Bladestrike

Bladestrike

Príspevokod užívateľa Bladestrike » 26.10.2010

OK nazdar hosi... som zaciatocnik a rozhodol som sa si spravit log aby som vychytal chybicky ktorych sa mozno este dopustam... ;)

Najprv asi nieco o sebe:

Mam 20 rokov. Od 6 rokov som hraval zavodne tenis z coho som si vyvinul vynikajuci metabolizmus a popravde cely ten cas som bol velmi chudy chlapec. V 17 som s tym skoncil ale vzdy som mal problem pribrat. Kedze po 11 rokoch aktivneho sportovania sa neda len tak prestat a nic nerobit tak som zacal robit rozne veci cez bojove sporty , parkour az po chodenie do posilky. Cvicit som zacal asi pred rokom kedy som cvicil asi 3 mesiace ale potom prisli prazdniny a tak ako rychlo som zacal tak rychlo som aj skoncil no tak ubehol dalsi rok kedy som vecsinu casu sedel ze PC a moc mi nevadilo jak vyzeram. Nanestastie alebo nastastie sa moja vaha vobec nezmenila :D. Asi pred 4-5 mesiacmi ked mi to nevyslo s jednou babou tak som si povedal ze kaslem ja na vsetkych a idem sa venovat sebe a robit nieco z coho budem mat radost. A tak som zacal cvicit. Najprv som chodil s kamaratmi ale postupom casu som to zacal brat cim dalej tym vaznejsie a teraz som v stave kedy to berem uplne vazne a mam svoj ciel za ktorym si idem.

Mojim cielom je mat vysportovanu postavu (nieco take ako mam profilovku) :D.

Hlavnym problemom u mna je strava kedze nikdy som neprisiel na to ako presne pribrat.... pretoze zrat je pre mna velky problem.... snazim sa jest cim viac ale obcas mi je z toho tak blivno ze sa nedokazem prekonat a radsej nejem.

No teraz potom co som si nastudoval nejake veci som sa pustil do svojej prvej objemovky a budem tu pisat svoj jedalnicek + trening a dufam ze mi poradite ak nieco robim zle. Ak by to nahodou niekto nepostrehol tak som Ektomorf. ;)
Naposledy upravil/-a Bladestrike v 26.10.2010, upravené celkom 2 krát.
Užívateľov profilový obrázok
Bladestrike
Dátum registrácie: 09.10.2010
Cash on hand: Locked
Kontaktovať užívateľa:

Takze zacnem s dnesnym jedalnickom:

26.10.2010

Ranajky 8:00 odmerka protaku rozmiesana vo vode + celozrna zemla a 4 platky sunky + zopar oliv
Desiata 10:50 Bebe dobre rano + pomarancovy dzus
Obed 12:30 130g kuracieho mesa so sunkou + ryza + puding s bananom + pomarancovy dzus (kupil som si rano 1l krabicu takze som to mal na desiatu + obed)
Olovrant 16:40 Odmerka protaku + polotucnym mliekom + banan
Vecera 19:00 250g fazule + sunka + olivy

// 21:00 Vlocky s mliekom
24:00 180g tvaroh + cukor
Naposledy upravil/-a Bladestrike v 27.10.2010, upravené celkom 2 krát.
Bladestrike
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Lyandrol » 26.10.2010

desiata je velmi velmi slaba ...inak je to odbre celkom
Lyandrol
Moderator
Dátum registrácie: 07.05.2010
Bolo mu ďakované: 2 krát

jj vem desiatu musim zlepsit... ale nevem co je ten cottage co tu vsade pisete abo kde ho najdem??? to dajaky druh syra abo ako? lebo by som si ho mohol davat na desiatu

// este jedna vec bolo mi poradene si davat po treningu maltu spolu s protakom ale tu som si nekupil staci ak si dam namiesto nej jednu abo dve lyzicky medu???
Bladestrike
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Laci » 26.10.2010

Takze zacnem s dnesnym jedalnickom:

26.10.2010

Ranajky 8:00 odmerka protaku rozmiesana vo vode + celozrna zemla a 4 platky sunky + zopar oliv
Desiata 10:50 Bebe dobre rano + pomarancovy dzus
Obed 12:30 130g kuracieho mesa so sunkou + ryza + puding s bananom + pomarancovy dzus (kupil som si rano 1l krabicu takze som to mal na desiatu + obed)
Olovrant 16:40 Odmerka protaku + polotucnym mliekom + banan
Vecera 19:00 250g fazule + sunka + olivy
Este pred spanim ma caka 180g tvarohu s cukrom ;)
kedže is ektosaurus, tak je to extrémne málo jedla na celý deň, ešte viac zjem ja a to som endosaurus ;)

nemáš tam síce gramáž ale tak na raňajky tam daj namiesto peciva vločky, to pečivo daj na desiatu aj s tou šunkou/cottage alebo tuniak/, ten džús si hoď pred tréning radšej, to mlieko do máš na olovrant daj na raňajky a kludne aj pred spaním, banna po posilke a po posilke si daj riadne vela ryže + mäso...

na olovrant si daj nejake pečivo/ryža,ryžove chlebíky/cestoviny/zemiaky + nejake bielkoviny>>>vajcia, mäso,ryba,syr a podobne

pred spaním šlupni viac tvarohu kludne, po tréningu kludne glukózu

Daj si nejaky silový tréning >>HST alebo bear routine

Rádovo by sa dalo pvoedať že drž sacharidy tak na 5-7g na kilogram, tuky tak na 1-1,5g na kilo a bielkoviny tak na 2-2,5g na kilo, pi veeeeeeeela vody /hlavne čistá voda/ ;)
toť môj názor na problematiku, vela sťastia prajem :)
Laci
Dátum registrácie: 11.10.2010

Príspevokod užívateľa HROBOKOP » 26.10.2010

cottage najdes v kazdom obchode pri mliecnych vyrobkoch alebo syroch, ja kupujem napr. tento, je lacny - 0,6€ a celkom chutny

http://www2.milkagro.sk/index.php?page= ... 08&blog=99
výška: 178cm, váha:75kg + 4kg
HROBOKOP
Dátum registrácie: 17.07.2010

jj vem desiatu musim zlepsit... ale nevem co je ten cottage co tu vsade pisete abo kde ho najdem??? to dajaky druh syra abo ako? lebo by som si ho mohol davat na desiatu

// este jedna vec bolo mi poradene si davat po treningu maltu spolu s protakom ale tu som si nekupil staci ak si dam namiesto nej jednu abo dve lyzicky medu???
med je fajn kludne...
malta sa rozklada az v traviacom trakte takze nezvysuje hladinu inzulinu tak prudko, glukoza je tiez fajn ale ja osobne neznasam to ze osladi napoj jak sviňa, med je výrobny, nezaťažuje tráviacy trakt obsahuje hádam všetky minerály, vitamíny a antioxidanty a ma dost vysoky GI takze inzulinova odozva vyborna 8)
Laci

Laci: K tym ranajkam ze si dat vlocky v inom blogu mi radili aby som si dal po protaku ktory davam na lacno nejake tuhe ranajky tak preto si vlocky davam inde pocas dna...
Bladestrike
Kontaktovať užívateľa:

Laci: K tym ranajkam ze si dat vlocky v inom blogu mi radili aby som si dal po protaku ktory davam na lacno nejake tuhe ranajky tak preto si vlocky davam inde pocas dna...
a vločky niesu tuhé raňajky ? :D sú asi ten najlepší zdroj komplexných sachrov a vlákniny, vynikajúce na nabudenie na ráno a isto lepšie celkovo zdravšie ako pečivo, no ja na ne nedám dopustiť :P a obsahuju velke množstvo vlákniny, ktorú by som radšej zaraďil na raňajky ako poćas dňa :) no ale tak to sú moje zvyky a praktiky ;)
Laci

a vločky niesu tuhé raňajky ? :D sú asi ten najlepší zdroj komplexných sachrov a vlákniny, vynikajúce na nabudenie na ráno a isto lepšie celkovo zdravšie ako pečivo, no ja na ne nedám dopustiť :P a obsahuju velke množstvo vlákniny, ktorú by som radšej zaraďil na raňajky ako poćas dňa :) no ale tak to sú moje zvyky a praktiky ;)
Ja som doteraz jedol na ranajky len vlocky... ale ked mi napisa ze tuhe tak som to bral ze nic takute aby tam nebolo a kedze vlocky jedavam s mliekom tak som myslel ze by som mal dat nieco ine :)
Bladestrike
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Maxton » 26.10.2010

ja nemam dobre skusenosti na rano ked si dam glukozu + protein + kreatin a o 20 min za tym vlocky, strasne ma boli brucho a naduva ma, preto davam radsej pevnu stravu, bohuzial, nejaku zemlu atd, alebo ked si nedam glukozu tam si dam len vlocky rano ....
I povstal cvik z rodu základných a sľúbil krivým, že sa narovnajú, slabým, že zosilnejú, chudým, že priberú... I riekol pred davom zhromaždených ľudí : "Verte vo mňa, cvičte ma, lebo bude požehnaný každý, kto ma okúsi!
Maxton
Dátum registrácie: 16.03.2009

ja nemam dobre skusenosti na rano ked si dam glukozu + protein + kreatin a o 20 min za tym vlocky, strasne ma boli brucho a naduva ma, preto davam radsej pevnu stravu, bohuzial, nejaku zemlu atd, alebo ked si nedam glukozu tam si dam len vlocky rano ....
no maxton ono každý ma iný žalúdok ale môže to byť práve tou glukózou, preto radšej naráno dávam hrozienka alebo med, lepšie na dochutenie, a zas niekto zle reaguje aj na kreatín, takže ktovie
Laci

Príspevokod užívateľa Bladestrike » 27.10.2010

27.10.2010

Ranajky 10:00 Odmerka protaku + 2dc mlieka za tym 100g vlociek + 3dc mlieka
Obed 12:00 100g stroganov + 200g ryza + 1l dzusu
Desiata 15:30 4 vajcia + 3 kusky tmaveho chleba + 1kusok s medom
17:00 TRENING
Bench press : 8x6x 58kg
Drepy 8x5x58kg
Mrtvy tah 8x5x61kg
Brusaky 6x15x 5kg cinka na hrudi
Po treningu 1 odmerka protaku + 2dc mlieka
Vecera 19:00 300g Kuracieho mesa + 200g ryze
Teraz idem do mesta tak ked tam si dam este nieco pod zub a potom az vecer pred spanim 250g tvarohu s cukrom :)
Bladestrike
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Bladestrike » 30.10.2010

29.10.2010

Ranajky: odmerka protaku s vodou + 100g vlocky s mliekom
Desiata: celozrne pecivo + karicka
Obed: 4 Vajcia + celozrne pecivo
Desiata: Chlieb so sunkou a syrom
Vecera: Zemiakove placky
Druha vecera: Kuraci kebab (kuracie meso zhruba 150g + zelenina v placke)

Trening ako 27.10. + doplnkovy cvik: pritahy kladky pred seba (nevem ci sa ten cvik vola presne tak ale trenujem to aby som neskor mohol robit zhyby :) )
Po treningu odmerka protaku s vodou + 2 lyzicky medu
Pred spanim som nemal doma tvaroh tak som si dal protak aby som mal aspon nieco na noc
Bladestrike
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Bladestrike » 01.11.2010

31.10.2010
8:30 Odmerka proteinu + 2dc vody
10:00 100g vlociek + 2dc mlieka, Oblozeny tanier (sunka, salama, slanina, vajcia, zelenina...)
12:30 Slepacia polievka + Bravcove meso s pecenymi zemiakmi
14:00 60g tuniaka + 2 kusky tmaveho chleba
16:00 Sunka + syr + biely chlieb (navsteva u babky = pohostenie :D )
18:00 60g tuniaka + 2 kusky tmaveho chleba
20:00 odmerka protaku s vodou
22:00 250g tvarohu s cukrom

Takze ubehol tyzden a rozhodol som sa zvazit.... zatial to vyzera tak ze som pribral 1.5kg za tento prvy tyzden dufam ze dalsi to bude aspon rovnako ak nie viac 8)
Bladestrike
Kontaktovať užívateľa:

Návrat na "Archiv - Treningove logy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných