Only Šaláty :)

Only Šaláty :)

Príspevokod užívateľa titinius » 23.06.2007

Nazdar, som tu novy...

dal som vyhladat "salat" a naslo len par blbosti, tak som sa rozhodol zalozit toppic, ktory by sa zaoberal LEN salatom :D

kazdy kto ma nejaky dobry "recept" / mix zeleniny laebo ovocia, recept na dresing, polevu alebo ja neviem co, SEM s tym :lol:

Len prosim , ked je Jul tak sem moc nehadzte šopsky alebo vaječny šalat :oops: ale skor nejaky sviezi ovocny resp zeleninovy, nielen koli roznim rizikam ako salmonela z tatarky a podobne ale hlavne, neviem komu by chutil mastny ťažky salat ked je vonku 35°C a za hodinku sa chystate na kupalisko :shock: :?

ja osobne uprednostnujem zeleninove salaty s vinnym octom , olivovym olejom, mozno kuskami kuracich prsiciek + nejaky ten natruseny syr pre dochutenie...

:P tesim sa na prve prispevky :wink:
titinius
Dátum registrácie: 23.06.2007
Cash on hand: Locked
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa katzo » 24.06.2007

Nazdar, aha ja mam rad, velice rad takyto:
Tuniakovy salat
2 paradajky, 1 paprika, kukurica, 1 uhorka (salatova), odkvapkany tuniak z konzervy, kapusta, olivovy olej (virgin).
Vsetko nasekas na kusky, pridas kukuricu, tuniaka, dokladne premiesas, polejes olivovym olejom, nechas nachvilku odstat do chladnicky a mozes jest. Je to super osviezujuci salat, plny bielkovin, nie je ani tazky na zaludok. Skus ak si taky este nerobil,Ja si ho hlavne teraz v lete robim pravidelne.
Užívateľov profilový obrázok
katzo
Dátum registrácie: 24.06.2007
Poďakoval: 1 krát

Príspevokod užívateľa titinius » 24.06.2007

celkom fajne, ta kapusta je klasicka? ci cinska alebo ladovy salat ? alebo tak nieco??

ta kukurica tam chutovo sedi?? este som neskusal davat kukuricu, to davas taku konzervovu napr. Bonguele ??? tami chuti, ale je tam nesklutocne vela skrobu/sacharidov,
viem ze v minulosti sa kackam tlacila surovo kukurica rozomleta do gagora aby boli "pekne" tlstucke :oops: :D
ale nehovorim ze je to zle, len sa pytam,,, asi to hnet zajtra aj vyskusam, podla toho ci pojdem dnes do Hypernovi alebo nie...
§kazdopadne dik za prispevok 8) :wink:
titinius
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa katzo » 24.06.2007

kukuricu jaku len chces, aj konzervovanu aj mrazenu, to je fakt jedno. A ta kapusta, tiez podla chuti, a ak chces mozes aj cibulu, pripadne hlavkovy salat... zalezi na chuti. tak sa maj a skus to.
katzo

Príspevokod užívateľa DS » 28.06.2007

Nazdar, aha ja mam rad, velice rad takyto:
Tuniakovy salat
2 paradajky, 1 paprika, kukurica, 1 uhorka (salatova), odkvapkany tuniak z konzervy, kapusta, olivovy olej (virgin).
Vsetko nasekas na kusky, pridas kukuricu, tuniaka, dokladne premiesas, polejes olivovym olejom, nechas nachvilku odstat do chladnicky a mozes jest. Je to super osviezujuci salat, plny bielkovin, nie je ani tazky na zaludok. Skus ak si taky este nerobil,Ja si ho hlavne teraz v lete robim pravidelne.
skusil som. je celkom v pooho, možem odporučiť... len som nemal kukuricu, tak som dal hrasok...+2 vajcia, syr... :D (!nekonzumovať hned, nechať v chladničke cez noc)
DS
Dátum registrácie: 18.03.2007

Príspevokod užívateľa Aligator » 28.06.2007

jedol som to na dovolenke v bulharsku a zerem ho furt vola sa to šopský šalát / paradajky, uhorky, cibula, paprika, biely syr, olivy / staci pokrajat na kocky a je to ( cibulu ani olivy si tam nedavam ja osobne ale kazdy podla chute nech si da ) syr kupis vsade videl som ho pod nazvom syr balkanskeho typu alebo syr na sopsky salat :P
Aligator
Dátum registrácie: 12.05.2007
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa katzo » 28.06.2007

Este jeden recept, nie je to zrovna salat, no je to ovocna chutovka taka, idealna na leto, takze: Kiwi polievka
Zopar kusov (5-7 ,ale cim viac tym lepsie) kiwi osupete, roztlacite a povarite s asi 0,75 litrom osladenej vody, potom rozmixujete spolu s citronovou stavou.Malo by to mat taku riedku konzistenciu.Znova trosku povarite. Odstavite, nechate vychladnut. Supnete do chladnicky a podava sa s oblubenou zmrzlinou supnutou do polievocky. Chutovka jak sa patri :P
katzo

Príspevokod užívateľa titinius » 11.07.2007

Este jeden recept, nie je to zrovna salat, no je to ovocna chutovka taka, idealna na leto, takze: Kiwi polievka
Zopar kusov (5-7 ,ale cim viac tym lepsie) kiwi osupete, roztlacite a povarite s asi 0,75 litrom osladenej vody, potom rozmixujete spolu s citronovou stavou.Malo by to mat taku riedku konzistenciu.Znova trosku povarite. Odstavite, nechate vychladnut. Supnete do chladnicky a podava sa s oblubenou zmrzlinou supnutou do polievocky. Chutovka jak sa patri :P
LOL to musim ochutnat :P

som bol teraz 2 tyzdne v Italy tak som tu xvilku nebol, a tam nam davali pred kazdym jedlom tolko salatu ze je zomna pomali vegan :shock: :P :?
titinius
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa janicek » 11.07.2007

vcera som mal super salat, podobny ako ste pisali.
zlozenie: ladovy salat, paradajky, paprika, vajcia, eidam, feta, sunka, tuniak, olivy, salatove korenie, oliv. olej. mal som to na pizzovom tanieri, riadna big porcia, zajedal som to hriankami.
janicek
Dátum registrácie: 22.06.2006

Príspevokod užívateľa Knjaz Varggoth » 11.10.2007

moj najoblubenejsi co si casto robim: cestoviny(najlepsie vretena farebne-vyzera to chutnejsie:P) paradajka paprika kukurica syr tofu(najlepsie udeny), ejidam neudeny syr a kto chce este niaky dalsi syr podla chuti tam supnut, cestoviny uvarime nahadzeme tam vsetky suroviny zalejeme davkou nizkotucneho jogurtu a niake koreninky a zamiesame...mne to velmi chuti:P a suroviny su v pomere takom...to odhadnete:P ja mam rad co najviac syra :)
Knjaz Varggoth
Dátum registrácie: 08.10.2007

Cestovinovo zeleninovy salat

Príspevokod užívateľa Hawk » 30.10.2007

Velmi dobry cestovinovo zeleninovy salat

Potrebujeme:

400g cestovin
40 dkg sunky
1 velka salatova uhorka
3 Redkovky
1 stredne velka cibula, alebo 4 mlade cibulky
1 paprika
1 pohar salatovej majonezy

Vsetko nakrajame na male kocky, pridame salatovu majonezu a zamiesame do cestovin. Je to vazna dobrota a ked to dame na par hodin do chladnicky tak to v lete, alebo po treningu super osviezi :)
Hawk
Dátum registrácie: 16.07.2006

Príspevokod užívateľa katzo » 30.10.2007

hej tak to poznam, to je fakt osviezujuca dobrotka, ja tam davam este miesto tej majonezy obyc. biely jogurt. A chut celkom doda aj ked tam na drobno nasekas krabie tycinky.
katzo

Príspevokod užívateľa Hawk » 30.10.2007

Ten jogurt urcite vyskusam. S krabymi tycinkami nemam ziadne skusenosti, ako presne ich treba pripravit?
Hawk
Dátum registrácie: 16.07.2006

Príspevokod užívateľa katzo » 30.10.2007

rozmrazit a nasekat, vsetko a su lacne
katzo

Príspevokod užívateľa pepo88 » 30.10.2007

krabie tycinky? to pocujem prvykrat... ako to vypada?chuti to?
Je tažké si ísť za svojím cieľom,keď človek ešte vobec nevie čo chce,a aj tá najmenšia prekážka mu vie narobiť veľké problémy
https://www.facebook.com/PeterMuranOsobnyTrener?fref=ts
Sorry ak neodpisem na SS.Mam ich denne
pepo88
Moderátor: súťažný kulturista
Dátum registrácie: 05.01.2007

Návrat na "Archiv - Fitness a ine recepty"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný