Vajcia

Príspevokod užívateľa Knjaz Varggoth » 16.09.2010

mne sa zdaju bielka redsie s klietkoveho ako s inych
Užívateľov profilový obrázok
Knjaz Varggoth
Dátum registrácie: 08.10.2007
Cash on hand: Locked

Príspevokod užívateľa ReNi » 16.09.2010

Myslite si ze to ovplyvnuje aj kvalitu bbielkovin?
Ano, ovplyvnuje. Bio vajcia su najzdravsie...
ReNi
Dátum registrácie: 07.08.2010

Príspevokod užívateľa začlatočník » 16.09.2010

ale si zober že jedno bio vajce stojí toľko ako 4 klietkové, tak podľa mňa 4 klietkové bielkoviny z jedného BIO vajca prevýšia, alebo sa mýlim? :?: :o
The pain of today is a victory of tomorrow :)
začlatočník
Borec
Dátum registrácie: 11.09.2009

Príspevokod užívateľa andrey » 16.09.2010

nemylis sa, 4 bielkove klietkoviny maju viac klietkovin ako bio vajca, ide skor o postoj, ci dovolis v podstate tyranie sliepok, a ci na to mas. dalsia vec ze tie sliepky maju chemicky vykrm.
a nadruhej strane zase fajcenim sa ti zvecsuju pluca. ja osobne fajcim aked sa tak kukam na chalanov v posilke tak mam najhrubciu hrud z nich
andrey
Dátum registrácie: 30.03.2009

Príspevokod užívateľa pepo88 » 16.09.2010

nemylis sa, 4 bielkove klietkoviny maju viac klietkovin ako bio vajca, ide skor o postoj, ci dovolis v podstate tyranie sliepok, a ci na to mas. dalsia vec ze tie sliepky maju chemicky vykrm.
:lol: peknee
Je tažké si ísť za svojím cieľom,keď človek ešte vobec nevie čo chce,a aj tá najmenšia prekážka mu vie narobiť veľké problémy
https://www.facebook.com/PeterMuranOsobnyTrener?fref=ts
Sorry ak neodpisem na SS.Mam ich denne
pepo88
Moderátor: súťažný kulturista
Dátum registrácie: 05.01.2007

Príspevokod užívateľa začlatočník » 16.09.2010

tých sliepok je mi ľúto ja som proti tomu aby sa také dačo robilo ale to ja nezmením tým že si nekúpim tie vajcia ale bio, maso musím jesť tak isto vajcia, to patrí medzi základné zložky mojho jedálnička tak to nie že podporujem ale je to pre mňa nevyhnutné ako pre každého"kulturistu".
Minule čo bola napríklad v tescu akcia na kur prsia mrazené, nakúpil som 5 kilo, ale to sa nedalo jesť. Kilo sa zkladalo z 2 pŕs, pomaly som aj začal uvažovať či to nie sú náhodou ľudské alebo nejaké kohútie, potiahnuté blanou hrubou mali vrch, 5 kilo takýhto, a jesť, keď som to spravil na panvici tak to bolo ako guma, hnus, odvtedy kupujem už len chladené kde je 5 malých prsíčok alebo stehná .... Vajcia dnes som kúpil 30 klietkových čo som mal robiť keď 6 vajec od babky stálo euro, za 3 eurá mám teraz 30 :P
začlatočník
Borec

Príspevokod užívateľa cayman » 16.09.2010

Minule čo bola napríklad v tescu akcia na kur prsia mrazené, nakúpil som 5 kilo, ale to sa nedalo jesť. Kilo sa zkladalo z 2 pŕs, pomaly som aj začal uvažovať či to nie sú náhodou ľudské alebo nejaké kohútie, potiahnuté blanou hrubou mali vrch, 5 kilo takýhto, a jesť, keď som to spravil na panvici tak to bolo ako guma, hnus, odvtedy kupujem už len chladené kde je 5 malých prsíčok alebo stehná
presne tie mam doma aj ja, ale asi 20kg...zmrazene vyzeraju gut ale rozmrazene...cele zle, ocistit to trva vecnost..
Keď vstúpite do posilovne, sústreďte sa len na maximálny výkon. Akonáhle však máte tréning za sebou, zabudnite na cvičenie a radujte za zo života.
cayman
Odbornik
Dátum registrácie: 27.01.2008

Príspevokod užívateľa tomask » 17.09.2010

tie prsia som aj kupil ale len 1kg. Uz sa na mase neulakomim na cenu.
začlatočník: setrit je OK, ale setrit na veciach co do seba davas neni bohvie co.
tomask
Dátum registrácie: 20.07.2008

Príspevokod užívateľa začlatočník » 17.09.2010

ok aspoň budem vedieť nabudúce a na vajcia priplatím, a tie kuracie prsia presne, veď ešte ich mám zmrazené 4 či 5 kilo ale to mi ani nechutí jesť ako keby som jedol silikón alebo žuval ponožky :oops: dajú akciu na zmrazené a keď to rozmrazíš nedá sa to jesť pritom ani neviem či to bola sliepka alebo čo, vravím odvtedy už kupujem len chladené v hypernove je teraz kacia kilo za 4,60 Ečok.

Inak koľko vajec za deň v priemere zjete?
začlatočník
Borec

Príspevokod užívateľa Rokie » 17.09.2010

Ja osobne nejem vajcia dosť často dam si možno 2krat možno 3krat za tyždeň nejaku úpražencu zo 6tich vajec lebo teraz mi pridu tie vajička nejake male :oops: kedysi som si dal 2-3 a cela panvica zatrepana teraz si dam 6a vyzera to tak isto :D no možno som len vyrasto la sa mi to zda ine :D ale ved pokiaľ tie vajcia niesu nejak brutalne škodlive nevidim dovod prečo enšetriť ked treba :)
"Pyramidy nechte Egypťanům a bolest masochistům!"

"Ja si myslím, že do katabolizmu sa dostaneš jedine ak si buď v koncentráku, beháš maratóny a nič neješ, alebo držíš protestnú hladovku." :D
Rokie
Žvanil
Dátum registrácie: 18.06.2009
Bolo mu ďakované: 2 krát
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa začlatočník » 17.09.2010

možno si mal menšiu panvicu tak sa to skorej zaplnilo :) Tak aj za deň tých 6 v priemere určite zjem zatiaľ sa mi to nezhnusilo a keď si na to narajbem syr alebo do praženice hodím cibuľu tak to si na tom aj dobre pochutnám. Najlepší biznis s vajciami by bol ak by som ich choval doma, zo 7 sliepok 7 vajec znesie a mám ich bio, veď sa mi aj snívalo nedávno že som mal dom velký dvor a kúpil som si sliepky nech mi znášajú vajcia, ráno som išiel pre vajcia a sliepky odleteli preč a už sa nevrátili ... :roll:
začlatočník
Borec

Príspevokod užívateľa Lyandrol » 17.09.2010

lol to je sen :D :D :D ..

k teme: my chovame slipeky aj zajace ..tak mam zajacinu aj vajcia ...v lete som zjedol tak 5-8 denne :oops: dufam ze to nebolo vela ....teraz uz nesu pomenej ...tak 5 +- takze to je len pre mna ..a vzime mam prazenicu tak 4x do tyzcna lebo sa kupuju vajcia ...
NEŽELÁM SI ABY STE DAVALI MOJ OSOBNÝ KONTAKT (tí ktorí ma poznate) HOCIKOMU Z FORA AJ MIMO FORA BEZ MOJHO SUHLASU.
Lyandrol
Moderator
Dátum registrácie: 07.05.2010
Bolo mu ďakované: 2 krát

Príspevokod užívateľa ReNi » 17.09.2010

Minule čo bola napríklad v tescu akcia na kur prsia mrazené, nakúpil som 5 kilo, ale to sa nedalo jesť. Kilo sa zkladalo z 2 pŕs, pomaly som aj začal uvažovať či to nie sú náhodou ľudské alebo nejaké kohútie, potiahnuté blanou hrubou mali vrch, 5 kilo takýhto, a jesť, keď som to spravil na panvici tak to bolo ako guma, hnus, odvtedy kupujem už len chladené kde je 5 malých prsíčok alebo stehná .... Vajcia dnes som kúpil 30 klietkových čo som mal robiť keď 6 vajec od babky stálo euro, za 3 eurá mám teraz 30 :
To je tym že ich krmia uplnymi sračkami (voda zmiešana s nejakym hnusom) a preto tie prsia su take. Ale ešte sa popytam aby som dal presnejšie info...
ReNi
Dátum registrácie: 07.08.2010

Príspevokod užívateľa Sly155 » 17.09.2010

z teska, carrefouru atd.. proste zo žiadneho obchodneho domu by som nikdy maso nekupil.. NIKDY...maso len a jedine z masiarne... a co sa tyka vajec... zalezi od financii..ak ich je viac, preco si nekupit tie naj...
Na mnoho vecí sa netreba pripravovať toľko, koľko si myslíme... Už sú vopred dané. Kevin Levrone
Sly155
Dátum registrácie: 26.08.2007

Príspevokod užívateľa seigon » 17.09.2010

P.S. inak vajcia z volneho chovu, teda s oznacenim 1 som este nevidel nikde
akurat vcera som ich videl v Tescu, som ich aj chcel zobrat, ale frajerka na mna kukala, ci mi nesibe, ze za 6 vajec 2,50, ked hned vedla je 6 vajec za 0,85
270-215-250
seigon
Dátum registrácie: 28.01.2007

Návrat na "Archiv - Fitness a ine recepty"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný