TUNIAK

jete tuniaky?

ano
285
82%
nie
63
18%

Celkom hlasov: 348

Re: TUNIAK

Príspevokod užívateľa BlondBomberko » 21.03.2011

ale drteny bohuzial neni iba o tom, ze tam pomleli maso z tuniaka...preco by potom bol o tolko lacnejsi? tam je pomlete aj mnozstvo ineho sajrajtu, ako organy, kosticky atd :) ale ked s tym nemas problem, je to urcite lepsie ako nic zase...

a co sa tyka tych bielkovin, tam podla mna pisu vseobecne kolko bielkovin obsahuje tuniakove maso, nie konkretne ta konzerva..
181/86
Užívateľov profilový obrázok
BlondBomberko
Dátum registrácie: 25.11.2007
Cash on hand: Locked

Príspevokod užívateľa makat_treba_stale » 21.03.2011

ale nevadi v parkoch a klobase su tiež pekne "vecičky " hlavne že je to zdrave, chutne a vyživne (teraz myslim tuniak ne klobasku :D )
makat_treba_stale
Dátum registrácie: 23.02.2011

Príspevokod užívateľa Rokie » 27.03.2011

tam je pomlete aj mnozstvo ineho sajrajtu ako kosticky atd :)
Tuniak obohatený o vápnik 8) :011

------------
Perfektné! ešte keĎ si to dám s celozrným pečivom a syrom trošičku nahrubo :007
"Pyramidy nechte Egypťanům a bolest masochistům!"

"Ja si myslím, že do katabolizmu sa dostaneš jedine ak si buď v koncentráku, beháš maratóny a nič neješ, alebo držíš protestnú hladovku." :D
Rokie
Žvanil
Dátum registrácie: 18.06.2009
Bolo mu ďakované: 2 krát
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Endorfin » 27.03.2011

vyzera to strasne chutne, ale neviem ci je ta kombinacia vajcia+tuniak vhodna :-| .. 2x som skusal spravit "tuniakovu prazenicu" (1x konzerva tuniaka, 3 vajcia) a brucho ma bolelo este 2 dni
Endorfin
Dátum registrácie: 02.09.2009

Príspevokod užívateľa Rokie » 27.03.2011

Jedol som to ja,rodičia,sestra,kamarati a nikoho zatiaľ brucho nebolelo tak možno si to len zle skombinoval alebo niečo :)

Inač keď som dal struhank usa mi to cele rozpadavalo ajvšetko a keď som dal mlete vločky to bolo oveľa lepšie :)

"Ja si myslím, že do katabolizmu sa dostaneš jedine ak si buď v koncentráku, beháš maratóny a nič neješ, alebo držíš protestnú hladovku." :D
Rokie
Žvanil
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa makat_treba_stale » 27.03.2011

ja som zase jedol toho celeho tuniaka no tie kusky a naozaj drť je lepšia :D nech su tam aj čreva a pluca :mrgreen:
makat_treba_stale

Príspevokod užívateľa Zuz95 » 28.03.2011

drťku nepapajte, alebo inak vyserte sa na zoškrabky z lode :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: treba pekne tuniačik v celku, najlepšie normalny steak (nie z konzervy), je to super maso :-)
Najsilnejší je ten, kto prekoná sám seba...
Zuz95
Dátum registrácie: 27.02.2011

Príspevokod užívateľa martiinko » 29.03.2011

Tuniak Sun & Sea v akcii v kauflande 3x80g konzvery super chut, STEAK ;) za 1.89€

Inak ten drteny alebo aj kuskovy je uplna grcka, ine ako steak by som uz nekupil. Navyse prečo jete kuracie prsia a nie kuracie co ja viem vnutornosti? lebo chcete svaly jest nie? tak aj u tuniaka je najviac bielkovin v svalovine a nie v tej podrtenej grcke z hlav a chvostoov... 8)
No pain, no gain...
martiinko
Dátum registrácie: 20.03.2011

Príspevokod užívateľa makat_treba_stale » 29.03.2011

nie je to grcka :D ma to 24g bielkovin na 100g

kuracie sa napušťa napr vodou a solou niekto to tu pisal aby sa nepokazilo takže tiež to nie je 100% a inak vnutornosti su tiež vyživne ... ja som kanibal ja zjem všetko ked mam hlad aj živu žabu keby mala 50g bielkovin
makat_treba_stale

Príspevokod užívateľa Lyandrol » 29.03.2011

Tuniak Sun & Sea v akcii v kauflande 3x80g konzvery super chut, STEAK ;) za 1.89€

Inak ten drteny alebo aj kuskovy je uplna grcka, ine ako steak by som uz nekupil. Navyse prečo jete kuracie prsia a nie kuracie co ja viem vnutornosti? lebo chcete svaly jest nie? tak aj u tuniaka je najviac bielkovin v svalovine a nie v tej podrtenej grcke z hlav a chvostoov... 8)
pečienky maju super pomer B na 100g a su lacne napr.

ked vam nejde o chut ale o cena / g B tak jedzte aj drvene :D (aj ja ich jem :D)
NEŽELÁM SI ABY STE DAVALI MOJ OSOBNÝ KONTAKT (tí ktorí ma poznate) HOCIKOMU Z FORA AJ MIMO FORA BEZ MOJHO SUHLASU.
Lyandrol
Moderator
Dátum registrácie: 07.05.2010

Príspevokod užívateľa martiinko » 29.03.2011

nie je to grcka :D ma to 24g bielkovin na 100g

kuracie sa napušťa napr vodou a solou niekto to tu pisal aby sa nepokazilo takže tiež to nie je 100% a inak vnutornosti su tiež vyživne ... ja som kanibal ja zjem všetko ked mam hlad aj živu žabu keby mala 50g bielkovin
No to dost pochybujem ze tam tie bielkoviny su moc kvalitne hm... ked to nei je sval... ale o tom potom ak vam to chuti tak kludne :P
Kuracie sa napusta vodou, predava sa mrazene pod nazvom "Štavnate"... ked ho rozbalite smrdi ako tchor! ... a davaju sa tam Ečka všeho druhu... Preto radsej len chladene kupovat... ak sa da tak morčacie ;)

pečienky maju super pomer B na 100g a su lacne napr.

ked vam nejde o chut ale o cena / g B tak jedzte aj drvene :D (aj ja ich jem :D)
Hej ale pečienka je super hnusna :P to uz radsej srdcia alebo plucia, ale tam to bude slabe na bielkovinach asi... a dlho sa to vari...

O drvenom tuniakovy len tolko... Videl som, skusil som, sral som :|
No pain, no gain...
martiinko
Dátum registrácie: 20.03.2011

Príspevokod užívateľa makat_treba_stale » 30.03.2011

každy ma iny žaludok :D vieš ako to by sme mohly polemizovať že ta značka ma kvalitnejšie bielkoviny alebo ten cottage ma kvalitnejšie nikdy nevieš či ten v celku neni nahodou daky madarsky kapor z balatonu a drtka či neni žaba z luniku
makat_treba_stale

Príspevokod užívateľa tilter » 30.03.2011

Chlapi pecienka je jedlo sampionov, niekedy som ju jedol kazdy den a asi s tym znovu zacnem lebo z prs ma uz pomaly napina :) a k tomu tuniakovi, tak to by som jedol tiez od rana do vecer, najviac mi chuti Calvo v olivovom oleji, len keby nebol taky drahy :cry:
"nevadí ak zjem cca 2 plátky toaletného navyše ku BCAA? :D hlavne čo sa diéty týka."
tilter
Dátum registrácie: 25.03.2011

Príspevokod užívateľa Rokie » 30.03.2011

Pečeň od rána do večera?
No neradil by som

Rokie
Žvanil
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa tilter » 31.03.2011

To bolo nadsadene, viem, ze tolko pecienky sa jest nesmie. Ale dat si to sem tam namiesto prs je podla mna v pohode...
"nevadí ak zjem cca 2 plátky toaletného navyše ku BCAA? :D hlavne čo sa diéty týka."
tilter
Dátum registrácie: 25.03.2011

Návrat na "Archiv - Fitness a ine recepty"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný