Projekt mybodymanager.net

Projekt mybodymanager.net

Príspevokod užívateľa bhole1 » 23.07.2011

Dobrý deň všetci.
V spolupráci s posilovanie.sk spúšťame novy projekt http://www.mybodymanager.net.
Tato služba Vám vygeneruje tréningovú zostavu podľa zadania parametru. Služba beží v alfa verzii a veľa veci ešte nie je hotových. Preto by sme Vás chceli poprosiť o testovanie a hlavne pripomienkovanie.
Postup je jednoduchý po registrácii si mozte zvolit tréningovú zostavu ktorá je pod článkom. Zadáte svoje maxima to znamená koľko maximálne zvládnete na 1 opakovanie. Potom Vám program vygeneruje tréningový plán. Do tohto planú mozte kazdy deň (aktuálne povolenie testovania dovoľuje vyplniť cely mesiac) doplniť ako Váš tréning prebehol. Algoritmus Vám generuje Vašu štatistiku tréningu. Prosím akékoľvek pripomienky postrehy a podobne prosím píšte sem do fóra.

Popis Tréningu
http://mybodymanager.net/clanky/k_2

Zoznam tréningov s ktorých si je možne vybrať. Tieto stále pribúdajú. V prípade že chcete pridať vlastný píšte na info@mybodymanager.net

http://mybodymanager.net/training-sets

Ďakujem
Naposledy upravil/-a bhole1 v 08.08.2011, upravené celkom 2 krát.
www.mybodymanager.sk tvoj Osobny fitnes trener Trenujte s nami. Vyberte si treningovy plan alebo si vytvorte podla svojich predstav. Sledujte svoj progres. Zlepsujte sa.
bhole1
Dátum registrácie: 23.07.2011
Cash on hand: Locked
Kontaktovať užívateľa:

Re: Projekt mybodymanager.net

Príspevokod užívateľa bhole1 » 24.07.2011

Pridaný novy objemový tréning pre začiatočníkov

http://mybodymanager.net/clanky/k_2
www.mybodymanager.sk tvoj Osobny fitnes trener Trenujte s nami. Vyberte si treningovy plan alebo si vytvorte podla svojich predstav. Sledujte svoj progres. Zlepsujte sa.
bhole1
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Mato23 » 24.07.2011

Ako prvu pripomienku uvediem logovanie na stranke. Vo formulari chyba nick, takze netusim, co mam uviest ako meno pri prihlasovani a skusil som vsetko.
Suffer the pain of discipline or suffer the pain of regret.
Užívateľov profilový obrázok
Mato23
Dátum registrácie: 25.11.2010

No tak tam sa dava mailova adresa.
Fixneme to.

Pridaný novy BEAR trening
http://mybodymanager.net/clanok/k_2/1036/1
bhole1
Kontaktovať užívateľa:

Ako prvu pripomienku uvediem logovanie na stranke. Vo formulari chyba nick, takze netusim, co mam uviest ako meno pri prihlasovani a skusil som vsetko.
k tomu este doplnim ze ked sa registrujes tak tam je E-MAIL pod nim je Prihlasovacie meno pre stránku.
bhole1
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa bhole1 » 25.07.2011

bhole1
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa janciny » 26.07.2011

- pri registracii, ked sa vyplnuje formular, by som zmenil farbu pisma, aby to bolo kontrastnejsie
- kolonku "mesto" by som bud zrusil (zatial tam nevidim prakticke vyuzitie), alebo poriadne doplnil zoznam
- pri "osobnom maxime" cvikov s jednoruckami by som doplnil, ci sa berie maximum jednej cinky, alebo obidvoch dokopy
- pri klikoch na bradlach by som dal v samotnom rozpise pocet opakovani (repeats) "maximum" namiesto "99"
:007
Som s5!
Konečne :)
janciny
Moderator
Dátum registrácie: 15.02.2011
Poďakoval: 34 krát
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa bhole1 » 26.07.2011

mesto zrušíme.
osobne maximum na každú ruku iné? to som sa ešte nestretol že by niekto v rukách držal 10 a 18 kg činku a cvičil. skúste mit o nieako rozviesť

a maximum namiesto 99 riešime.
Aktuálne sa snažíme doriešiť štatistiku tréningu a dorábame fyziognómiu - štatistika rastu tela - (raz za týždeň - alebo cyklus) môžeš urobiť zápis svojho rastu.

Ďakujem za postrehy

+ pridaná ďalšia tréningová zostava -http://mybodymanager.net/clanok/k_2/1038/1
bhole1
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Souba » 27.07.2011

osobne maximum na každú ruku iné? to som sa ešte nestretol že by niekto v rukách držal 10 a 18 kg činku a cvičil. skúste mit o nieako rozviesť
myslel to, ze ked dviham na biceps 15kg jednorucky, tak ci to maximum moje je 30kg alebo 15kg, nie ze na kazdu ruku ina vaha. Hoci podla mna logicky kazdy napise tych 15, nie obe dokopy.
The easy day was yesterday!!!
Souba
Dátum registrácie: 02.07.2010

Príspevokod užívateľa bhole1 » 27.07.2011

ako pises tam kazdy napise maximum na ruku a nie obe dokopy ale dokaze to kalkulovat aj tak.
bhole1
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa mello13 » 27.07.2011

ono je to v podstate akože taký "technologickejšie hračkovejší" tréningový log? nič viac?
alebo som neobjavil výhody?
mello13
Moderator
Dátum registrácie: 18.11.2007
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa bhole1 » 27.07.2011

V tejto fáze áno. Ponúkne ti tréning. Vytvorí ti plán. Dovoľuje ti ho editovať. Dáva to výstup ako pokračuješ.
Do budúcna je plánovanie jedálnička k tréningu. Vytváranie si vlastného tréningového planú a iné...

//oh cmooon, trošku gramatiky keď už to má byť seriózne...
Naposledy upravil/-a bhole1 v 01.08.2011, upravené celkom 1 krát.
bhole1
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa TheDarkMucko » 28.07.2011

suhlasim s tou gramatikou :mrgreen:
TheDarkMucko

Príspevokod užívateľa bhole1 » 01.08.2011

Takže pokračujeme.

Mame novy tréning
http://mybodymanager.net/clanok/k_2/1043/1 Silový tréningový plán Marka Rippeta

http://mybodymanager.net/clanok/k_2/1042/1 Objemový tréningový plán pre každého

Plus BMI kalkulátor to je snáď všade.
Tak ma napadá aký kalkulátor resp. čoho by ste uvítali.
bhole1
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa janciny » 02.08.2011

Napr. kalkulator na vypocet vahy pre 1 MO pre bench, MT a drep.

Napr. staci previest do digitalnej podoby tuto tabulku :
Obrázok

+ rozsirenie o "stravovanie" (energ. tabulky, jedalnicky resp. nieco na styl energetickej kalkulacky)
Som s5!
Konečne :)
janciny
Moderator
Dátum registrácie: 15.02.2011
Poďakoval: 34 krát
Kontaktovať užívateľa:

Návrat na "Archiv - Treningove logy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní