Instantné ryžové vločky

Instantné ryžové vločky

Príspevokod užívateľa bulldog » 02.05.2009

popišem vám ako si pripravujem túto delikatesu. Možno budete mať problém kúpiť ryžové vločky, ale v každom väčšom meste, či hypermarkete by s tym nemal byť problem. Budeme ešte potrebovať v závislosti, či sme v objeme, alebo chceme rysovať tieto suroviny. Vodu, alebo mlieko, umelé sladidlá, alebo trochu cukru, proteín/najlepšie čokoládový/, ananás, alebo banán
Postup: Vodu/mlieko/ dáme variť do hrnca a pridáme sladidlo/cukor/, keď sa dostaneme na bod varu prisypeme ryžové vločky a varíme do zhustnutia. Keď je masa dostatočne hustá, prelejeme ju do misky a necháme vychladnúť, ako puding. Pred podávaním ku nej primiešame odmerku čokoládového pudingu a ananás/banán/. V mimosuťažnom období sa nám otvára obrovské množstvo kombinácií a variacií. Viem si ju predstaviť s vanilkovým proteínom a jahodami. Alebo ku nej môžeme takisto primiešať piškóty, orechy, prisladiť medom a máme zdroj kvalitného jedla.
bulldog
Dátum registrácie: 10.04.2008
Cash on hand: Locked

Príspevokod užívateľa Zemák » 25.04.2010

čo som pozeral na nete, tak ryžové vločky sú dosť drahé ... skúsiť som ich chcel už dávnejšie ...

Viem, že nie sú to vločky, ale je to z ryže. Mal niekto už čiernu ryžu a vie popísať v čom je výhoda, kvalitnejšia, lepšia? čo som kukal, tak 400g stojí 3€
Len veľký cieľ dokáže u človeka prebudiť stimuláciu nevyhnutnú k jeho dosiahnutiu.
All glory goes to my lord and savior Jesus Christ
Sponzor nespamuj
Užívateľov profilový obrázok
Zemák
Dátum registrácie: 02.01.2008
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa I<3Girls » 25.04.2010

tu je: hneda vs biela

http://zdravie.pravda.sk/preco-nahradit ... vyziva_p42

mierne OT: daju sa kupit normalne v tescu alebo tak SLADKE ZEMIAKY? ci len v nejakom bio obchode? ... neviem ich najst :D

http://primar.sme.sk/c/3053073/sladke-z ... minov.html
Existujú tri životné zásady, ako sa stať anabolickým a to sú tréning, výživa a spánok. Všetky tri musia byť zosúladené, ak chcete byť úspešní v budovaní seriózneho svalstva.
I<3Girls
Dátum registrácie: 24.03.2008

Príspevokod užívateľa Zemák » 25.04.2010

Girls ale čierna ryža bude asi niečo iné :D ževraj ju jedli cisári v Ázii :D
Len veľký cieľ dokáže u človeka prebudiť stimuláciu nevyhnutnú k jeho dosiahnutiu.
All glory goes to my lord and savior Jesus Christ
Sponzor nespamuj
Zemák
Dátum registrácie: 02.01.2008
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa bulldog » 26.04.2010

Girls ale čierna ryža bude asi niečo iné :D ževraj ju jedli cisári v Ázii :D
rozdiel v spominanych druhoch raze je v hodnote GI/glykemicky index/biela ho ma vysoky, hnedá nižší
bulldog
Dátum registrácie: 10.04.2008

Návrat na "Archiv - Fitness a ine recepty"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný