Moj tréning - po 3 rokoch

Moj tréning - po 3 rokoch

Príspevokod užívateľa masersk » 15.10.2010

Takže ja cvičím už cez 2-3 roky, za ten čas som vyskúšal toho mnoho asi aj všetko, od doplnkov k posilovniam, prestávkam, časom cvičenia, a ajtak musím pre každý gram svalu robyť veľa a aj s drahými prípravkami mi to ide pomaly.... Vlastne celkom rýchlo ale ako náhle ich vysadím všetko padá, či sa jedná o aminokiseliny alebo bielkoviny, tento tréning som si vymyslel preto poprosím o upravu a pod.
Takže cvičievam ráno ked vstanem okolo tej 5:30 lebo poobede mám toho veľa....
Vstanem, napijem sa viacej vody preberiem a idem cvičiť.
N: biceps
P: Prsia
U: triceps
S: chrbat
Š: ramená, trapéz
P: nohy

po každom tréningu zjem za šálku kvalitných cereálii z milekom, celí den viacej jem, každé 3hod

brucho cvičím každý den a asi jediný sval ktorý skutočne rastie, prístup k posilovni tiež mám každý den v hociktorú dobu, naozaj som skúšal už všetko...

Poprosím ak má niekto návrhy na upravu a pod. sem píšte
Dakujem. Mario
masersk
Dátum registrácie: 15.10.2010
Cash on hand: Locked

Príspevokod užívateľa masersk » 16.10.2010

nikto ?
masersk

Príspevokod užívateľa jurči » 16.10.2010

prečítaj si niečo z dôležitých tém, skôr všetko
forever + for fun training
jurči
Dátum registrácie: 10.12.2009

Príspevokod užívateľa masersk » 16.10.2010

čítal som všetko, ja sa do svalov rozumiem, som povolaním masér a rehabilitačný pracovník, ale nerozumiem sa pravdepodobne do svojich ....
masersk

Príspevokod užívateľa Pato92 » 16.10.2010

všetko zle..hrozný tréning...čítaj a čítaj! nerozumieš sa tomu ani zďaleka
:roll:
posilka každý deň- úplna blbosť
cvičiť skoro ráno keď si nič nejedol - ak fakt poobede nemôžeš tak ráno minimálne ten proteín a maltu pred tréningom(aj keď to je tiež dosť biedne riešenie)alebo vstaň skôr a skús niečo normálne zjesť
..stravu skús napísať čo si jedol napríklad dnes, včera
Užívateľov profilový obrázok
Pato92
Dátum registrácie: 24.08.2009

Príspevokod užívateľa masersk » 17.10.2010

dalo by sa my teda tie cereálie jesť pred tréningom, myslím si že rozdelenie každej partie na iný den nieje hlúposť, precvičím ju na maximum, sam si neviem odhadnut čas regeneracie svalstva...
masersk

Príspevokod užívateľa miso sk8 » 17.10.2010

precvicis ju na maximum? a zrovna to je uplna blbost
cvicit 5 dni za sebou? ako zaciatocnik sa rychlo pretrenujes, kedze chces ist kazdy sval do maxima, a to aj biceps? najmensi sval chces nicit? (to ze cvicis 2-3 roky z teba nerobi pokrocileho alebo viac, ja to zaciatocnik hovorim uz len pre to, lebo uprednostnujes suplementy pred stravou-vychadzam z toho co si napisal)
Sory, ale tento trening je uplne naprd podla mna, vyber si nejaky osvedceni, ale ked uz split, tak byt tebou dam 1+1 alebo 2+1..
vela stastia
miso sk8
Dátum registrácie: 03.05.2009
Poďakoval: 6 krát
Bolo mu ďakované: 1 krát
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa VHV » 17.10.2010

čítal som všetko, ja sa do svalov rozumiem, som povolaním masér a rehabilitačný pracovník, ale nerozumiem sa pravdepodobne do svojich ....
vsetko co pises svedci o tom ze nemas ani paru a tie 2-3roky si flakal ako sa dalo... najdi si normal trening kde nebudes kazdy den v posilke a budes mat cas aj na odych a hl.porozmyslat nad stravou alebo sa dovzdelavat na nete ohladom stravy/treningov.
VHV
Dátum registrácie: 21.08.2010

Príspevokod užívateľa TheDarkMucko » 17.10.2010

ale no... mozno sa fakt rozumie do toho ;) lenze asi aj pozeral vela profi treningov a DVD :lol: ja mam Markus Rühl XXXL (tak nejak sa volá video) a tam je podobny tréning...kazdu partiu v jeden den.... a čo som ja pozeral tak Korte je dobry trening... 8 týždňov a potom split 2+1 3+1 na dva mesiace... a budeš bengo! ale aj jesť treba vhodne ;)
TheDarkMucko

Príspevokod užívateľa VHV » 17.10.2010

ale no... mozno sa fakt rozumie do toho ;) lenze asi aj pozeral vela profi treningov a DVD :lol: ja mam Markus Rühl XXXL (tak nejak sa volá video) a tam je podobny tréning...kazdu partiu v jeden den.... a čo som ja pozeral tak Korte je dobry trening... 8 týždňov a potom split 2+1 3+1 na dva mesiace... a budeš bengo! ale aj jesť treba vhodne ;)
No asi mal doma tie DVDecka :lol: :lol: ale kazdopadne sa nemozeme rovnak k ruhlovy atd... jednak markus zozerie asi tolko mäsa za den jak on za tyzden... + je tu aj kopu inych faktorov/o ktorych snad ani netreba pisat/ pozeranie tych videii ja tak max dobre na motivaciu nie na branie si prikladov.
VHV
Dátum registrácie: 21.08.2010

To že sa nerozumiem z časti beriem, pretože mám kopu kolegov fizioterapeutov - cvičitelov , ale ok nehádam sa, ja som už naozaj vyskúšal každý trening, neverli by ste ale ani jeden, možno princíp šoku svalu pri zmene tréningu my trocha pomohol ale po tom mesiaci už nechodilo nič...
masersk

Príspevokod užívateľa Pato92 » 17.10.2010

napíš ako vyzerá tvoja strava
Pato92
Dátum registrácie: 24.08.2009

som na internáte tak moc možností nemám ale, ráno teda jem cereálie, ranajky si beriem celé do školy, jem každé 2-3 hod, väčšinou to je iba chlieb z niečim a rožok s jogurtom :D, po obede zas jem druhé cereálie čokoládové, popri tom beriem aminokyseliny 7 tabbliet denne, AMINO ST 2300 2 za každým jedlom, obed zvyčajne normálka školská, a večera je varená.
ak máte lepší nápad, poprosím niečo čo sa dá kúpiť a zobrať zo sebou a pod, niečo čo sa nevarí, po prípade poprosím aj nejakú vhodnú konbináciu doplnkov.
masersk

Príspevokod užívateľa Lyandrol » 17.10.2010

prazenicu ? rano si mozes spravit, a zjes na desiatu, cootage chees ?, tuniak?, tvaroh?, ryza? je problem uvarit ryzu dat si do mysky a jest ? popr. k tomu varene meso, alebo ovocie, to je dobra desiata, a po skole uz by to mohla byt teda lepsia strava, aj ked chpem situaciu na internate ...ale aspon tie konzervy a vajcia sa daju ...
Lyandrol
Moderator
Dátum registrácie: 07.05.2010
Bolo mu ďakované: 2 krát

Príspevokod užívateľa TheDarkMucko » 17.10.2010

ty mas taky isty problem ako ja(sice ja jem doma,ale ja ked poviem,ze chcem maso kuracie tak sa nakoniec urobi paradajkova omacka s masovymi gulami :D )...malo bielkovin mas v strave... pouvazuj nad proteinom 80%tnym... 3x denne... rano po treningu a na dobru noc a bude dobre...
TheDarkMucko

Návrat na "Archiv - Treningove logy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní