ovsene vlocky

ovsene vlocky

Príspevokod užívateľa masakra » 15.04.2007

prosim poradte my ako sa daju ovsene vlocky s niecim dochutit lebo je todost hnusne ked to jem tak v polivici my to prestava chutit tak by som cel vedet s cim to mozem skombinovat.. diik
Užívateľov profilový obrázok
masakra
Dátum registrácie: 13.04.2007
Cash on hand: Locked

Re: ovsene vlocky

Príspevokod užívateľa marek_diablo » 15.04.2007

prosim poradte my ako sa daju ovsene vlocky s niecim dochutit lebo je todost hnusne ked to jem tak v polivici my to prestava chutit tak by som cel vedet s cim to mozem skombinovat.. diik
Večer ich namoč do teplej vody,alebo mlieka.Ráno sced,pridaj tvaroh,roztlač banán,nasip trochu glukozy,alebo granka,pridaj hrozienka,pokvapkaj citonovou šťavou...Mne to takto chutí...Treba experimentovat...Toho sa neboj...Pri najhoršom sa maximálne poserieš 8) Ale z tohoto mojho receptu určit NE...Jedávam to často :wink:
...
marek_diablo
Dátum registrácie: 30.12.2006

Príspevokod užívateľa Kuric » 15.04.2007

Dobry recept ale moc zdlhava priprava , ja ich nasypem do misky , zalejem obycajnou vodou , 10 min pockam a zozeriem to . voda ti to rychlo odpali do Obehu . Rychle sacharidy pre telo , idealne na ranajky alebo po treningu .
[img]http://img364.imageshack.us/img364/6825/fffxf4nf8.jpg[/img]
Benc 150 kg , Drep 170 kg , MT 190 kg . Cvicim 2 roky , Bw 82 kg
Kuric
Dátum registrácie: 05.11.2006
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Andrej » 15.04.2007

zaliat troskou mlieka, dat do mikrovlnky nech to trosku zmakne a potom uz iba hroznovy cukor a lieskove oriesky rozdrvene...je to velmi dobre :)
Andrej

Príspevokod užívateľa pepo88 » 16.04.2007

biely jogurt + vlocky + granko,veeela granka
pepo88
Moderátor: súťažný kulturista
Dátum registrácie: 05.01.2007

Príspevokod užívateľa masakra » 16.04.2007

a to mam dat ten jogurt aj s vlockamy aj s grankom do misky asetko zamiesat??? :roll:
masakra

a to mam dat ten jogurt aj s vlockamy aj s grankom do misky asetko zamiesat??? :roll:
jjj a je to vyyyborne... ale poriadne vela tych vlociek nech to je brutal huste ...este hustejsie ako kasa,mne sa to tak najviac lubi :wink:
pepo88

Príspevokod užívateľa DS » 16.04.2007

Večer ich namoč do teplej vody,alebo mlieka.Ráno sced,pridaj tvaroh,roztlač banán,nasip trochu glukozy,alebo granka,pridaj hrozienka,pokvapkaj citonovou šťavou...Mne to takto chutí...Treba experimentovat...Toho sa neboj...Pri najhoršom sa maximálne poserieš 8) Ale z tohoto mojho receptu určit NE...Jedávam to často :wink:
jj troška zdlhavejšie, ale ja som skusil a v poho, celkom mi to chutí...
ja ich nasypem do misky , zalejem obycajnou vodou , 10 min pockam a zozeriem to . voda ti to rychlo odpali do Obehu . Rychle sacharidy pre telo , idealne na ranajky alebo po treningu .
toto sa mi zdá dosť bez chuti...
DS
Dátum registrácie: 18.03.2007
Poďakoval: 1 krát

Príspevokod užívateľa Kuric » 16.04.2007

Ono to aj je bez chuti :-D Ale co uz ja zeriem ako prasiatko takze mi to nerobi problem zjest .
[img]http://img364.imageshack.us/img364/6825/fffxf4nf8.jpg[/img]
Benc 150 kg , Drep 170 kg , MT 190 kg . Cvicim 2 roky , Bw 82 kg
Kuric
Dátum registrácie: 05.11.2006
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Dragan » 16.04.2007

Tvarohovo-jogurtovy pOhar ala oblizprst
Doporucenie: Tento pohar je vhodne jest rano(rano doporucujem pridat hrozienka),ale aj vecer,lebo tvaroh obsahuje kazein,ktory sa pomaly spracuvava a tak nedojde v noci ku katabolizmu
Budeme potrebovat:
1 nizkotucny ovocny jogurt
70 g ovsenych vlociek
150g jemneho odtucneneho tvarohu
1 citron
Postup:Do pohara dame jogurt a tvaroh,poriadne rozmiesame a pridame ovsene vlocky,rozmiesame a prilejeme trosku citronovej stavy a rozmiesame a vlozime na 5 minut do chladnicky.Dobru chut prajem :D
Dragan

Príspevokod užívateľa masakra » 16.04.2007

vyskusal som si dat vlocky s mliekom a do toho asi 4 lizicky cukru a je to velmy chutne :)
Snoop Dogg is the BEST
masakra

Príspevokod užívateľa mato191 » 16.04.2007

ovsene vlocky su na energiu aj na objem??
mato191
Dátum registrácie: 23.03.2007
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa seigon » 16.04.2007

ovsene vlocky su na energiu aj na objem??
ako sa mozem spytat taku blbost

vlocky maju super-ultra nizky glykemicky index a to znamena ze sa pomaly uvolnuje energia do tela
seigon
Dátum registrácie: 28.01.2007

Tvarohovo-jogurtovy pOhar ala oblizprst
Doporucenie: Tento pohar je vhodne jest rano(rano doporucujem pridat hrozienka),ale aj vecer,lebo tvaroh obsahuje kazein,ktory sa pomaly spracuvava a tak nedojde v noci ku katabolizmu
Budeme potrebovat:
1 nizkotucny ovocny jogurt
70 g ovsenych vlociek
150g jemneho odtucneneho tvarohu
1 citron
Postup:Do pohara dame jogurt a tvaroh,poriadne rozmiesame a pridame ovsene vlocky,rozmiesame a prilejeme trosku citronovej stavy a rozmiesame a vlozime na 5 minut do chladnicky.Dobru chut prajem :D
velmi dobre to vypada... skusim to!!!
pepo88

Príspevokod užívateľa marek_diablo » 17.04.2007

jj troška zdlhavejšie, ale ja som skusil a v poho, celkom mi to chutí...
ja ich nasypem do misky , zalejem obycajnou vodou , 10 min pockam a zozeriem to . voda ti to rychlo odpali do Obehu . Rychle sacharidy pre telo , idealne na ranajky alebo po treningu .
toto sa mi zdá dosť bez chuti...
Jasné chutí to dobre a je to výživné a ani moc finančne náročné to není...A zdlhavé to sa mi nezdá...Ved ty spíš ked sa to robí :lol:
...
marek_diablo
Dátum registrácie: 30.12.2006

Návrat na "Archiv - Fitness a ine recepty"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní