ovsene vlocky

Príspevokod užívateľa okadlo » 11.01.2009

Postup:
1x Banán
40g Proteínu
Cukor
Kakao
Mlieko
Banán narežeme na kolieska, pridáme trošku cukru kakaa, a proteínu. Spolu to zmixujeme so 4dcl mlieka. Pripravíme si vločky vysypeme do misky, a dáme nato to čo sme pomixovali, potom už len zalejeme s mliekom a premiešame aby to nebolo husté. Dobru chuť. Nutrične hodnoty by sa mali točiť okolo tej 30g bielkovín.

BTW: Ovsené vločky mi chutia aj čisto, fajná bašta na raňajky.
30 g? mas ptom protak 50 a mlieko bez bielkovin :) ked si vezmes 80 protein tak v 40 g je nejakych 32 g bielkovin cca, mlieko ked das 4dcl tam ams 12 g bielkovin + ovsene 14 g na 100 no nevim chlape ale mne to pride na nejakych50-60 bielkovin :)
a este banan ma cosi tak to je urcite viac ako 30
fullbody+kick box
Užívateľov profilový obrázok
okadlo
Dátum registrácie: 10.07.2007
Cash on hand: Locked

Príspevokod užívateľa cayman » 11.01.2009

banan a ovsene nepocitaj...ale aj tak to ma viac ako 30g
Keď vstúpite do posilovne, sústreďte sa len na maximálny výkon. Akonáhle však máte tréning za sebou, zabudnite na cvičenie a radujte za zo života.
cayman
Odbornik
Dátum registrácie: 27.01.2008

banan a ovsene nepocitaj...ale aj tak to ma viac ako 30g
banan nvm ale ovsene maju 14 g bielkovin na 100 g preco nepocitat?
fullbody+kick box
okadlo

Príspevokod užívateľa kun_agüero » 11.01.2009

Postup:
1x Banán
40g Proteínu
Cukor
Kakao
Mlieko
Banán narežeme na kolieska, pridáme trošku cukru kakaa, a proteínu. Spolu to zmixujeme so 4dcl mlieka. Pripravíme si vločky vysypeme do misky, a dáme nato to čo sme pomixovali, potom už len zalejeme s mliekom a premiešame aby to nebolo husté. Dobru chuť. Nutrične hodnoty by sa mali točiť okolo tej 30g bielkovín.

BTW: Ovsené vločky mi chutia aj čisto, fajná bašta na raňajky.
30 g? mas ptom protak 50 a mlieko bez bielkovin :) ked si vezmes 80 protein tak v 40 g je nejakych 32 g bielkovin cca, mlieko ked das 4dcl tam ams 12 g bielkovin + ovsene 14 g na 100 no nevim chlape ale mne to pride na nejakych50-60 bielkovin :)
a este banan ma cosi tak to je urcite viac ako 30
Mas pravdu, ale mozno to myslel na 100g.
banan nvm ale ovsene maju 14 g bielkovin na 100 g preco nepocitat?
Mozes to pocitat, ale rastlinne bielkoviny su dost nekvalitne, takze moc svalov ti z nich nenarastie.
Séria článkov Kun Agüera - http://posilnovanie.sk/viewtopic.php?f=3&t=9997

NEODPOVEDÁM NA BANÁLNE OTÁZKY
kun_agüero
Moderator
Dátum registrácie: 10.01.2009

ale coho 100g vsetkeho? zartujes ved je tam 4 dcl mlieka, no a zase niesu na tom tak strasne bielkoviny z ovsenych
fullbody+kick box
okadlo

Príspevokod užívateľa kun_agüero » 11.01.2009

ale coho 100g vsetkeho? zartujes ved je tam 4 dcl mlieka, no a zase niesu na tom tak strasne bielkoviny z ovsenych
To mas pravdu, tak potom asi ratal iba ten protein.
Séria článkov Kun Agüera - http://posilnovanie.sk/viewtopic.php?f=3&t=9997

NEODPOVEDÁM NA BANÁLNE OTÁZKY
kun_agüero
Moderator
Dátum registrácie: 10.01.2009

Príspevokod užívateľa cayman » 12.01.2009

sarky radsej napis ako si to pocital, lebo nijako to nevychadza :D

k tym vlockam...nepovazujem to za kvalitne bielkoviny, tie vobec ja nepocitam. Keby boli nejake kvalitne kazdy by ich jedol vo velkom :D
Keď vstúpite do posilovne, sústreďte sa len na maximálny výkon. Akonáhle však máte tréning za sebou, zabudnite na cvičenie a radujte za zo života.
cayman
Odbornik
Dátum registrácie: 27.01.2008

Príspevokod užívateľa okadlo » 12.01.2009

sarky radsej napis ako si to pocital, lebo nijako to nevychadza :D

k tym vlockam...nepovazujem to za kvalitne bielkoviny, tie vobec ja nepocitam. Keby boli nejake kvalitne kazdy by ich jedol vo velkom :D
oni niesu kvalitne a kazdy ich je vo velkom :D ale tak ja ich pocitam ha :D
fullbody+kick box
okadlo

Príspevokod užívateľa banyan » 12.01.2009

Ja bielkoviny z rastlinneho povodu nepocitam aj pocitam :)
1. nepocitam ich, ked mam mat 1.6-2g bielkovin / kg v dennom sucte
2. pocitam ich v jednorazovom prijme kde sa snazim nedostat nad 45g na jednorazove prijatie bilkovin

Aj ked bielkoviny zo strukovin su tiez kvalitne podla mojho nazoru :P

1x Banán 1-2g bielkovin /nechce sa mi teraz vazit banan :) /
40g Proteínu 30g bielkovin
4dl Mlieko 12g bielkovin
Vlocky /povedzme 50g/ 7g bielkovin

SUMA: :!: cez 50g bielkovin :!:

Mam otazku: Po takych vydatnych ranajkach cisto z nahody neprdis jak prasa? Lebo tolko bielkovin telo nedokaze stravit... Musis mat vela penazi, ked si mozes dovolit len tak srat protein 8)
...the will must be stronger than the skill
banyan
Dátum registrácie: 14.08.2008

Príspevokod užívateľa sarky » 12.01.2009

To bude asi tym , že ja si davam radšej menej nutričnych hodnot a neespolieham sa nato ... ale hadam každy si odvodi ... s toho sam :) koľko to asi ma ja si davam menšie množstvo ;) nepatrím medzi ľudi čo počita si presne koľko zje denne len tak od oka ... toto su moje ranajky ... a ked nepapam toto tak zvyknem robiť ... taku moju zvlaštnu gebuzinu a to :D

Neviem ako to nazvať tento recept ! trošku som experimentoval v kuchyni a chuti to celkom dobre ! Čo budeme potrebovať ...
############################
1x Jeden sačok ryže
4x Vajíčka
1x Cibuľu
Peper, soľ
Bazalku
1x Konzervu fazuľa v paradajkovej omáčke
1x kravské maslo
############################
Postup
Takže ryžu namočíme do vody a necháme povariť nech zmäkne (klasicky postup varenej ryže). Popritom si spravíme klasickú praženicu. Ja robím zvyčajne takto: "Spravím cibuľoví základ na roztopenom kravskom masle, hodím 4 vajíčka , pridám trošku soli a pepru, posypem ešte trošku s bazalkou a upražím, až kým nevznikne klasická žlta praženica". Uvarenú ryžu vysypem na tanier, a na ryžu dám praženicu a spolu premiešam. Potom si konzervu s fazuľou vylejeme na ten zbytok ryže pomiešanej s praženicou. (Ja si fazuľu ešte zohrievam v mikrovlnke) Dobru chuť ! Vyzerá to síce divne ale mne to chutí

Po ranajkach .. papam medzi tym piškoty ;) som trošku nenajedeny :D myslim, že najviac bielkovin si nachytam ked si dam maso :P dufam že som nejak aspon poradil :)

banyan = kto grga prdí zdravie si tvrdí ;-) ako spominam ja zvyknem kombinovať :-)
Nikdy sa nevzdávaj, aj keď myslíš, že si prehral. Skutočne prehráš, až keď sa vzdáš!
sarky
Dátum registrácie: 09.01.2009

Príspevokod užívateľa franco8286 » 07.02.2009

no ja som si urobil len vlocky s jahodovym mliekom a bolo to super :D
franco8286
Dátum registrácie: 02.01.2009
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa dook » 20.02.2009

ja to robim tak ze si kupim rovno vlocky aj s hrozienkami,korn flakes a rozným inym susenim ovocim a je to vyborne alebo miesto ovocia su orechy rozne
dook
Dátum registrácie: 20.02.2009
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa kocinko_zv » 03.03.2009

prosím vás čo mám žrať keď chcem mať svaly do objemu ? ... ovsené vločky?...celozrnné rožky?... tvarohy?.. mliečne výrobky?... prosím .. a začínam trénovať korte-ho objem
kocinko_zv
Dátum registrácie: 01.03.2009

Príspevokod užívateľa Zemák » 03.03.2009

prosím vás čo mám žrať keď chcem mať svaly do objemu ? ... ovsené vločky?...celozrnné rožky?... tvarohy?.. mliečne výrobky?... prosím .. a začínam trénovať korte-ho objem
:016 :016 :016 :016 musis jest vsetko mozne-zemiaky, cestoviny, ryzu, maso, tuniaky, vlocky, vajicka, tvarohy a neviem co este.....musis jest velmi velmi vela.
Len veľký cieľ dokáže u človeka prebudiť stimuláciu nevyhnutnú k jeho dosiahnutiu.
All glory goes to my lord and savior Jesus Christ
Sponzor nespamuj
Zemák
Dátum registrácie: 02.01.2008
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa kocinko_zv » 03.03.2009

mám skvelý recept na ovsené vločky

PRÍSADY:

ovsené vločky
med
sušené hrozienka
vlažské orechy
kokos

POSTUP:

všetky prísady spolu zmiešate.. orechy buď nakrájate alebo postrúhate kedykoľvek túto zmes môžte jesť :D:D s mliekom alebo s jogurtom ,...
kocinko_zv
Dátum registrácie: 01.03.2009

Návrat na "Archiv - Fitness a ine recepty"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní