Objemovka Potrebujem radu

Objemovka Potrebujem radu

Príspevokod užívateľa ADeJcEk » 26.01.2011

Zdravim vas cvicim tri mesiace a prvy trening docela v pohode z 31 som dal ruku na 36 a chcem zmenit trening co vravite na nieco taketo

1 DEN: Triceps+Biceps
2 DEN:Ramena+Nohy+Brucho
3 DEN:Chrbat+Prsia

a skusam to takto anpriklad spravim jednu seriu na biceps a druhu na triceps tretiu zas biceps a stvrtu triceps vlastne na striedacku zatial prvy tyzden to cvicim a pise to dobre.....este to cvicim tak ze prva seria 10opakovani druha seria 8opakovani a tretia a stvrta 6 opakovany a kazdu seriu zvisujem chcem vediet vas nazor?Dik
ADeJcEk
Dátum registrácie: 26.01.2011
Cash on hand: Locked

Príspevokod užívateľa ADeJcEk » 26.01.2011

Fakt niekdo skusenejsi skuste mi poradit :D
ADeJcEk

Príspevokod užívateľa TheDarkMucko » 27.01.2011

strasne na o===3 trening...

Hrudnik Biceps
Chrbat triceps
Nohy Ramena

alebo

Hrudnik,Chrbat, Biceps
Nohy, Ramena,Triceps
TheDarkMucko

Príspevokod užívateľa HROBOKOP » 27.01.2011

strasne na o===3 trening...
neviem co tu je napisane.
Podla mna ma ten trening v pohode.
výška: 178cm, váha:75kg + 4kg
HROBOKOP
Dátum registrácie: 17.07.2010

Príspevokod užívateľa ADeJcEk » 27.01.2011

Moj kamarat z vezenskou stravou cvicil takto este bez doplnkou a s 36 ruky za rok a 3mesiace dal 43 ruku v hpoodem podla mna
ADeJcEk

triceps+biceps je u mna tak na 20 minut... to sa mu ani neoplati ist do posilky... velku partiu a malu nech odcvici a taktiez bude rast...
TheDarkMucko

SI zabil mne trva odcvicit hento dokopy zo 1hodinu priblizne niekedy aj viac..... ber to taks tricepsu 4ry cviky a s bicepsu po 4ry serie
ADeJcEk

Príspevokod užívateľa miso sk8 » 27.01.2011

SI zabil mne trva odcvicit hento dokopy zo 1hodinu priblizne niekedy aj viac..... ber to taks tricepsu 4ry cviky a s bicepsu po 4ry serie

Biceps a triceps je mala svalova partia, jedna z najmensich co na tele mas, myslis ze je to dobre rozbijat ten sval s (4*4) 16timi seriami??? Tolko davam pri 3+1 na velku partiu ako chrbat alebo prsia. Pri 2+1 este menej...Takze nieco na tom asi bude nemyslis? Nie nadarmo sa hovori: nenic ale stimuluj!!! Sval stimuluj, proste odcvic ho, nie ze rozbi ho!!!
Si zaciatocnik (3mesiace cvicis), zo zaciatku si mal dat radsej fullbody a teraz nabehnut na nejaky split, a nie rovno 3+1-ktory je tazky na regeneraciu. Typujem aj tak ze stravu nemas dotiahnutu, takze trening ako 3+1 je pre teba neefektivny by som povedal. Samozrejme ze na nom porasties zo zaciatku, ale necakaj super prirastky, a taktiez si myslim, ze by si rastol aj pri 2+1 mozno este viac.

A to co napisal mucko(o===3)...znamena ze ten trening je na KOK0T :wink:

ps... mas 3 mensie(biceps,triceps a aj ramena) a 3 vacsie partie (nohy,chrbat,prsia). Tak si rozdel tak, aby si siel velku partiu s malou. Najlepsie by bolo dat rovno prsia s tricepsom kedze triceps trosku pouzivas pri prsiach a zase chrbat by si mohol dat s bicepsom kedze pomocna partia pri chrbte je biceps...No a samozrejme nohy s ramenami :wink:
Užívateľov profilový obrázok
miso sk8
Dátum registrácie: 03.05.2009
Poďakoval: 6 krát
Bolo mu ďakované: 1 krát
Kontaktovať užívateľa:

ja ruky cvicim velmi slabo a po mesacnej pauze mi klesla ruka na 37... teraz co som cvicil parkrat na ruky tak mi narastli na cca 40cm... ale ajtak vyzeraju strasne slabo... podla mna je to zbytocne cvicit ruky tak ako cvicis... mna taky bicepsovy a tricepsovy trening vzdy nudi... odcvicim hrudnik alebo chrbat ramena a potom zbytok teda ruky su len odj*bavacka... a rastu ajtak
TheDarkMucko

Príspevokod užívateľa Rokie » 27.01.2011

Mucko poznaš pojem svalova pameť? :D

JA som za nejaký FB ako HST alebo TBT :)
"Pyramidy nechte Egypťanům a bolest masochistům!"

"Ja si myslím, že do katabolizmu sa dostaneš jedine ak si buď v koncentráku, beháš maratóny a nič neješ, alebo držíš protestnú hladovku." :D
Rokie
Žvanil
Dátum registrácie: 18.06.2009
Bolo mu ďakované: 2 krát
Kontaktovať užívateľa:

Tak ak mozte poradte mi doteraz som cvicieval chrbat triceps a prsie biceps a potom nohy ramena niaku dobru objemovku nieoc na cisto velky objem ak mozte a o niecom viete
ADeJcEk

Príspevokod užívateľa marwel » 27.01.2011

Ja cvicim to iste a som s tym spokojny. Aj ked moc do objemu som nikdy nesiel :-))

Cvicil som aj tak ako napisal niekto predo mnou - triceps kozy, biceps chrbat. Ale mal som pocit ze ten druhy mensi sval uz som flakal, kedze som si ho dost rozbil uz pri cviceni prveho velkeho svalu.

Tu ani nejde tak o to cvicenia ako o trpezlivost a dobru stravu. Si na zaciatku, vtedy mozes cvicit kludne aj kruhovy trening a budes vidiet efekt ;-)
Dakujem vsetkym milym slecnam ,ktore ma fajcili :-)

BP - 135
ostatne zistim , este som nezacal :-D
marwel
Dátum registrácie: 09.01.2009

Návrat na "Archiv - Treningove logy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní