AKO NA HOVEDZINU???

Príspevokod užívateľa Vinnie » 27.09.2010

NA PRAVÉ BIFTEKY: Potrebujeme sviečkovú alebo tabuľovú špičku.

NA GULÁŠ: Je nenahraditeľná glejovka.

NA DUSENIE: Sa hodí pliecko a stehno.

NA SVIEČKOVÚ: Samozrejme pravá sviečková.

NA PEČENIE: Vcelku stehno (ktoré sa delí ďalej na predstehno, horný a spodný šál, špičku a zadnú glejovku) a vysoká roštenka.

NA VARENIE: Predné mäso – krk, rebro a hruď.
Užívateľov profilový obrázok
Vinnie
Dátum registrácie: 22.09.2010
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 66 krát
Bolo mu ďakované: 452 krát

Príspevokod užívateľa Bendix » 25.01.2011

ja konzumujem :D:D:D len sviečkovicu ..a to tak že nakrájam na kúsky okorením , vypražím a zjem :P je to rýchle vypražené to mám za 5 minút :P a mám pokoj :P a ešte jedna poznámka( nerobím to ja ale mama):D
Bendix
Dátum registrácie: 20.01.2011

Príspevokod užívateľa borovičák » 26.01.2011

Hmmm, taky dobry krvavy stejk neni nikdy spatny :019 Keby neni hovedzina tak draha. Ale raz za cas si doprajem.
borovičák
Dátum registrácie: 18.10.2009
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa BlondBomberko » 27.01.2011

ludia da sa niekde kupit mlete hovadzie? v bille som dnes pozrel, tam maju len taky mix aj s bravcovym...

ja by som chcel cisto hovadzie pomlete (ano viem ze tam budu aj sracky, ale bude to urcite lacnejsie jak v celku) rad by som si porobil nejake placky z toho na panvici alebo take cosi..
BlondBomberko
Dátum registrácie: 25.11.2007

Príspevokod užívateľa Knjaz Varggoth » 27.01.2011

ludia da sa niekde kupit mlete hovadzie? v bille som dnes pozrel, tam maju len taky mix aj s bravcovym...

ja by som chcel cisto hovadzie pomlete (ano viem ze tam budu aj sracky, ale bude to urcite lacnejsie jak v celku) rad by som si porobil nejake placky z toho na panvici alebo take cosi..
vacsinou v masiarnach vacsich ti pomelu co chces. teda lepsie je ked si das pomlet hov. stehno ako kupit pomlete "nieco"
Knjaz Varggoth
Dátum registrácie: 08.10.2007

Príspevokod užívateľa Bress » 27.01.2011

najlepsie ak skocis do nejakej mesiarne a tam ti ho pomelu na ociach. Budes mat cistu hovadzinu ale lacnejsie to asi nebude :)
Bress
Dátum registrácie: 09.03.2009

Návrat na "Archiv - Fitness a ine recepty"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 9 neregistrovaných