Dobrota z tvarohu

Príspevokod užívateľa HYDROeS » 17.12.2009

Necital som to cele, lebo som si vsimol ze sa zacala manit tema, ale prosim vas poradte mi na prijem bielkovin je potrebny iba tvaroch?? bez vajca, zltka, bielka a cukru??
ja som si tvaroh zmiesal s cukrom a zltkom. na bielko som alergicky preto som tam nedaval cele vajce.
HYDROeS
Dátum registrácie: 27.11.2009
Cash on hand: Locked

Príspevokod užívateľa pepo88 » 17.12.2009

ako jedno jedlo ano staci..len dufam ze nechces davat tvaroh cely den
Je tažké si ísť za svojím cieľom,keď človek ešte vobec nevie čo chce,a aj tá najmenšia prekážka mu vie narobiť veľké problémy
https://www.facebook.com/PeterMuranOsobnyTrener?fref=ts
Sorry ak neodpisem na SS.Mam ich denne
Užívateľov profilový obrázok
pepo88
Moderátor: súťažný kulturista
Dátum registrácie: 05.01.2007

Príspevokod užívateľa HYDROeS » 17.12.2009

To nie, akurat to chcem nahradit namiesto vizivovych doplnkov. lebo ja si ich nekupujem, je to pre mna dost drahe. aj sacharidy a tuky sa snazim ziskavat z normalnych jedal, urcite ma to vinde lacnejsie a ratam s tym ze nemoze pocitovat take vysledky...
HYDROeS
Dátum registrácie: 27.11.2009

Príspevokod užívateľa kun_agüero » 17.12.2009

Nahradzovat doplnky jedlom? Myslel som, ze doplnky su na nahradzanie jedla. Takze nemusis nic nahradzovat, jednoducho daj do kazdej porcie nejaky zdroj bielkovin a bude to dobre. Nehovorim o okoli treningu - vtedy su doplnky nenahraditelne.
Séria článkov Kun Agüera - http://posilnovanie.sk/viewtopic.php?f=3&t=9997

NEODPOVEDÁM NA BANÁLNE OTÁZKY
kun_agüero
Moderator
Dátum registrácie: 10.01.2009

Príspevokod užívateľa Drabco88 » 03.01.2010

mne sa akurat stalo to čo som nechcel,nemôžem tvaroh už ani vystať či už normálne na surovo ho jesť alebo v neakom jedle :cry:
Drabco88
Dátum registrácie: 09.10.2009

Príspevokod užívateľa mello13 » 03.01.2010

ako sa ti to stalo?
mello13
Moderator
Dátum registrácie: 18.11.2007
Kontaktovať užívateľa:

ja sam neviem nikdy sam tvaroh nemusel ale na noc niečo treba a tvaroh je nato idealny,a pred tyždnom som to nezjedol lebo som nechcel tak som si povedal že si od toho trošku oddychnem nech to nejem každy deň dal som si včera raz som dal do st a nechcel som a dneska som hodil tiku z toho sakra,ak to takto pojde dalej musim nočne proťaky
Drabco88

Príspevokod užívateľa aligator101 » 03.01.2010

par mesiacov som si daval pred spanim tvaroh tak ze som bud do neho nasypal vanilkovy cukor alebo umele sladidlo.. ale cim dalej tym tazsie uz do mna siel.. a potom som sa docital ze niektory si davaju tvaroh do vody pred spanim.. takze : 3 dcl vody 250g odtucneneho tvarohu a 1 odmerka proteinu najlepsie nocneho a zamixovat ;)
„Ľuďom nechýba sila, ale vôľa.“
Victor Hugo
aligator101
Dátum registrácie: 22.12.2008
Kontaktovať užívateľa:

ja tak isto uvidim ešte trošku počkam a potom sa uvidi :) lebo ešte ho len citim a ma napne normálne tak to keby som si zmiešal aj s neveim čim asi nepomôže
Drabco88

Príspevokod užívateľa aligator101 » 03.01.2010

takto to vypijem na supu a vsetko je ok ;) a este mi to aj chuti lebo matrix :P
„Ľuďom nechýba sila, ale vôľa.“
Victor Hugo
aligator101
Dátum registrácie: 22.12.2008
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa mello13 » 03.01.2010

ja tiež robievam niečo podobné......tiež ma už nebavilo jesť tvaroh tak dávam 250g tvarohu + 450ml mlieka a umelé sladidlo a dá sa to úplne v pohode :wink:
mello13
Moderator
Kontaktovať užívateľa:

jo presne to umele sladidlo skusim diky chalani :wink: neskôr dam vedieť či som zase tykoval :lol:
Drabco88

Príspevokod užívateľa Maxton » 23.01.2010

moj recept ja asi taky

250ml mlieka, 200-250g tvarohu, 1 jogurt straciatella, 1 banan - rozmixovat .... ak vam toto nebude chutit tak uz neviem .... co som skusal kombinacie rozne tak toto bolo najlepsie
I povstal cvik z rodu základných a sľúbil krivým, že sa narovnajú, slabým, že zosilnejú, chudým, že priberú... I riekol pred davom zhromaždených ľudí : "Verte vo mňa, cvičte ma, lebo bude požehnaný každý, kto ma okúsi!
Maxton
Dátum registrácie: 16.03.2009

aaa

Príspevokod užívateľa Fatal » 17.06.2010

ja si kupim z prepravku tvarohov z lidlu za 5 korun :D , 1 kazdy 2 niekedy 3ti den pdoal chuti :D ,, hodim to do misky samozrejme len 1 :D dam tam dc mlieka a je to :D , ale najdlhsie som to vydrzal jest 2 tyzdne a to iba kazdy 2 den ,, ptoom to nechcelo ist uz dole krkom :D

inak ten koktejlik vyzera zaujimavo asi to skusim :D , kedysi som si robil koktejlik ze som dal kopec vlociek do mlieka na noc nech to zmekne ,, rano som tam bachol 2 vajaca a dzemu ,, cele to rozmixoval a vypil xD,,mnamka akurat ze sa to neda uplne rozmixovat tak su tam male kusky tych vlociek
Fatal
Dátum registrácie: 14.06.2010

Re: aaa

Príspevokod užívateľa mello13 » 17.06.2010

ja si kupim z prepravku tvarohov z lidlu za 5 korun :D , 1 kazdy 2 niekedy 3ti den pdoal chuti :D ,, hodim to do misky samozrejme len 1 :D dam tam dc mlieka a je to :D , ale najdlhsie som to vydrzal jest 2 tyzdne a to iba kazdy 2 den ,, ptoom to nechcelo ist uz dole krkom :D

inak ten koktejlik vyzera zaujimavo asi to skusim :D , kedysi som si robil koktejlik ze som dal kopec vlociek do mlieka na noc nech to zmekne ,, rano som tam bachol 2 vajaca a dzemu ,, cele to rozmixoval a vypil xD,,mnamka akurat ze sa to neda uplne rozmixovat tak su tam male kusky tych vlociek
dúfam že tepelne upravené :roll:
mello13
Moderator
Kontaktovať užívateľa:

Návrat na "Archiv - Fitness a ine recepty"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný