Ovsene vlocky

Príspevokod užívateľa sandokan34 » 19.02.2011

adamo tebe to ako rozmixovalo?

Rokie čiže mám to normalne pomlieť v mlinčeku na mäso? A tak to už len zaliať mliekom a vypiť alebo ako?
Užívateľov profilový obrázok
sandokan34
Dátum registrácie: 14.08.2010
Cash on hand: Locked

Príspevokod užívateľa Lyandrol » 19.02.2011

v mlynčeku na meso asi tažko :D :D :D :D ale skus na kavu, alebo tak nejak na prach a potom uz podla "receptu" ...
NEŽELÁM SI ABY STE DAVALI MOJ OSOBNÝ KONTAKT (tí ktorí ma poznate) HOCIKOMU Z FORA AJ MIMO FORA BEZ MOJHO SUHLASU.
Lyandrol
Moderator
Dátum registrácie: 07.05.2010
Bolo mu ďakované: 2 krát

Príspevokod užívateľa Rokie » 19.02.2011

Prečo? Ja som to mlel v mlynčeku na maso a peknu mučku z toho mam ale neviem či sa to da použiť ako muka lebo je to moc take "lepkave" alebo veľmi huste neviem fakt taku inu konzistenciu moc to ma.. tak skusim uvidim čo z toho vykuzlim :)

Sandokan: napriklad ale treba to riadne rozmiešať aby sa ti to neusadilo na spodku... :wink: Alebo si to zamiešaj z tvarohom alebo len si tým posyp ničo daj si to do praženice at´d atĎ daju sa s tým robiť mnohe veci len zapoj fantaziu :)
"Pyramidy nechte Egypťanům a bolest masochistům!"

"Ja si myslím, že do katabolizmu sa dostaneš jedine ak si buď v koncentráku, beháš maratóny a nič neješ, alebo držíš protestnú hladovku." :D
Rokie
Žvanil
Dátum registrácie: 18.06.2009
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa antiSval » 19.02.2011

dnes rano som si ich spravil tak ze vlocky som si dal vecer predtym namocit do vody nech zmaknu...potom do mixera aj s 2 dcl mlieka a 1 bananom a sup vynikajuci napoj bol hotovy :)
antiSval
Dátum registrácie: 03.05.2007

Príspevokod užívateľa sandokan34 » 19.02.2011

antiSval skúsim to tak ako ty...ale ked rano si ich vybral s vodya boli makké v mixeri ako sa rozmixovali?
sandokan34

Príspevokod užívateľa antiSval » 20.02.2011

ja som ich ani z vody nevyberal...to sa nasalo a napucalo...iba som to vybagroval do mixera + trocha mlieka a banan a urobilo to normalny koktail :)
antiSval

Príspevokod užívateľa sandokan34 » 20.02.2011

No neviem...Ako to chutilo? Banán si pokrajal na menšie kusky však? Ja len koli tomu či to chuti dobre voda s mliekom...A ako sa ti dal večer? Do taniera si dal nejakých 100 g vločiek? A zalial ich vodou tak aby boli ponorené všetky a nechal tak až do rána?
sandokan34

Príspevokod užívateľa antiSval » 20.02.2011

banan som zlomil na 3 casti a drbol do mixera....to sa rozmixovalo v pohode bez kuskov...no do misky vlocky ani neviem kolko...a teplou vodou...to nasalo cez noc a na druhy den z toho bola taka brečka kašovita...tu som dal do mixera spolu s mliekom a bananom a rozmixoval az na tekutu formu

EDIT: samozrejme ne ze to pochopis ze banan sam a potom vlocky...samozrejme vsetko spolu ;)
antiSval

Príspevokod užívateľa sandokan34 » 20.02.2011

Neboj viem ako to mám pochopiť :D Okej diks dnes to vyskúšam :wink:
sandokan34

Príspevokod užívateľa ujo.aDO » 21.02.2011

vlocky mi moc nechutia co poviete na CORNFLAKES? mame doma niake 500g za 1e takze je to lacne a na obale pisu na 100g- 86g sacharidov. je to vhodne na ranajky miesto vlociek? aj toho viac dokazem zjest ako vlociek a hlavne ot ide lepsie dole krkom tyzdenne ranajky ma vidu 1e tkaze je to lacne, chutovo super, aj sa to da rychlo zjest
aky mate nato nazor? diki

edit: a este ma napadla otazka dat si protein a hned zatym toto? alebo ako to teda jest? idealne by bolo zjest suche CORNFLAKES a zapit proteinom co poviete? /suche mi najviac chutia/
ujo.aDO
Dátum registrácie: 23.01.2011

Príspevokod užívateľa antiSval » 23.02.2011

cornflakes ako uz nazov napoveda su z kukurice...a to moc kvalitne sachre nie su.....na vlocky sa to vobec nechyta...a ked ti to nejde krkom tak si z toho sprav napoj...alebo nieco ine..improvizuj
antiSval

Príspevokod užívateľa Crip » 24.02.2011

ked je cornflakes moc a vlocky mu nechutia tak mozno ze musli ?
Na každého raz príde môžme si kludne hodiť mincu
Crip
Dátum registrácie: 14.10.2010

Príspevokod užívateľa Rokie » 24.02.2011

Ovseno vaječná placka aach 8)

Strašne chutne :) Ale keď tam date priveľa vločiek začne sa to rozpadávať :) tak 30-40g na 3vajcia :)
"Pyramidy nechte Egypťanům a bolest masochistům!"

"Ja si myslím, že do katabolizmu sa dostaneš jedine ak si buď v koncentráku, beháš maratóny a nič neješ, alebo držíš protestnú hladovku." :D
Rokie
Žvanil
Dátum registrácie: 18.06.2009
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Cerhy » 25.02.2011

Caute,chcel by som sa spytat, ze ci je nejaky velky rozdiel ak si na ranajky miesto ovsenych vlociek davam piskoty. Na 100g obsahuju cca rovnake mnozstvo sacharidov, ale vlocky mi vobec nechutia a piskot zjem ovela viac. Tak, ze ci tam je nejaky rozdiel.
Cerhy
Dátum registrácie: 18.01.2010

Príspevokod užívateľa sjm- » 25.02.2011

V piškótach máš jednoduché sachre. Takže je to diametrálne odlišné oproti klasickým výberovým ovseným vločkám. Určite to nie je náhrada na raňajky.
Progressive overload is a myth and counting macros only works if your name is Marco.
sjm-
Moderator
Dátum registrácie: 31.10.2009

Návrat na "Archiv - Fitness a ine recepty"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný