som pokrajal na vacsie kusky a spolu s nasekanou cibulou ich hodil na panvicu a trochu opiekol (cca 4-5min), zaroven posypal vegetou,bazalkou, trochou mletej rasce a 1 nakrajanym cesnakom, zalial troskou bazalkoveho olivoveho oleja.

do hrnca som nalial asi 2dc vody a pridal 1 nakrajanu papriku a 3 struciky cesnaku, po zovreti pridal maso z panvice a v papiňáku nechal asi 40min. potom som si dal prvy chod a smutne skonstatoval ze je to nemastne neslane, kedze to vyzeralo ako polievka s masom, ale urobene. Zlom vsak nastal ked som si teraz po 2.5h uvedomil, ze to co stale pocujem sycat je nevypnuty sporak a maso sa celu dobu pieklo. Na moje prekvapenie vsak ostalo makke a chutovo uplne delikatne

[img]http://www.freeuploadimages.org/images/ ... 3hq7gb.jpg[/img]

v com je vyhoda: nizka cena, vyborna chut, vyssi obsah bielkovin (kedze nevyzera, ze by bolo napichane vodou, naopak je tuhsie)
Užívateľov profilový obrázok
wbz
Dátum registrácie: 31.08.2008
Cash on hand: Locked

Návrat na "Archiv - Fitness a ine recepty"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný